Adăposturile misterioase - ce adaposturi ati obtinut?

Discuție în 'Diverse' creată de Chronos, 31 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. cadina

    cadina De-al casei

    Buna tuturor, am luat si eu 23 de stolere din care au iesit ( cele mai importante) 2 cocosi, un cal roz, iar restul vulturi , capre , vaci, iepuri, porci, albine, paleta de culori, barloage si hamsteri. Mai iau 10, vreau broscutele, vad ca se cam lasa asteptate la mine.:(
     
    carmelita67, ANDREEA011989, maximm și alți 7 apreciază asta.
  2. ~Sunshine

    ~Sunshine Scriitor în devenire

    După cum bine spuneam, norocul nu mă vrea nicicum!
    Din cele 5 stolere au rezultat 3 adăposturi portocalii și 2 șoricei. M-am încumetat cu chiu și vai la încă 5.
     
    carmelita67, maximm, ANDREEA011989 și alți 5 apreciază asta.
  3. tudor1966

    tudor1966 Împărat forum

    Am luat 5 stolere,din care au rezultat - 1 iaz pentru broaste,2 adaposturi pentru vulpi,1 frizerie de angora si 1 adapost hamsteri !
     
    SOSYGMA, angelica.d, -steaua2009- și alți 12 apreciază asta.
  4. marydelnova

    marydelnova Avansat

    Buna,of si eu zic de fiecare data ca nu mai cumpar niciodata stolere ca nu prea am noroc.Dar am un maus care mu ma asculta niciodata si la editia asta a cumparat 6 stolere au iesit:vulture ratoni,cartite,vulpi,pisici si un grajdi de vaci oranj.Dau fuga sa cumpar si eu pana nu se incheie evenimentul,poate am noroc de o broscuta sau cocos ca in rest am toate animalele.
    revin sa va zic ce noroc am avut

    gata,am revenit .am cumparat am platit cate 3 mm pentru fiecare si am prins 2 ateliere de bijuteri ,vulture si o pisica.ei las ca poate data viitoare si eu si mausul meu avem mai mult noroc
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 7 Sep 2014
    soso2169, carmelita67, maximm și alți 5 apreciază asta.
  5. *mitsu01

    *mitsu01 Începător forum

    poi as avea o problema... am cumparat si eu niste stolere... am primit un adapost de cocosi si din cate observ nu ii pot vinde nici cocosii si nici mancarea facuta pentru ei... este temporar sau permanent? multumesc de raspuns.
     
    svjek10, carmelita67, maximm și alți 3 apreciază asta.
  6. misu_mama

    misu_mama Pretendent

    Buna,
    Din primele 16 nimic extraordinar,3 cartite,2 iepuri orange,1 curcan,2 frizerii de angora,2 berze,1 hamster,1 iaz ,1 mixer de culori... nici un adapost de cocosi deocamdata...:(
    Am mai pus 16 adaposturi... vedem dimineata daca-s norocoase :)
    Bafta tuturor !


    Am revenit ,
    De data asta a fost cu noroc ! :D
    2 adaposturi de cocosi si o broscuta :D:D
     
    SOSYGMA, Farmerutza, Aless232000 și alți 12 apreciază asta.
  7. -crokyyy1234-

    -crokyyy1234- Analist forum

    Scuzati-mi intarzierea...mi-a iesit din stoler : Un adapost de cartite si am mai luat unul din care a iesit struti portocalii !
     
    SOSYGMA, soso2169, giuly1969 și alți 9 apreciază asta.
  8. thefallingangel13

    thefallingangel13 Comandant forum

    N-am putut rezista tentatiei asa ca am mai cumparat inca 3 stolere. Sper sa am mai mult noroc de data asta :D
     
