Adăposturile misterioase - ce adaposturi ati obtinut?

Discuție în 'Diverse' creată de Chronos, 31 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. marianvaly6767

    marianvaly6767 Mogul forum

    Din 20 stolere cele mai importante:2 vulpi,1lupi,1 arici,1 barza,2 cartite ,1 cocosi,1 broaste,3 pisici ,1atelier de cratite rosu,1 ratoni restul sunt ateliere neansemnate si diferite de culoare galbena.Pasarea kiwi lipsa,deci am mai cumparat doua stolere,poate este cu noroc.


    Din doua stolere:grajd de vaci 2 oranj si barlog de lupi.Deocamdata ajunge,pasarea Kiwi data viitoare.
     
    Modificat ultima dată: 24 Ian 2015
    Wing0797, Veverita02, popescudana42 și alți 8 apreciază asta.
  2. azor67

    azor67 Scriitor în devenire

    Am termenat o misiune la cooperativa care da mamudele ,dupa care am cumparat un stoler.SURPRIZA.....pasarea kiwy.As mai cumpara stolere dar nu am cu ce si nici resurse pentru misiuni .Sunt multumit.Este singurul adapost rar pe care il am.
     
  3. matusam

    matusam Legendă vie

    Farmerama mi-a mai facut o seara frumoasa!
    Din 15 stoleri am obtinut 2 lupi, 1 cocos, 2 broaste, 2 arici, 1 barza, 1 porumbel, 2 vulpi, 1 pisica, 1 albina portocalie, 1 ateler guano galben, porc oranj.
    Sunt foarte multumita, tinand cont ca la o editie anterioara din 15 stoleri am obtinut 12 biberi+.
    Pasarea kiwi poate sa mai astepte.
    Bafta tuturor!
     
    lorentonton, AMMA72, misu_mama și alți 16 apreciază asta.
  4. miaandrei59

    miaandrei59 Pretendent

    buna dimineata , sa ma laud ? nu am cu ce , norocul meu nu il doresc nimanui ,din 21 stolere 1 at cratite rosu restul banalitati vulpile mi-au speriat toate gainile ,pisicile mi-au mincat soricei si soricei au atacat cerealele ,astept 5 ore pt urmatoarea serie , felicit pe cei norocosi o zi buna
     
    misu_mama, roliana57, Veverita02 și alți 8 apreciază asta.
  5. Lorelei

    Lorelei Junior Expert

    A venit si barza, dupa o noapte de gandire :D. Si ca sa nu vina singura, a insotit-o inca un cocos. Asa ca acum le am pe toate cele mult asteptate pe teren.
    [​IMG]
    Asa, din simpatie, am mai luat 2 stolere pe care le verific la noapte, dupa ce se termina eventul, poate mai vine ceva dragut:)
     
  6. miaandrei59

    miaandrei59 Pretendent

    buna ,in sfirsit am luat pasarea kiwi , mai am 5 stolere , poate vine si lupul . sa aveti mult noroc
     
    misu_mama, matusam, popescudana42 și alți 3 apreciază asta.
  7. pisitani

    pisitani Ambasador forum

    Buna ziua tuturor. Din cele trei a iesit doar PASAREA KIWI, si nu m-am abtinut si am dar cei 100 lilieci la noua misiune ca sa iau cele 3 stolere. Imi ies oare LUPII si ARICII? Sau tura urmatoare? Multa bafta.


    EDIT: nici gand nu vor sa urle LUPII pe ferma, bine nici ARICII nu au aparut, asa ca incercam data viitoare.
     
    Modificat ultima dată: 25 Ian 2015
    radu, fl_o1950, misu_mama și alți 6 apreciază asta.
  8. -lacri-10

    -lacri-10 Ambasador forum

    eu sant multumita am castigat adapost kiwii
     
    radu, .mara1959., misu_mama și alți 3 apreciază asta.
  9. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Nu ma pot lauda ca am luat un singur stoler nu am mamudele,rezultatul a fost 1barza.
     
    radu, lorentonton, fl_o1950 și alți 6 apreciază asta.
  10. -lacri-10

    -lacri-10 Ambasador forum

    am castigat pasarea kiwii ,broasca,raton ,sunt multumita:D
     
    radu, .mara1959., misu_mama și alți 4 apreciază asta.
  11. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Din 6 stolere am obtinut: 1 adapost soricei, 1 raton, 1 cartita, 1 adapost cai roz, 1 adapost curcan portocaliu si o statie colectare pene galbena. Sunt chiar multumita. Am mai luat 6.
    Din urmatoarele 6 am obtinut: inca 1 soricel, o pisica, 1 adapost cai rosu (pot face la cai cu nemiluita), 1 adapost biberi ++, 1 statie colectare pene galbena si 1 mixer de culori galben. Doar biberi nu aveam si ar fi fost util sa mai obtin vreun adapost din care nu aveam, dar oricum sunt multumita.
     
