Curatarea terenului nu este realizata automat

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de Pisoi23, 23 Noi 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Pisoi23

    Pisoi23 Începător forum

    Buna ziua,

    Am 17 vecini in joc si desi am nevoie de doar 12 pentru a mi se curata ultima parcela, aceasta ramane acoperita de grohotis, va rog sa ma ajutati!
    Multumesc!
     
    paulici_01 apreciază asta.
  2. Fix-it

    Fix-it Forum Moderator Team Farmerama RO

    Curățarea terenului pășunii sălbatice se face automat în momentul când 12 vecini îți acceptă cererea de învecinare!
    Probabil că ai vecini care nu au răspuns cererii tale , îți poți da seama după faptul că vecinii respectivi nu sunt evidențiați clar ci sunt blurați, ca în exemplul următor!
    [​IMG]
    Aici ultimul vecin nu a răspuns cererii, se observă că steagul este blurat!
    Soluția ar fi să anulezi cererile către cei blurați și să încerci cu alți vecini până la completarea numărului de vecini necesari!
    Succes!