Adăposturile misterioase - ce adaposturi ati obtinut?

Discuție în 'Diverse' creată de Chronos, 31 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Miguel

    Miguel Scriitor activ

    La Ziua Oceanelor mi-au iesit 10 adaposturi, dintre care unul pe care nu-l aveam - ornitorinci. In rest statie colectare pene de rata, cotet gaini, biberi + si ++, stup albine, soricei, porumbar, lupi, cartite.
     
    donnadmn, roliana57, matusam și alți 6 apreciază asta.
  2. EVE.violetta

    EVE.violetta Legendă vie

    Buna,
    Din cele 10 adaposturi am obtinut 2 ornitorinci, 2 ratoni, barza, pisica, porc oranj, porc, cal si albina galbene.
    Sunt incantata.
     
  3. Aleksa

    Aleksa Pretendent

    Eu am primit asa: statie colectare pene II, 4 x adapost pisica, cuib de barza, adapost ratoni, colonie biber ** ,adapost soricei si cotet cocosi. Se putea si mai bine dar si mai rau... ;)
     
    donnadmn, Miguel, roliana57 și alți 8 apreciază asta.
  4. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    Eu am primit din cele 10 ,urmatoarele:iaz broaste,adapost kiwi,ornitorinc,barza,cartita,arici,o frizerie angora oranj si biberi.ma bucur pentru ornitorinc si kiwi pentru ca imi lipseau.
     
    donnadmn, Miguel, azor67 și alți 6 apreciază asta.
  5. marianvaly6767

    marianvaly6767 Mogul forum

    Sunt multumit cu ce am primit la adaposturi arici,raton,broaste si in sfarsit kiwi.Restul nu conteaza.Data viitoare va sosi,, Ornitorincul''.Cu rabdarea trecem marea.....a spus un filozof.Deci in general a fost un event fffff reusit din partea echipei FARMERAMA.
     
    donnadmn, Miguel, Agro80 și alți 10 apreciază asta.
  6. azor67

    azor67 Scriitor în devenire

    din 4 stolere aroata sa oprit la un lup un porumbar un biber si o pisica.Deocamdata multumit,dar astept restul de 6 ,poate vine ornitorincul
     
    Miguel, matusam, tudor1966 și alți 2 apreciază asta.
  7. mona030663

    mona030663 Scriitor în devenire

    cu exceptia a 2 iazuri de rate rosii nimic deosebit,poate data viitoare
     
    naivreasastii, Miguel, matusam și alți 3 apreciază asta.
  8. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    1 cotet arici, 1 cotet curcan II portocaliu la care apare o adnotare in inventar ca se va transforma in...nu prea inteleg in ce...(cred ca este o greseala) si in rest biberi ++. Data viitoare poate voi primi ceva ce nu am. Multumesc echipei BP pentru acest event special
     
    donnadmn, naivreasastii, Miguel și alți 6 apreciază asta.
  9. -lacri-10

    -lacri-10 Ambasador forum

    indiferent ce a iesit tote sunt binevenite , eu mai am nevoie de broasca testoasa si ornitorinc restu le am pe toate , va multumesc echipei Farmerama
     
    naivreasastii, Miguel, Agro80 și alți 6 apreciază asta.
  10. matusam

    matusam Legendă vie

    ..."aleatoriul" m-a cam ocolit aici.
    Barlogul de lup e singurul care m-a incantat.
    Am mai obtinut 2 iaz broasca, adapost:2 pisica, raton, arici, cartita, strut galben, cuib barza
    Mi-as fi dorit adapost ornitorinc, kiwi sau macar un cotet cocosi.
    Asta e!
    Nu le putem avea pe toate!
     
    Modificat ultima dată: 10 Iun 2015
    donnadmn, naivreasastii, tudor1966 și alți 10 apreciază asta.
  11. SOSYGMA

    SOSYGMA Profesionist forum

    Garderoba mea s-a îmbunătățit cu ceea ce mai aveam deja...stație pene, clocitoare de ouă, biberi (de care sunt ”încântată”), mă rog, nu mai contează celelalte, doar pisică, porumbel și cocoș ce mai meritau, cât de cât. În rest...aștept alte adăposturi, poate aleatoriul mă fericește cu ceva remarcabil. Având în vedere faptul că am fost norocoasă alte dăți, iar ceea ce îmi lipsește nu se putea obține prin LYRa, sunt mulțumită! Vă doresc să obțineți măcar 1 adăpost din cele care vă lipsesc! Spor!
     
    donnadmn, naivreasastii, Miguel și alți 8 apreciază asta.
  12. maxxy

    maxxy Rutinat

    inafara de un adapost de kiwi si grajd de vaci 4 roz, restul adaposturilor nu au fost prea interesante pentru mine, dar totusi vor fi bune undeva :)
     
    donnadmn, naivreasastii, tudor1966 și alți 7 apreciază asta.
  13. mariucuta

    mariucuta Pretendent

    Ornitorincul mi-a luminat ferma si incantat sufletul ,era tot ce mi-am dorit cu ardoare
    restul ,aveam din toate si cu aceasta ocazie ,permite-mi sa multumesc celor ce mi-au sarit in ajutor si mi-au oferit
    cele 3 unitati de sare de mare fara de care nu puteam incheia eventul :laura42maria,copiuta22,mariag98,big-mama70,
    lorentonton1973,razvanut20.
    Toate urarile mele de bine tuturor fermierilor si moderatorilor !
     
    lorentonton, donnadmn, naivreasastii și alți 9 apreciază asta.
  14. RADY91

    RADY91 Expert forum

    Din cele 5 adaposturi primite astazi de la calendar am primit urmatoarele chesti: adapost struti galben , adapost arici , adapost pisica , adapost soarece , adapost rate portocaliu .... "SENZATIONALE" rezultate:wuerg::wuerg::wuerg:
     
    ~Sweety1~, _Chihuahua_, donnadmn și alți 5 apreciază asta.
  15. BigJohn

    BigJohn Junior Expert

    pai doar nu vroiai broasca testoasa sau kiwi nu ? :)
    in 5 minute aflu si eu ce mai adaug :p
    AM AFLAT : 2 soareci , 1 pisica , 1 BIBER (am 35, unu in plus nu mai conteaza :) ) 1 cartita
     
    _Chihuahua_, donnadmn, matusam și alți 2 apreciază asta.
  16. lucapadu1

    lucapadu1 Avansat

    Din cele 5 au iesit - 2 ratoni, 1 barza, 1 iaz broaste si 1 soarece.
     
    _Chihuahua_, donnadmn, matusam și alți 2 apreciază asta.
  17. SOSYGMA

    SOSYGMA Profesionist forum

    Mda... găini galben, 2 biberi, șoarece și pisică...
     
  18. DenisasiMaria

    DenisasiMaria Novice forum

    Din 5 stolere am obtinut o cocina de porci oranj,un adapost pentru cartite, un adapost pentru soricei,un adapost pentru arici si un cotet de iepuri oranj
     
  19. alex.keegan

    alex.keegan Cunoscător forum

    Eu stau mai bine, am obtinut 1 biber ++, 1 raton, 1 broasca, 1 lup si 1 ornitorinc.
     
    ~Sweety1~, matusam, _Chihuahua_ și alți 3 apreciază asta.
  20. -hugio-

    -hugio- Profesionist forum

    din cele 5 adaposturi nimik interesant biberi c++ raton pisica cartita ...
     
    _Chihuahua_ apreciază asta.