    Modificat ultima dată: 26 Ian 2015
    radu, misu_mama, giuly1969 și alți 5 apreciază asta.
  12. Cristela81

    Cristela81 Cunoscător forum

    Am cumparat 25 stolere si am donat cei 100 lilieci la noua misiune permanenta si din cele 28 stolere mi-au iesit: 2 cartite, 3 soricei, 1 pisica, 1 bufnita, 2 porumbari, 1 vulpe, 2 berze, 1 broasca, 2 iaz pesti rosu, 1 raton, 1 iepure oranj, 2 curcan portocaliu, 1 albina portocaliu, 1 strut portocaliu, 1 cai oranj, 1 rate portocaliu, 2 cocosi, 1 atelier cratite rosu, 1 atelier cratite portocaliu, 1 guano lilieci galben.
    cu 3 ateliere upgradate si 2 cocosi de care nu aveam deloc, plus 1 vulpe care nu va mai fi si din care am 4 acum si cateva adaposturi colorate sunt supermultumita, chiar daca nu mi-au iesit adaposturile noi.
     
    radu, pcristinalucia, fl_o1950 și alți 7 apreciază asta.
  13. .mara1959.

    .mara1959. Începător forum

    eu am luat 13 stolere am luat 1 lup si pasarea kiwi in rest le am pe toate,cocos,barza broasca,arici,porumbei
     
    radu, popescudana42, Lorelei și alți 7 apreciază asta.
  14. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    din ff multe stolere am obtinut 5 adaposturi de pasarea kiwi 7 lupi 5 cocosi ad magari rosu /roz broaste arici berze ratoni ..intr-un cuvant de toate ,,
     
    popescudana42, Lorelei, misu_mama și alți 5 apreciază asta.
  15. janihun76

    janihun76 Scriitor în devenire

    Ma declar multumit. Din 20 de adaposturi am primit 2 adaposturi kiwi, 1 cocos, 1 lup, in sfarsit am toate aminalele posibile.
     
    radu, popescudana42, Lorelei și alți 3 apreciază asta.
  16. Margo15

    Margo15 Maestru forum

    Din 10 adaposturi a iesit:
    2 adaposturi oi oranj
    1 adapost cai oranj
    1 adapost iepuri oranj
    1 cuib de clocit galben
    1 colectare pene galben
    1 arici
    1 soareci
    2 broaste............... inca mai astept adapostul de lupi .......... auuuu :eek:
     
    radu, popescudana42 și lorentonton apreciază asta.
  17. pisitani

    pisitani Ambasador forum

    mie mi-au iesit vulpi, adica e normal? parca nu mai ieseau de la ultima editie.
     
    matusam, EVE.violetta, trancesound și alți 3 apreciază asta.
  18. mona030663

    mona030663 Scriitor în devenire

    din cele 10 stolere de la event mi-au iesit vulpi,cartite,ratoni,soricei si hamsteri,nimic din cele noi sau nu aveau legatura cu cele de la stolerele misterioase trecute?

    Edit (Chronos): sunt stolerele care ofera ca adapost nou pe cel de lupi. Nu sunt cele care ofera adapost de pasare kiwi.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 31 Ian 2015
  19. -hugio-

    -hugio- Profesionist forum

    din cele 10 adaposturi mi-a iesit lupi porumbei cucosi albine galben 2 oi galbene si ceva nesemnificativ
     
    tudor1966 apreciază asta.
  20. .elena76.

    .elena76. Novice forum

    Am primit lup,pisica, barza, vulpe, 2 hamsteri, vaci galbene, stupina rosie, arici si inca ceva portocaliu. Astept Dc pentru ca am 5 arici si 5 hamsteri
     
    tudor1966, pisitani și lorentonton apreciază asta.