Adăposturile misterioase - ce adaposturi ati obtinut?

Discuție în 'Diverse' creată de Chronos, 31 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Cele 4 adaposturi misterioase s-au transformat in: 1 cotet gaini rosu, 1 adapost testoase, 1 adapost soricei, 1 barlog de lupi.
     
    EVE.violetta, tudor1966, matusam și alți 6 apreciază asta.
  2. petcu_cos

    petcu_cos Expert forum

    din cele 4 adaposturi au iesit:1 adapost testoase, 1 pescarus albastru ,1 adapost raton si o frizerie angora galbena. niciodata nu am avut asa noroc din 4adaposturi sa fie 2 super.
     
    ~Sweety1~, EVE.violetta, tudor1966 și alți 7 apreciază asta.
  3. VecheaMonica

    VecheaMonica Locuitor permanent

    Din cele 4 adaposturi primte la Eventul "Costume de groaza" mi-au iesit doua adaposturi de arici, unul de pisici si unul de curcani galben.
     
    petcu_cos, EVE.violetta, tudor1966 și alți 5 apreciază asta.
  4. murat_anca

    murat_anca Locuitor permanent

    Eu m-am "pricopsit" cu un staul oi orange,kiwi,soricei si iaz crapi galben.
     
    roliana57, matusam, tudor1966 și alți 3 apreciază asta.
  5. cristimiha

    cristimiha Scriitor activ

    Din cele patru au iesit un raton, un ranch rodeo ,I stup de albine portocaliu si un barlog de lupi.Slabut!
     
    donnadmn, roliana57 și tudor1966 apreciază asta.
  6. Cristela81

    Cristela81 Cunoscător forum

    cele 4 adaposturi de la eventul de halloween s-au transformat in: 1 arici, 1 kiwi, 1 porumbar si 1 curcan portocaliu. :)
     
    murat_anca, roliana57 și tudor1966 apreciază asta.
  7. VecheaMonica

    VecheaMonica Locuitor permanent

    Nu-mi vine sa cred, am luat doar doua adaposturi si mi-a iesit arici si lebada.



    [​IMG]
     
    misu_mama, miha_mara, georg2503 și alți 25 apreciază asta.
  8. popik70

    popik70 General forum

    eu am luat 10 :
    2 pescarusi , 2 cocosi , 1 porumbel , 1 lup , 1 tatu , 1 testoasa , 1 barza , 1 porc II oranj
     
    misu_mama, georg2503, mihaelaiuhas și alți 14 apreciază asta.
  9. tudor1966

    tudor1966 Împărat forum

    Din 2 stolere mi-a rezultat 1 adapost lebede si un porumbar !

    [​IMG]
     
    misu_mama, georg2503, RADY91 și alți 23 apreciază asta.
  10. SkumpikaNina

    SkumpikaNina Maestru forum

    Din 10 stolere primu deschis care m-a bucurat ....a fost adapostul de biberii roz (credeam ca e un nou adapost inca nescos pe "piata":D)!! Apoi si-a facut frumoasaaaaaaa aparitie si lebada !! :inlove: ma declar multumita ! Restul.....vacuta rosie, iepuri rosii, biberi portocalii, un tatu, un pescarus, guano galben, trufe galben. De bucurie .... mai am luat 10 stolere..... poate vine si surioara lebedei :D ... ca poate or fi gemene si sa nu stea departate :D:D
     
    misu_mama, georg2503, adrianapatran și alți 19 apreciază asta.
  11. Pr0meTheus

    Pr0meTheus Conte forum

    Este pentru prima data cand cumpar stolere misterioase si "castig" si eu adapostul eventului[​IMG]
     
    misu_mama, roliana57, georg2503 și alți 12 apreciază asta.
  12. *gogo

    *gogo Junior Expert

    Din 20 de stolere misterioase, au iesit: 1 cocosi, 1 porumbei, 2 lupi, magar galben, 2 magari oranj, biberi oranj, gaste oranj, vreo 3 arici, un pescarus albastru, ornitorinc, vreo 4 kiwi, un stup galben si un stup portocaliu. Despre lebada, nici vorba, nici macar un tatu sau o testoasa. Cu asa noroc, nu prea-mi vine sa mai incerc :eek:
     
  13. murat_anca

    murat_anca Locuitor permanent

    Din 10 stolere am primit si eu un adapost de lebede,pe langa cocosi ,2 lupi,guano galben,broaste si broaste testoase,oi orange,berze si arici.Nu am mai avut cam de mult bafta de a prinde din prima serie de stolere,un adapost nou.Mult noroc si voua!
     
    *gogo, misu_mama, вα∂вσу și alți 14 apreciază asta.
  14. mihaelaiuhas

    mihaelaiuhas Ambasador forum

    Mi-am luat si eu 10 stolere si neasteptat mi-a iesit adapostul de lebede, si nu tin minte sa-mi fi iesit vreodata din prima adapostul de event...sunt bucuroasa!! In rest adaposturi care nu merita a fi mentionate!xDxD
     
    *gogo, misu_mama, вα∂вσу și alți 15 apreciază asta.
  15. zukyry

    zukyry Novice forum

    Am avut si eu pus deoparte 1200 puncte cinema asa ca le-am schimbat in mamudele,si din 6 adaposturi mi-a rezultat:
    -un pescarus albastru
    -un tatu
    -cuib barze
    -vaci portocaliu
    -soareci
    -arici
    Nu a fost sa fie adapotul eventului(lebedele) dar sunt si asa destul de multumit cu tatu si adapost pentru pescarusi.
    Bafta
     
    misu_mama, roliana57, georg2503 și alți 8 apreciază asta.
  16. aurelia011970

    aurelia011970 Duce forum

    Am cumparat si eu 2 adaposturi si mi-au rezultat ........ 2 arici :cry:.
     
    misu_mama, вα∂вσу, roliana57 și alți 8 apreciază asta.
  17. scorpyuza

    scorpyuza Începător forum

    din 6 adaposturi : 2 tatu, 2 testoase, 1 cocos, 1 pescarus :p bafta
     
    misu_mama, roliana57, georg2503 și alți 6 apreciază asta.
  18. EVE.violetta

    EVE.violetta Legendă vie

    Din 10 stolere am obtinut 2 broaste testoase, 2 tatu, 2 cocosi, 1 porumbel, 1 barza, 1 arici si 1 iepure oranj.
    Sunt foarte multumita chiar daca mi-as fi dorit un pescarus si o lebada.
    Bafta!
     
  19. Ambra.

    Ambra. Împărat forum

    3 achizitii. Rezultate o lebada, un kiwi si o broasca. Zic multumesc.
     
  20. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    2 adaposturi-2 cocosi! Minunat!

    Edit: am mai cumparat 2 adaposturi si am mai primit un cocos si o testoasa. Sincer nu ma asteptam la lebada, desi am citit nu stiu cate mesaje ca dintr-un stoler sau doua cumparate exact lebada a iesit. O testoasa imi doream. Dar mi-am amintit de ce de cateva editii nu am mai cumparat nici puieiti nici adaposturi. Aveam mamudele pentru care am "muncit" mult si cu rabdare. Dar de la hotararea de a nu mai cheltui bani reali pentru asa ceva nu ma abat.
     
    Modificat ultima dată: 22 Noi 2015
    SOSYGMA, misu_mama, вα∂вσу și alți 8 apreciază asta.