Adăposturile misterioase - ce adaposturi ati obtinut?

Discuție în 'Diverse' creată de Chronos, 31 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. hinata884

    hinata884 Locuitor permanent

    acum am primit de la stolere vulturi, iepuri portocali si ratoni :D
     
    SOSYGMA, thefallingangel13, ElenaO și alți 3 apreciază asta.
  2. vyyo5252

    vyyo5252 Cunoscător forum

    buna, sa inteleg ca daca nu castigam la stolere lup , alta sansa nu avem sa facem si noi eventul cu lupul/?
     
    thefallingangel13, ElenaO și mara62 apreciază asta.
  3. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Vei putea cumpara lupi de la Piata.
     
    ANDREE, ElenaO, ANDREEA011989 și alți 3 apreciază asta.
  4. vyyo5252

    vyyo5252 Cunoscător forum

    eu am primit acum arici, soarici si volpe din 7 stolere si alte mamudele nu am, ghinion

    ms de raspuns dar peste cat timp ?

    Edit (Chronos): aceasta nu este tema de discutii nici despre Cooperativa, nici despre Piata. La cateva zile dupa incheierea minievenimentului vor putea fi si lupii comercializati la Piata.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 28 Noi 2014
    ElenaO, mara62 și tudor1966 apreciază asta.
  5. Farmerutza

    Farmerutza Duce forum

    3 Doamne (am avut in sura) si toate 3 galbene:Dporci,oi,capre........m am aranjat cu carnea si de Craciun si de PastixD
     
  6. misu_mama

    misu_mama Pretendent

    Buna,
    Am cumparat si eu 6 stolere. Am primit 2 soricei, 1 adapost oi si 1 adapost de iepurasi portocalii,1 grajd oranj... xD (cum ziceam imi deschid herghelie,xD astept prietenii in vizita ):D si 1 broscuta :D:D.
    O seara minunata tuturor,
     
    SOSYGMA, thefallingangel13, ElenaO și alți 12 apreciază asta.
  7. primavara68

    primavara68 Profesionist forum

    am luat 20 de stolere, spun cu durere in suflet ca am primit de toate de care mai aveam dealtfel dar un lup nu. cred ca nu ii e foame sa vina si el la ferma mea sa ii dau sa pape .
     
    Modificat ultima dată: 29 Noi 2014
    misu_mama, thefallingangel13, ElenaO și alți 5 apreciază asta.
  8. miaandrei59

    miaandrei59 Pretendent

    buna ,am luat 7 stolere si am primit 2 pisici 1frizerie galbena 1 peste portocalie 1 rodeo galb 1broscuta 1 cocos ,nu e chiar ce imi doream dar e bine ....lupului nu ii e foame la ce hrana ii oferim ? [gluma]
     
    misu_mama, thefallingangel13, ElenaO și alți 7 apreciază asta.
  9. Sirena11

    Sirena11 Veteran Forum

    Uite un mod placut..minunat as zice de inceput un week-end: 2 adaposturi cumparate aseara iar azi dimineata am devenit fericita proprietara a una bucata lup+ un cuib de berze! Sa fi suflat Mos Nicolae vant de norocel peste ferma mea asta noapte?
     
    SOSYGMA, ginahozoc, misu_mama și alți 10 apreciază asta.
  10. shimo82

    shimo82 Pretendent

    din 5 stolere (castigate la eventurile trecute) mi-au iesit 2 arici (uraaaaaa, nu avem), 1 catita, 1 atelier de bijutetii si 1 capra portocaliu. Am cumparat 2 stolere (mai multe mamudele nu am :( din pacate ), sper la un lup si un hamster, daca nu cer prea mult fiind ultima mea sansa la un hamster.
    Bafta tuturor si mult noroc !
     
    misu_mama, thefallingangel13, ElenaO și alți 4 apreciază asta.
  11. mara62

    mara62 Conte forum

    1 stoler cumparat care s-a transformat in rate portocalii
    Mult noroc celor care mai cumparati, eu renunt
     
  12. .Vlady_V.

