Adăposturile misterioase - ce adaposturi ati obtinut?

Discuție în 'Diverse' creată de Chronos, 31 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. mihaelaiuhas

    mihaelaiuhas Ambasador forum

    Din cele 5 adaposturi misterioase am obtinut: 2 cocosi, 1 porumbar, 1 gaina galbena si nelipsitul biber++. De cocosi ma bucur, desi mai aveam 2, speram totusi la un ornitorinc :p
     
    murat_anca, SOSYGMA, donnadmn și alți 5 apreciază asta.
  2. danielotelu

    danielotelu Scriitor în devenire

    Din cele 5 stolere : 1 pisica, 1 barza , 1 raton , 1 atelier de oite galben si nelipsitul biber ++ . :)
     
  3. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Din cele 5 stolere primite au iesit: 2 porumbei, 1 cocos, 1 pisica si bineinteles biber ++. Nici vorba de ornitorinc. Bine ca nu am dat bani pe ele. Oricum am decis sa nu mai cheltuiesc bani reali in joc. Ce obtin din joc, aia sa fie. Astept cu nerabdare un Gigantica Expres si ceva similar pentru pomi. Atunci or sa fie foarte bune.
     
    SOSYGMA și ~Sweety1~ apreciază asta.
  4. andrew1997

    andrew1997 Baron forum

    Din cele cinci stolere misterioase primite de la nuca de cocos am obținut:
    2x Porumbar
    1x Iaz pentru broaște
    1x Coteț cocoși
    1x Adăpost ornitorinci

    [​IMG]
     
    georg2503 și tudor1966 apreciază asta.
  5. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    am pus si eu cele 5 stolere luate de la nuca si au iesit urmatoarele:
    2 cotete curcan
    1 adapost pisici
    1 staul capre
    1 adapost cameleon.
    Foarte tare....stiam eu de ce nu m-am grabit sa le pun.
     
  6. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Ce adapost este acela cu ceas? De curiozitate.

    Cotet simplu de cuci.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 28 Iun 2015
    SOSYGMA, andrew1997 și tudor1966 apreciază asta.
  7. gospodarul1

    gospodarul1 Pretendent

    din cele5 stolere misterioase primite de la nuca de cocos am primit:2xadapost de cocosi,1xporumbar,1xcartita si 1xkiwi...:D cine are noroc are;);)
     
    georg2503, SOSYGMA, tudor1966 şi o altă persoană apreciază asta.
  8. anamariamarculescu

    anamariamarculescu Începător forum

    buna.de ce nu se impart echitabil adaposturile misterioase?prietena mea a primit un ornitoring,o kiwi ...eu am primit 2 berze si in rest nimic interesant.
     
    SOSYGMA apreciază asta.
  9. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Nu este "interesant",este aleatoriu, deci oarecum la noroc.
     
    roliana57, matusam, SOSYGMA și alți 2 apreciază asta.
  10. lorentonton

    lorentonton Expert forum

    Peştişorul auriu mi-a dat 2 stolere aseara iar dimineata nu-mi venea sa cred..surprizaaaa ,un ornitorinc :D
     
    Modificat ultima dată: 3 Iul 2015
  11. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Nu am avut noroc la itemuri....dar am avut noroc la adaposturi: ornitorinc si kiwi. Incepe sa-mi placa pescuitul:)
     
    miaandrei59, georg2503, donnadmn și alți 10 apreciază asta.
  12. VecheaMonica

    VecheaMonica Locuitor permanent

    La eventul actual am obtinut trei adaposturi misterioase. Doar unul este gata si a iesit soricei.....astept sa vad ce se ascunde in celelalte doua.
     
    donnadmn, mariucuta, lorentonton și alți 6 apreciază asta.
  13. -hugio-

    -hugio- Profesionist forum

    din 5 stolere misterioase surprize surprize 1 adapsot roz de vaci un adapost roz cameleoni o florarie si 2 adaposturi de caini portocalii ff bine
     
    SOSYGMA, georg2503, ~Sweety1~ și alți 6 apreciază asta.
  14. Chivu_Cristi

    Chivu_Cristi Novice forum

    Din cele 5 stolere am luat cel mai important scena pt elani pe care nu o aveam, 2x frizerie angora oranj, cotet curcani rosu si adapost magari roz.
     
    adrianapatran, SOSYGMA, georg2503 și alți 5 apreciază asta.
  15. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Din ultimele stolere primite de la nucile de cocos au iesit: un iaz de rate portocaliu, o frizerie oi portocalie, o statie colectare pene galbena (am deja vreo 7 primite), un atelier de ciori si un adapost de struti (alte 7). Bine ca aveam parfumeria, scena de elani, moara de confectii si adapostul de caini de la eventul Gigantica expres. Atunci am avut noroc. Uneori castigi, de cele mai multe ori,nu. Exact ca in viata.
     
  16. Cristela81

    Cristela81 Cunoscător forum

    am pus si eu adaposturile care le aveam in inventar obtinute la cadouri estivale (5 Lyra), la eventul de pescuit (8 Lyra si 3 Orion), precum si cele 5 marfuri misterioase care am reusit sa le fac la ultimul sangigantica expres si am obtinut: 3 biber clasic ++, 1 raton, 2 barza, 1 ornitorinc, 2 broaste, 1 cocos, 1 porumbar, 1 arici, 1 vulpe, 1 soricel, 1 lup, 1 iepure galben, 1 curcan portocaliu, 1 guano lilieci galben, 1 guano lilieci portocaliu, 1 laptarie capre galbena si 1 iaz crapi galben.
    Din pacate parfumeria, scena de elani sau moara de confectii nu au iesit, dar sunt foarte multumita de ceea ce am obtinut. :)
     
    adrianapatran, tudor1966 și SOSYGMA apreciază asta.
  17. Lorelei

    Lorelei Junior Expert

    Am luat un pachet de adaposturi misterioase, ca sa ma asigur ca am pescarusul albastru si bine am facut, cred.

    Din primele 12 au iesit 4 berze, 1 cocos, 1 raton, 1 biber **, 2 adaposturi rosii de vaca si cal si inca 3 galbene diverse. Slab.
     
    murat_anca, roliana57, adrianapatran și alți 2 apreciază asta.
  18. cristimiha

    cristimiha Scriitor activ

    Din trei bucati doi soricei acum am 21 si un raton .Dar voi mai lua.
     
    adrianapatran și tudor1966 apreciază asta.
  19. cyndy4you

    cyndy4you Începător forum

    cum e posibil sa iasa gaini galbene si oi galbene xDxDxD
     
  20. miaandrei59

    miaandrei59 Pretendent

    buna, sunt super fericita ,din 3 stolere am luat 1 pescarus ,restul nu mai conteaza .