Întrebări despre metodele de plată

Discuție în 'Probleme generale' creată de Chronos, 11 Dec 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Julia_B7

Julia_B7 Începător forum

Buna seara!
    Am achizitionat de doua ori (una dupa alta), cate un pachet de 150 marmudele, am fost incasata pentru fiecare pachet( primesc mes pe telefon) si am primit doar un pachet de 150 marmudele , nu doua asa cum am platit! Multumesc anticipat pentru raspuns si remedierea problemei!

popescudana42 apreciază asta.
  2. _Agathon_

_Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

Papy, donnadmn și popescudana42 apreciază asta.
  3. Naty.....25

Naty.....25 Junior Expert

Buna. am achizitinat pachetul eroul fermei si citisem ca erau si 150 de mamudele dar nu s-au acreditat. unde mai pot vedea inca o data ce contine acest pachet? multumesc

4. Cruella

Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

Buna ziua!
    Nu erau si MD. Aceasta e oferta:

Eroul fermei 1.PNG
    Eroul fermei 2.PNG
    Vei primi MD la recoltarea Jobenului magic. Atentie!!! Daca il demolezi vei primi doar PE/PET.

kiri2270, Papy, donnadmn şi o altă persoană apreciază asta.
  5. Naty.....25

Naty.....25 Junior Expert

multumesc mult de tot. inseamna ca am citit md in loc de creitari. e ok si asa :)

Papy, donnadmn și Cruella apreciază asta.
  6. donnadmn

donnadmn Legendă vie

Buna seara,
    La acelasi pachet cumparat nu mi-au fost creditate cele 2 item-uri Jobenul magic si Elevul lui Ingrid. Se poate verifica contul?
    Multumesc frumos.

kiri2270, Papy și amy46 apreciază asta.
  7. _Agathon_

_Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

Nu pe forum.

donnadmn și Papy apreciază asta.
  8. kiri2270

kiri2270 Oracol omniscient

...buna seara,
    intrebare:
    ce trebuie facut pentru a mi schimba/actualiza datele mele de plată, pentru a nu pierde functia de fermier Premium?
    ...trebuie sa reziliez statusul actual cumva pentru a modifica datele de plata ?
    ...multumesc pentru ajutor.

Criselt apreciază asta.
  9. k0

k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

Trebuie urmate instrucțiunile din tutorial, apoi, cu minim 3 zile înainte de expirarea subscripției Premium, poate fi achiziționată una nouă.

Criselt și kiri2270 apreciază asta.
  10. kiri2270

PS. cu scuze ca deja revin, dar am o nelamurire dupa citirea tutorialului aferent : vreau sa achizitionez acum unele oferte existente dar ar trebui sa mi actualizez noile date bancare(un nou card de plata) fara a pierde facilitatea de Fermier Premium deja achizitionata ...intrucat nu vreau sa decat sa modific informațiile personale de plată fara sa mi anuleaz pachetele active.
    Multumesc si scuze pentru insistenta.

Criselt și amy46 apreciază asta.
  11. k0

Un pachet activ nu poate fi anulat. Prin ștergerea datelor bancare se anulează prelungirea automată, nu pachetul în sine.

Criselt și kiri2270 apreciază asta.
  12. kiri2270

...mii de multumiri, k0, acum am inteles, pot sa merg cu spor la ceva cumparaturi de sezon;)

Criselt și k0 apreciază asta.
  13. dcarmencristina

dcarmencristina Începător forum

Am platit recoltator pentru o luna, am primit confirmare de plata dar nu l recunoaste...nu pot sa-l folosesc...imi cere bani. Nu e prima data...
    Multumesc

14. k0

Prin ce metodă de plată?
    Nici după o relogare?

15. donnadmn

donnadmn Legendă vie

Am cumparat cu Paysafe 2 abonamente moara si nu au fost creditate. Sunt probleme cumva?

kiri2270 apreciază asta.
  16. k0

Nu sunt probleme generale.

17. ERDEM30

ERDEM30 Scriitor în devenire

si eu am cumparat.cum pot vedea cate ore,zile am?

18. k0

În meniul de bonusuri:
    upload_2018-10-16_20-55-20.png

19. ERDEM30

ERDEM30 Scriitor în devenire

multumesc frumos ,am gasit

k0 apreciază asta.
  20. Lore_Roxi

Lore_Roxi Novice forum

Buna ziua! Am lipsit o perioada din joc si acum am constatat ca nu mai pot face plati cu cardul...E o problema doar la mine sau s-a schimbat modalitatea de plata? Multumesc!
    (Am cautat informatii prin forum dar nu am gasit ceva clar)