Întrebări despre metodele de plată

Discuție în 'Probleme generale' creată de Chronos, 11 Dec 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. logofatu69

    logofatu69 Scriitor în devenire

    am incercat sa scriu acolo la suportul pt plati insa nu exista posibilitatea sa descriu care este problema.
     
  2. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    O variantă ar fi cam așa:

    upload_2018-7-2_19-1-18.png
     
    Cruella apreciază asta.
  3. logofatu69

    logofatu69 Scriitor în devenire

    multumesc,o sa incerc asa
     
    donnadmn și k0 apreciază asta.
  4. donnadmn

    donnadmn Legendă vie

    Am incercar sa cumpar MM si rezultatul este acesta.
    [​IMG]
    Am incercat sa cumpar un cos si nici de acolo nu pot cumpara, afisajul acela in L. Germana cred ca are legatura cu toatea acestea. Regret ca pierd sansa sa cumpar ceva si pierd sansa la un bonus 100%. M-as bucura daca se va tine cont de acest inconvenient. Cu multumiri!​
     
    Modificat ultima dată: 8 Iul 2018
    ~violetflame~ apreciază asta.
  5. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    În momentul de față, pagina de plăți BP nu funcționează. Echipa tehnică lucrează la rezolvarea problemelor, iar Mega PE Day va fi probabil prelungit sau repetat după ce plățile vor fi disponibile din nou.
     
  6. donnadmn

    donnadmn Legendă vie

    Multmesc frumos ptr lamuriri, ptr mine conteaza foarte mult. Zi buna sa ai k0!
     
    Modificat ultima dată: 8 Iul 2018
    bumbaca și k0 apreciază asta.
  7. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    ... și se pare că au reușit deja.
     
    donnadmn și bumbaca apreciază asta.
  8. ~violetflame~

    ~violetflame~ Profesionist forum

    Mulțumim, k0!
    Voi aștepta însă un alt event Mega PE Day...
     
    donnadmn și k0 apreciază asta.
  9. geckofeet666

    geckofeet666 Supervizor forum

    Eu am pe ferma o oferta la MM, in care inteleg ca daca am cont amazon prime voi primi o ciocanitoare pet? Dar cum se va sti daca am cont amazon prime, ca acolo nu platesc cu paypal.
    Sau am inteles eu gresit?
    Multumesc.
     
  10. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Este vorba de o promoție dedicată, astăzi, jucătorilor din SUA, UK și Germania. Jucătorii care sunt la prima achiziție din joc, dacă realizează o achiziție de minim 9,99 lire prin Amazon Pay, vor primi bonusul respectiv doar pentru această primă achiziție. Pentru alte achiziții cu Amazon Pay, se oferă doar bonusul de 20%, acolo unde este aplicabil (la achizițiile de mamudele).
     
    malagambafane și geckofeet666 apreciază asta.
  11. geckofeet666

    geckofeet666 Supervizor forum

    Am inteles. Deci fac plata prin contul de pe Amazon , in loc de metoda obisnuita de plata folosita pana acum, care in cazul meu este PayPal. Cred ca renunt la ciocanitoare, ca nu mai vreau sa " share" atatea date.
    Multumesc pentru raspuns.
     
    donnadmn, malagambafane și k0 apreciază asta.
  12. h_ana28

    h_ana28 Junior Expert

    Am incercat sa fac o plata cu un card care mi-a expirat si am ajuns pe lista neagra. Cum fac sa pot plati iarasi cu un card nou?
     
  13. matusam

    matusam Legendă vie

     
    kiri2270 apreciază asta.
  14. h_ana28

    h_ana28 Junior Expert

    Multumesc frumos
     
    matusam apreciază asta.
  15. logofatu69

    logofatu69 Scriitor în devenire

    buna ziua
    am incercat si cu acesta metoda dar nu am primit nici un raspuns
     
  16. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Răspuns se oferă întotdeauna, de la suportul plăți în maxim 3 zile de obicei.
     
  17. gabrielamxm

    gabrielamxm Începător forum

    Buna ziua. De ceva timp au disparut metodele de plata clasice.(doar introducerea numarului de card). Plata bancara imi face o trimitere TRUSTLY, etc. Alte persoane au vechea metoda de plata. Se poate reveni? Multumesc anticipat pentru raspuns
     
  18. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

     
  19. mada_nice

    mada_nice Talent de excepţie

    Salutare,

    Ofertele din secțiunea News diferă de la jucător la jucător? Spre exemplu, am o prietenă care are o ofertă cu achiziționarea combinei (cu toate opțiunile) pentru 720 de ore, iar eu nu o am.

    Mulțumesc, zi faină!
     
  20. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Da