    .Vlady_V. Pretendent

    Am luat si eu 3. Sa speram ca obtin macar o barza, broasca, arici sau lup. Stiu, am vise mari! :D
    [​IMG]
    Initial am luat 44 MM, dar am mai luat 1 MM de la Cinema, care spre mirarea si disperarea mea, functioneaza! Bafta tututor!

    -------
    Rezultat: vulpe, ratoni si soareci.
    Dezamagitor!
     
    Modificat ultima dată: 29 Noi 2014
    mara62, misu_mama, thefallingangel13 și alți 3 apreciază asta.
  13. .cheer2004.

    .cheer2004. Scriitor în devenire

    miracol de Craciun: am luat 4 stolere, am obtinut adaposturile pe care nu le aveam: 1 broasca si 1 lup. plus 2 cartite dar puteam sa obtin si cotet de gaini ca tot eram multumit :)
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 29 Noi 2014
    mara62, mariag98, misu_mama și alți 7 apreciază asta.
  14. ramonyka99

    ramonyka99 Pretendent

    am luat 5 adaposturi,am castigat laptarii,si altele,nimic interesant,un adapost de arici,porumbei,etc,am mai luat inca 5,,sa vedem ce iese dimineata
     
    mara62, mariag98, misu_mama și alți 2 apreciază asta.
  15. marydelnova

    marydelnova Avansat

    buna/
    am luat si eu 2 stolere,desi am zis ca mu mai cumpar ca ori cim nu am noroc.Dar cum soeranta moare ultima mi-am calcat pe inima si am luat,cum prevazusem nu am prins nici lup sau cocosi care imi lipsesc ci vulpi si pisici de care mai am in sura inca 6 bucati.
    deci sa sper ca dedata asta m-anm lecuit,Sa auzim numai de bine si spor la minca si bafta la stolere
     
    mara62, mariag98, misu_mama și alți 2 apreciază asta.
  16. mary.gabriela

    mary.gabriela Scriitor în devenire

    [​IMG]

    Trei lupi din 10 stolere.Sunt foarte multumita , imi mai lipsesc broasca si cocosul.Scuze ptr imaginea mare nu stiu sa o micsorez e prima data cand pun o poza.O seara frumoasa si bogata!
     
    mara62, trancesound, ginahozoc și alți 8 apreciază asta.
  17. parfeee

    parfeee Începător forum

    un adapost cocosi si unu barza
     
    mara62, mariag98, VFreya și alți 3 apreciază asta.
  18. thefallingangel13

    thefallingangel13 Comandant forum

    Am cumparat 3 adaposturi si am obtinut un adapost de ratoni, adapost de hamsteri si un adapost de cartite.
     
    mara62, blackspace77, Cristiana2401 și alți 6 apreciază asta.
  19. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    la aceasta editie eu sunt multumita de rezultate ,,raportat la numarul de strolere cumparate am prins si lupi si cocosi si broaste si berze de toate chiar si adap[ost magar rosu ,am prins si ceva ateliere galbene, dar fatza de alte editii per total e bine. bafta la ce va doriti sa va iasa .;)
     
    mara62, SOSYGMA, blackspace77 și alți 7 apreciază asta.
  20. _Chihuahua_

    _Chihuahua_ Profesionist forum

    Buna dimineata fermieri!
    Am cumparat si eu stolere...dar nu mai stiu cate...oricum,dintre cele mai importante sunt: 1 lup,3 cocos,atelier cratite rosu, cocina porci rosu, 1 broscuta ...am mai primit 4 pisici,rate,ratoni,cartite,magar....imi lipseste ariciul si porumbarul....dar este ok...poate prind la schimb cand va fi posibil :music:.
    Spor in continuare!
     
    SOSYGMA, blackspace77, Farmerutza și alți 7 apreciază asta.