  9. neo

    neo Locuitor permanent

    am luat 2
    [​IMG]
     
    giuly1969, lorentonton, misu_mama și alți 9 apreciază asta.
  10. fyfy32

    fyfy32 Locuitor permanent

    http://tinypic.com/m/ifu0yg/4
    sa vedem ce o sa iasa -.-

    Edit: >:(>:(>:( 2 vaci si o cartita stolere mai rele ca acestea nu am intalnit
    >:(>:(:cry::cry::cry::cry::cry::cry:

    edit 2 : se putea si mai rau decat vaca .....gaina :D:D:D>:(>:(>:(
     
    Modificat ultima dată: 7 Sep 2014
    Flinstone7927, sdelasakin, giuly1969 și alți 9 apreciază asta.
  11. bogdanalexandru2000

    bogdanalexandru2000 De-al casei

    Mi-a iesit un Adapost de soricei.
     
    sdelasakin, giuly1969, cadina și alți 6 apreciază asta.
  12. bgabriela10

    bgabriela10 Mogul forum

    Luasem la inceput 2 stolere (cartite si vulturi), dar apoi am renuntat din a cumpara mai multe. Ma multumesc cu ce mai am prin inventar si astept tura care urmeaza. Poate voi avea in viitor vreun animal nou - pana nu devine vechi :p
     
    sdelasakin, soso2169, giuly1969 și alți 10 apreciază asta.
  13. cadina

    cadina De-al casei

    Revin cu noutati, nici un iaz de broscute:cry:, din ultimele 10 luate au iesit 2 arici, 2 hamsteri, 1 porumbel, 1 raton, 1 soricel, 1 vaci rosu, 1 stup albine rosu si un adapost portocaliu oi. Deci dragii mei vreau broscute, numai una cat de mica, am sa am grija sa creasca;).
     
    sdelasakin, soso2169, giuly1969 și alți 7 apreciază asta.
  14. .felicia.1

    .felicia.1 Pretendent

    pana acum mi-au iesit : broscuta, vaca portocalie, barza, cal roz. mai astept al cincilea, abia maine dimineata. Sunt bucuroasa de broscuta si de cal roz, sunt deosebite, dar si de barza chiar daca mai am una...acum vor fi doua:)......astept cu nerabdare dimineata sa vad din ultimul....:sleepy:
     
    SOSYGMA, sdelasakin, soso2169 și alți 11 apreciază asta.
  15. maximm

    maximm Duce forum

    O simpla laptarie de vaci, la nivel 93....
    Felicitari norocosilor si speranta celor care nu au avut noroc, printre care ma numar si eu!

    Seara placuta!
     
    sdelasakin, giuly1969, cadina și alți 8 apreciază asta.
  16. fyfy32

    fyfy32 Locuitor permanent

    da este posibil >:(
    dar dimineata ultimele doua au fost gata si surpriza un arici si un atelier ciori acum pe ferma mea lipseste doar afurisitul de cocos :D:D
     
    .felicia.1, svjek10, sdelasakin și alți 4 apreciază asta.
  17. beni251

    beni251 Novice forum

    poate imi trimite sefii de aici un adapost de cocos cadou din partea fermei..glumesc..dar poate data viitoare cumpar 60 de stolere si poate iese cocos...oricum sunt ff multumit de ceeace am primit,adica:broaste,berze,adaposturi roz,arici,ratoni,porumbar etc
     
    .felicia.1, sdelasakin, bgabriela10 și alți 5 apreciază asta.
  18. angelica.d

    angelica.d Ambasador forum

    cam tirziu dar ma laud si eu acum..am luat 3 stolere si am avut mare noroc...doua extinderi ciori si un cocos..nici mie nu imi vine sa cred...
     
    Farmerutza, giuly1969, .felicia.1 și alți 7 apreciază asta.
  19. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Se pare ca, totusi, la multe dintre case nu canta cocosul. Ce ne facem? Ei lasa ca va canta el pana la urma.

    Prima editie a stolerelor in noul format al forumului a luat sfarsit, deci, pana la urmatoarea editie,


    Cucuriguuuuuu....boieri mari, dati punguta cu doi bani.

    Inchidem!
     
  20. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    O noua editie a inceput.
    auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

    [​IMG]
     
    ANDREE, gggggg53, udroiuelena și alți 4 apreciază asta.