Adăposturile misterioase - ce adaposturi ati obtinut?

Discuție în 'Diverse' creată de Chronos, 31 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. mokka_gabryel

    mokka_gabryel Profesionist forum

    6 lebede din 6 stolere(in my dreams):D 2 tatu,albina org,pesti rosii,pescarusi albastri si cameleoni org-.-
     
    mara62, Ambra., adrianapatran și alți 13 apreciază asta.
  2. petra2172

    petra2172 Rutinat

    Pentru mine e foarte bine, am obtinut : gaste portocalii, broaste, tatu, porumbar, iepuri rosii si pescarus albastru ( de care nu aveam).:inlove:. Dupa o pauza de 2 ani , incerc sa recuperez si sa-mi completez ferma. Oricum evenimentele sunt mult mai frumoase si castigurile mai mari. Lebada am primit-o la eventul trecut:p
     
    Modificat ultima dată: 4 Apr 2016
    mara62, -ciocollate-, Ambra. și alți 14 apreciază asta.
  3. -doru71-

    -doru71- Novice forum

    "Cygnus"-ul nu da vidra, cel mult lebada.
     
    mara62, -ciocollate-, Ambra. și alți 10 apreciază asta.
  4. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    Putin roz, un adapost de oi roz si ceva rosu(albine) si galben. Paleta mea de culori de la stolerele eventului "In jurul lumii". :)
     
    mara62, -ciocollate-, -lacri-10 și alți 12 apreciază asta.
  5. thefallingangel13

    thefallingangel13 Comandant forum

    Din cele 6 adaposturi misterioase de la event am obtinut: barlog de lupi, broste testoase, porumbar, cotet de gaini oranj, colonie de biberi rosie si culturi de trufe galben.
    Nici de data aceasta nu am reusit sa obtin adapostul de lebede... Poate voi avea mai mult noroc data viitoare :)
     
  6. matusam

    matusam Legendă vie

    Cele 6 stolere s-au transformat in 2 adaposturi arici, 2 barloguri de lupi, un adapost testoase si un staul de oi rosu.:cry:
    Bafta tuturor!
     
    mara62, -ciocollate-, stoiantudorel și alți 15 apreciază asta.
  7. EVE.violetta

    EVE.violetta Legendă vie

    Am obtinut 4 tatu, o capra rosie si un biber oranj. Chiar daca nu am inca lebada, este foarte bine.
     
    mara62, -ciocollate-, stoiantudorel și alți 16 apreciază asta.
  8. steaumihai

    steaumihai Scriitor în devenire

    Am strâns mai multe adăposturi misterioase, de la mai multe eventuri, și anume:

    - 10 adăposturi ediție gygnus: din care a rezultat- un adăpost struți II portocaliu, o stupină I galbenă, o frizerie I galben, un coteț cocoși, un adăpost arici, un staul capre II portocaliu,o colonie-II orang, două adăposturi pentru kiwi și un adăpost pescăruși albastri.

    - 4 adăposturi ediție safir: un adăpost pentru kiwi, un adăpost ornitorinci, un adăpost arici și o stupină I galben.
    Deci consider că am avut puțin noroc, la adăposturi.;):)
    Baftă tuturor în continuare.
     
  9. RADY91

    RADY91 Expert forum

    Cele 6 stolere obtinute la ultimul event s-au transformat in: adapost pescarusi albastri, adapost testoase , grajd vaci rosu , cotet gaste portocaliu , ranch rodeo portocaliu , grajd cai portocaliu >:(:wuerg::sleepy::cry:
     
  10. вα∂вσу

    вα∂вσу Conte forum

    din cele 6 stolere am luat: 1 pescarus albastru,1 testoasa,1 barza,1 cocos,1 adapost magar portocaliu,1 angora galbena o_O:eek:>:(
     
  11. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    xDadapost struti portocaliu, staul capre portocaliu, cuib barza, adapost testoase, barlog lupi, adapost cameleoni portocaliu>:(
     
    mara62, -ciocollate-, petcu_cos și alți 15 apreciază asta.
  12. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Cele 6 stolere sa-u transformat in:barza,biber oranj,vaca oranj,pescarus albastru,ornitorinc si porumbar.
     
    mara62, -ciocollate-, petcu_cos și alți 16 apreciază asta.
  13. Ambra.

    Ambra. Împărat forum

    Eu am primit :
    frizerie I galben
    cotet II gaini oranj
    cotet de curcani II portocaliu
    iaz rate II portocaliu
    barlog lupi si
    cuib barza.
     
    mara62, -ciocollate-, petcu_cos și alți 15 apreciază asta.
  14. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Atelier ciori portocaliu. Atat am retinut.
     
    mara62, -ciocollate-, malagambafane și alți 9 apreciază asta.
  15. Filipjack2000

    Filipjack2000 Novice forum

    2 x Iaz pentru broaste
    Adapost testoase
    Cotet de curcani II: portocaliu
    Adapost pentru pescarusi
    Adapost tatu
     
  16. Pr0meTheus

    Pr0meTheus Conte forum

    Am reusit sa obtin si eu o lebada dupa multe incercari cu stolerele misterioase, acum am doua
     
    mara62, -ciocollate-, malagambafane și alți 9 apreciază asta.
  17. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    2 lebede ,un adapost roz de vaci ,un tatu ,stup roz,adapost porc rosu .multumita !
     
    mara62, -ciocollate-, petra2172 și alți 8 apreciază asta.
  18. -lacri-10

    -lacri-10 Ambasador forum

    Am obtinut:Atelier ciori I galben,Cotet gaste II portocaliu,Adapost magar II portocaliu,Adapost lebede,Staul oi II oranj,Productie guano lilieci I galben.
     
    mara62, -ciocollate-, malagambafane și alți 10 apreciază asta.
  19. donnadmn

    donnadmn Legendă vie

    Din cele 6 adaposturi am primit: ad. iepuri portocaliu, ad. ornitorinc, stup albine portocaliu, ad. berze, ad.broaste, ad. lebede.
     
    Papy, mara62, -ciocollate- și alți 13 apreciază asta.
  20. traian1971

    traian1971 Analist forum

    din cele 6 am obtinut:pescarusi2,lup,barza,gaini portocalii si cameleon portocaliu
     
    thefallingangel13, SOSYGMA, Agro80 și alți 13 apreciază asta.