Anunț 20 de ani de Bigpoint!

Discuție în 'Blogul dezvoltatorilor' creată de k0, 15 Dec 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă prezentăm mai jos un mesaj de la dezvoltatorul jocului nostru:

    Suntem foarte mândri și fericiți să sărbătorim cea de-a 20-a aniversare în această lună! Fiind unul dintre primii dezvoltatori de jocuri online gratuite, am contribuit la modelarea peisajului jocurilor moderne din Germania și din întreaga lume. În căutarea noastră de a aduce jocuri grozave tuturor, am fost norocoși să distrăm milioane de jucători și să lucrăm cu sute de colegi și parteneri.

    Vouă tuturor: vă mulțumim din suflet pentru 20 de ani de jocuri grozave! Hai să jucăm împreuna multe decenii în viitor!

    Ca un mic cadou, v-am pregătit un mic item. Acesta va putea fi revendicat o dată pentru fiecare cont de utilizator de mâine de la ora României 01:01 până la ora serverului 23:59 din pagina News din joc:

    I.png

    Vă mulțumim pentru loialitate și vă dorim o zi minunată,
    Echipa voastră Farmerama
     
    ana_balas6248, luta, assiotiv69 și alți 37 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.