Melodia mea preferată

Discuție în 'Diverse' creată de Wing0797, 27 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. adrianapatran

    adrianapatran Comisar forum

    Claude Barzotti - Amami
     
    adria2, dadan, AMMA72 și alți 9 apreciază asta.
  2. pisitani

    pisitani Ambasador forum

    Delia & Deepcentral - Gura ta

    (DS :*)
     
    dadan, AMMA72, stefanraluca27 și alți 8 apreciază asta.
  3. stefanraluca27

    stefanraluca27 Scriitor în devenire

    Sandra N & Adrian Sina - Ma dor ochii, ma dor
     
    sosy_frumusica, matusam, tudor1966 și alți 7 apreciază asta.
  4. SkumpikaNina

    SkumpikaNina Mare-maestru forum

    Leo Sayer - When I Need You:inlove:
     
  5. Chronos

    Chronos Guest

    Deci, s-a intors foaia? Deci, pot sa postez.
    1, 2, 1, 2..proba...proba

    Parazitii - Adevarul doare (fara comentarii)-genial

    Parazitii - Politia trece
    Parazitii & Bitza - Viata bate filmul

    Cu alte cuvinte, recomand albumul Lovitura de pedeapsa (contine versuri explicite). Un album genial, ca si celelalte. Nu ati auzit de la mine de aceste piese. Eu ascult doar colinde.
     
    Ambra., stoiantudorel, goldhe și alți 13 apreciază asta.
  6. matusam

    matusam Legendă vie

    Vama - Cartita
     
    Viziune, stefanraluca27, Ambra. și alți 15 apreciază asta.
  7. VFreya

    VFreya Scriitor în devenire

    3 Doors Down - Here Without You
     
  8. cosmin2970

    cosmin2970 Novice forum

    LunchMoney Lewis - Bills

    Wiz Khalifa - See You Again

    Adele - Hello

    IMN AFC ASTRA GIURGIU
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 20 Mar 2016
  9. dadan

    dadan Oracol omniscient

    Green Day-Boulevard of broken dreams

    Sunrise Avenue - Fairytale gone bad
     
    Modificat ultima dată: 20 Mar 2016
  10. -lacri-10

    -lacri-10 Ambasador forum

    Laura Stoica -Va fi o zi
     
    stefanraluca27, Ambra., donnadmn și alți 11 apreciază asta.
  11. vladutz426

    vladutz426 Începător forum

    Bruno Mars - Grenade
    Hozier - Take me to church
    Stromae - Papaoutai
     
    stefanraluca27, Ambra., donnadmn și alți 11 apreciază asta.
  12. tudor1966

    tudor1966 Împărat forum

    Uddi - Aseara Ti-am Luat Basma
     
    stefanraluca27, Ambra., donnadmn și alți 11 apreciază asta.
  13. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    Sigala- Easy love... sau putin antren pentru o zi frumoasa.:music::D
     
    -lacri-10, stefanraluca27, Ambra. și alți 12 apreciază asta.
  14. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    3 Sud Est-Vorbe Care Dor
     
  15. stoiantudorel

    stoiantudorel Comandant forum

    Lidia Buble feat. Amira - Le-am spus si fetelor

    si a mai trecut o vizita................................
     
    Modificat ultima dată: 23 Mar 2016
  16. kameliana59

    kameliana59 Maniac forum

    IL VOLO - Grande Amore
     
  17. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    Nicoleta Nuca - Linistea
     
  18. Ambra.

    Ambra. Împărat forum


    Stimate domnule purtator de ceas.

    Ca o doamna ce sunt, si conform educatiei mele, trebuie sa recunosc ca , sunt deranjata cand in prezenta mea se foloseste ceea ce tu ai mentionat cu albastru "limbaj explicit" , nu agreez cercurile unde se asculta muzica in care se foloseste acest limbaj, sau in care cu totii sunt impotriva vegetarienilor. Dar,....trecand peste, sa zicem, pudoarea mea, sa stii ca de data asta iti dau dreptate.Desi nu sunt adepta genului muzical , de data asta pot spune.
    Mare adevar.

    Acum sa revin la cerinta topicului.

    Ana - Tudor Chirila.

    Edit (Chronos): Un domn (pe strada) sunt si eu. Ascult acesti baieti inca din 1992, cand au debutat cu albumul Poezii pentru pereti. Sunt oameni care vorbesc o ora fara sa spuna nimic iar acesti baieti, din 4 cuvinte explicite, spun atatea, desi o pot face si fara cuvinte explicite. Pentru intelectul meu obosit, acesti baieti sunt hrana de mai bine de 20 de ani. Eu zic sa le asculti discografia. Sunt multe de spus, dar mai bine, lasam doamna sa asculte. O seara buna!
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 24 Mar 2016
  19. cosmin2970

    cosmin2970 Novice forum

    Charli Puth - One Call Away

    Image Dragons - I Bet My Life

    Image Dragons -It 's time

    Stefan Bananica - Gura taci

    Stefan Banica - Veta

    Stefan banica cum am ajun sa te iubesc

    Stefan Banica - Danseaza baba

    Voltaj - din toata inima

    Ciri Mayer-Imn universitatea craiova

    Holograf - cat de departe

    Rush THE BIG money

    Noaptea tarziu- Rapperu Ilie

    Ariana Grande- Dangerous Woman

    Arina Grande - Focus

    Ariana Grande - Problem
     
  20. thefallingangel13

    thefallingangel13 Comandant forum

    The Script - The man who can't be moved
    Foo Fighters - Dear Rosemary