Anunț Închiderea 'Top Gamers Club' începând cu 30.06.2016

Discuție în 'Anunțuri oficiale' creată de -pianoman-, 30 Iun 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. -pianoman-

    -pianoman- Community Team Team Farmerama RO

    Dragi Fermieri,

    Am luat decizia de a opri toate activitățile noastre destinate Top Gamers Club, începând cu data de 30 iunie 2016 și să extindem acest tip de servicii către toți utilizatorii noștri. În esență acest lucru înseamnă că niciun jucător nu va pierde vreun avantaj ci, din contră, toți utilizatorii vor fi tratați la fel dacă vor lua legătura cu serviciul de suport.

    TGC a fost un serviciu și un club de beneficii orientat exclusiv către utilizatorii noștri de top. Pusesem bazele TGC în trecut pentru a oferi asistență suplimentară pe termen lung pentru acești utilizatori dar am decis să nu mai separăm acțiunile noastre în funcție de tipurile de utilizatori. Depunem toate eforturile necesare astfel încât toți utilizatorii noștri să aibă acces la aceleași informații și să beneficieze de același nivel de suport.

    Probabil ați sesizat deja faptul că nu au existat multe noutăți referitoare la Top Gamers Club în ultimii ani de zile, motiv pentru care am luat decizia de a sista activitățile TGC.

    Le mulțumim tuturor membrilor noștri Top Gamers Club pentru fidelitatea arătată jocurilor noastre și îi asigurăm că vom continua să depunem toate eforturile pentru a le oferi cel mai bun suport posibil pentru jocurile noastre.

    Salutări,
    Echipa voastră de suport Bigpoint
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.