Adăposturile misterioase - ce adaposturi ati obtinut?

Discuție în 'Diverse' creată de Chronos, 31 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    arici, porumbar, adapost magari portocaliu, adapost cameleoni portocaliu>:(xD
     
    malagambafane, SOSYGMA, murat_anca și alți 12 apreciază asta.
  2. thefallingangel13

    thefallingangel13 Comandant forum

    Din cele 4 stolere am obtinut 3 cotete de cocosi si un iaz pentru broaste :( Speram ca de data aceasta sa obtin lebada, insa se pare ca se lasa asteptata...
     
    malagambafane, svjek10, ryuk360. și alți 19 apreciază asta.
  3. vasi57

    vasi57 Pretendent

    Nu pot sa nu-mi strig bucuria! Am obtinut mult ravnita lebada! Restul nu conteaza.
     
    malagambafane, SOSYGMA, miaandrei59 și alți 14 apreciază asta.
  4. dadan

    dadan Oracol omniscient

    Trufe galbene,struti portocalii,stup albine portocaliu si...si...si lebada mult visata!!!
    Bafta tuturor si spor la farmerit1
     
    malagambafane, mara62, tcmxxl1975 și alți 16 apreciază asta.
  5. Chivu_Cristi

    Chivu_Cristi Novice forum

    Cel mai important a fost adapostul de tatu.
     
    malagambafane, mara62, tcmxxl1975 și alți 15 apreciază asta.
  6. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    Cel mai important si la mine : 1 buc. lac cu lebede ...eventul si lebedele, foarte frumos, multumesc din suflet! :D
     
    malagambafane, mara62, tcmxxl1975 și alți 15 apreciază asta.
  7. adria2

    adria2 Maniac forum

    Cel mai important : lebada :inlove:, mai aveam una, dar acum are companie :D, as fi vrut un bursuc... o veni si el mai tarziu ;)
     
    malagambafane, mara62, tcmxxl1975 și alți 14 apreciază asta.
  8. Cristela81

    Cristela81 Cunoscător forum

    adaposturile de la eventul asta nu au fost spectaculoase: 1 kiwi, 1 oi rosu, 1 oi oranj si 1 porc oranj, dar sunt binevenite. :)
     
    malagambafane, mara62, mariuta48 și alți 9 apreciază asta.
  9. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Incredibil: o lebada!
     
    malagambafane, mara62, tcmxxl1975 și alți 13 apreciază asta.
  10. SkumpikaNina

    SkumpikaNina Maestru forum

    Din cele 4 adaposturi "Cygnus" :albina rosie, magar rosu, cuib clocit galben si 1 lebada !
    Din cele 4 adaposturi "Safir": 2 pescarusi, peste portocaliu, oua strut portocaliu,
     
    Modificat ultima dată: 26 Mar 2016
  11. adrianapatran

    adrianapatran Comisar forum

    :DDupa noi potopul suflete...am tras putin motanul de mustati .....xDxD din cele 8 adaposturi : 2 lupi ,2 adaposturi portocalii de struti ,cocosi,barza,cameleoni rosii,ornitoring...
     
    Papy, stoiantudorel, malagambafane și alți 12 apreciază asta.
  12. Margo15

    Margo15 Maestru forum

    2 barlog lupi
    arici
    strut portocaliu
    :(

    Edit: vidre :p, adapost testoase, colonie biber oranj si guano lilieci galben
     
    Modificat ultima dată: 26 Mar 2016
    malagambafane, Veverita02, mara62 și alți 12 apreciază asta.
  13. mara62

    mara62 Conte forum

    Parca ar fi trase la indigo, din cele 4 adaposturi Cygnus au iesit struti,capre,cameloni portocalii si porumbei
    Asta DA noroc :cry::cry:
     
  14. donnadmn

    donnadmn Legendă vie

    Din cele 8 stolere primite la acest even am primit: 2 ad. broaste, 1 ad. lebede, 1 ad. testoase, 1 ad.arici, 1 ad.ornitorinc, 1 ad. gaste orange, 1 ad. rate orange. Ma pregastesc ptr D&C, clar.xD
     
    Papy, stoiantudorel, malagambafane și alți 14 apreciază asta.
  15. вα∂вσу

    вα∂вσу Conte forum

    din cele 8 adaposturi am luat: bufnita,biberi,cameleoni,gaste,oi oranj,iaz broaste,tatu,iaz crapi galben -.-
     
  16. Aniela101

    Aniela101 Scriitor în devenire

    2 arici, testoase, 2 berze, capre oranj >:(:cry:
     
    Papy, malagambafane, mariuta48 și alți 11 apreciază asta.
  17. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    -.-adapost kiwi, grajd vaci oranj, 2 buc porumbar, adapost struti portocaliu, barlog de lupi, adapost tatu, cotet cocosi:cry:
     
    Papy, malagambafane, murat_anca și alți 11 apreciază asta.
  18. mara62

    mara62 Conte forum

    Si cum norocul nu ma paraseste din cele 4 adaposturi Safir am obtinut 3 cocosi si gaini rosii :mad::cry:
     
  19. EVE.violetta

    EVE.violetta Legendă vie

    Lup, barza, pescarus, arici, cocosi, vaca oranj, vaca rosie, frizerie galbena. Imi doream o lebada. :cry:
     
    malagambafane, gggggg53, murat_anca și alți 10 apreciază asta.
  20. matusam

    matusam Legendă vie

    Buna!
    Cele 8 stolere s-au transformat in cuib barza, cotet curcani rosu, 2 adaposturi cameleoni portocalii, stup albine portocaliu, adapost magar portocaliu, colonie biber oranj si iaz crapi galbeni.
    Bafta tuturor!