Feedback Distracție la soare

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 12 Aug 2026 la 10:23.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest eveniment?

Acest sondaj se va închide pe 20 Aug 2026 la 12:23.
  1. Îmi place

    64,7%
  2. Mi-e indiferent

    5,9%
  3. Nu-mi place

    29,4%
  1. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la eventul Distracție la soare. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
    MicuNicu, amy46, paulici_01 și alți 6 apreciază asta.
  2. vinfiert

    vinfiert Ambasador forum

    Intrebare: Intrucat in tutorial se specifica faptul ca la diverse niveluri/actiuni se acorda puncte de sezon, eventul incepe maine 13.08 iar sezonul pe 15.08, punctele de sezon obtinute la niveluri/actiuni pana in momentul inceperii sezonului se pierd? La sezon zice asa: "Acest sezon se va desfășura în perioada 15 august 2026, ora României 15:00 - 13 septembrie 2026, ora României 23:00, cu o perioadă pre-sezon care începe din data de 13 august (în cele două zile pre-sezon recompensele nu pot fi încă obținute)."
    P.S. Aceeasi intrebare si pentru tokenurile de sezon.
     
    Modificat ultima dată: 12 Aug 2026 la 15:28
    MicuNicu, amy46, paulici_01 și alți 4 apreciază asta.
  3. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Punctele de sezon obținute înainte nu sunt luate în considerare încă. Tokenurile de sezon rămân în inventar.
     
    celina_amarandei, amy46, paulici_01 și alți 3 apreciază asta.