Car XeniaG53

Discussion in 'Diverse' started by xeniaG53, Aug 27, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. danlaurentiu

    danlaurentiu Novice forum

    la multi ani tuturor colegilor
     
  2. georg2503

    georg2503 Cunoscător forum

    La multi ani cu sanatate
    Si recolte cat mai bogate!:music:
     
  3. amalia39

    amalia39 Novice forum

    Termometrul lui e rosu,cred ca nu a mai intrat de ceva timp
     
  4. amalia39

    amalia39 Novice forum

    mrs.la fel
     
    gabrieladanac likes this.
  5. xeniaG53

    xeniaG53 Pretendent

    Dragi colegi ! Observ că am rămas cam puțini în CAR și mă gândesc să ne reorganizăm puțin, adică să facem două grupe de câte 5 membri și să repetăm grupele din două în două zile ...luni,miercui și vineri și marți joi și sâmbătă.... sunteți de acord ? Aștept propuneri sau acordul vostru...
     
    georg2503 likes this.
  6. georg2503

    georg2503 Cunoscător forum

    de acord;)
     
  7. andreimaria23

    andreimaria23 Începător forum

    Ok, multumim!
     
  8. gabrieladanac

    gabrieladanac Scriitor în devenire

    Da,de acord!Si multumim pentru ideea foarte buna!
     
  9. amalia39

    amalia39 Novice forum

    Buna,de acord.
     
  10. kalamar1975

    kalamar1975 Începător forum

  11. georg2503

    georg2503 Cunoscător forum

    Dragi colegi! Atentie ca s-a schimbat sistemul CAR-ului nostru (vezi prima pagina), asa cum am fost toti de acord.
    SPor la farmerit si LA MULTI ANI!!
     
  12. maxxy

    maxxy Rutinat

    buna tuturor la acest event doresc cat mai multe cosulete :)
    bafta tuturor!
     
    georg2503 likes this.
  13. georg2503

    georg2503 Cunoscător forum

    Cred că și mie mi-ar prinde bine coșulețele ;)
    Spor!!
     
  14. gabrieladanac

    gabrieladanac Scriitor în devenire

    georg2503,mie de ce nu mi-ai mai trimis cadouri....de ceva vreme?Te-am suparat cu ceva??!!Glumeam,dar chiar as vrea sa stiu motivul!Si da,si eu vreau tot cosulete,dragi vecini.
     
  15. georg2503

    georg2503 Cunoscător forum

    dar ti-am trimis...din cate imi amintesc...imi cer scuze daca m-am mai incurcat, o sa fiu mai atenta!! :oops:
     
  16. gabrieladanac

    gabrieladanac Scriitor în devenire

    OK.Astept sa te revansezi.O zi buna!
     
    georg2503 likes this.
  17. gabrieladanac

    gabrieladanac Scriitor în devenire

    Am o problema!De vineri incerc sa trimit cadouri lui kalamar si lui danlaurentiu,dar nu reusesc,pentru ca-mi apare mesajul de primirea tuturor cadourilor aferente pe ziua respectiva!Asa ca...fara suparare,dragi colegi!O saptamana buna tuturor!
     
    georg2503 likes this.
  18. georg2503

    georg2503 Cunoscător forum

    Dragi colegi,
    cu siguranta poeziile de dragoste ma vor inspira! Multumesc! :inlove:
     
  19. maxxy

    maxxy Rutinat

    buna tuturor as dori sa schimb cadoul in parfum :)
     
    georg2503 likes this.
  20. xeniaG53

    xeniaG53 Pretendent

    ok,schimb imediat !