Adăposturile misterioase - ce adaposturi ati obtinut?

Discuție în 'Diverse' creată de Chronos, 31 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. lorentonton

    lorentonton Expert forum

    Ce sa zic :music:doar barza m-a bucurat din toate cele 10 stolere.
     
    Degetica13, Morgana, popescudana42 și alți 4 apreciază asta.
  2. Stefan].

    Stefan]. De-al casei

    Din cele 10 stolere m-au bucurat:barza,lupul(chiar dacă mai aveam încă unul)şi toate adăposturile portocalii.
     
    Degetica13, Morgana, popescudana42 și alți 3 apreciază asta.
  3. Cristela81

    Cristela81 Cunoscător forum

    in sfarsit am apucat si eu sa plantez cele 10 adaposturi misterioase obtinute la ultimul event. :) rezultatul: 1 albine portocaliu, 2 curcani portocalii, 1 pisica, 1 hamster, 1 cartita, 1 porumbar, 1 vaci oranj, 1 cai oranj si 1 guano lilieci galben. bune toate. pacat ca nu e loc pt toate pe teren. :oops:
     
  4. -hugio-

    -hugio- Profesionist forum

    am cumparat si eu 3 stolere si mi-a iesit 1 barza 1 raton si o cartita bun sa zicem ca nu aveam barza.
     
    yonelaa, Lorelei, Morgana și alți 7 apreciază asta.
  5. stella7742

    stella7742 Avansat

    am cumparat 12 stolere si acum astept rezultatele si ma rog sa castig ceva....buuuun!:p
     
    yonelaa, Lorelei, popescudana42 și alți 6 apreciază asta.
  6. mirela2o

    mirela2o Junior Expert

    [​IMG]
     
    yonelaa, Degetica13, yoneela2 și alți 11 apreciază asta.
  7. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    am cumparat 1 pachet plus 13 stolere ..rezultat bun 4 ornitoring 3 kiwi 2 lupi ,1 adapost magar rosu ,asta ce e mai important ....in rest 5 porumbei 5 cartite 2 berze 2 arici 3 soareci 1 pisica 5 biber ++ 1 guano galben 2 cotetz portocaliu curcan , ranch rodeo iaz de pesti mixer de culori .. sa aveti noroc la ce va doriti .
     
    yonelaa, Degetica13, myhaelaa și alți 15 apreciază asta.
  8. florentina99

    florentina99 Novice forum

    Am cumparat 4 stolere pana acum si am obtinut: 2 adaposturi Porumbar,1 adapost Pisica, 1 adapost cartita.
    Am mai cumparat inca 4 stolere si sper sa am noroc la ornitorinc , kiwi sau lup.
     
    yonelaa, Degetica13, Lorelei și alți 8 apreciază asta.
  9. -anku-

    -anku- Novice forum

    Am cumparat 3 stolere...1 cuib oua galben, 1 adapost cai galben si un iaz rate rosu...nimic bun:)
     
    yonelaa, Degetica13, Lorelei și alți 6 apreciază asta.
  10. Sirena11

    Sirena11 Veteran Forum

    Inseamna ca cei 2 ratoni ai mei, acompaniati de o cartita si-un porumbel sunt la categoria grea! Mult succes tuturor !
     
    yonelaa, Degetica13, myhaelaa și alți 11 apreciază asta.
  11. mirela2o

    mirela2o Junior Expert

    [​IMG]
     
    yonelaa, Degetica13, yoneela2 și alți 15 apreciază asta.
  12. _Jade*

    _Jade* Scriitor în devenire

    Buna dimi :D dintr-un pachet de stolere am primit 3 cocosi, o broasca, porumbei, arici, barza, ornitorinci, 2 lupi etc....lipseste kiwi :)) poate data viitoare completez colectia :D
     
    donnadmn, yonelaa, misu_mama și alți 17 apreciază asta.
  13. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Am luat 4 stolere si rezultatul ,,,,
    2-colonie biberi clasic++
    1-iaz broscute
    1-porumbar
     
    yonelaa, misu_mama, murat_anca și alți 9 apreciază asta.
  14. Morgana

    Morgana Scriitor în devenire

    Din 8 stolere a ieşit, un ornitorinc,un cocoş,un şoricel,un porumbel şi restul 3 biberi++ şi un adăpost iepuri portocalii.Am mai cumpărat încă unu,poate iese o barză că trebuie să se întoarcă şi la noi păsările călătoare!
     
    donnadmn, yonelaa, misu_mama și alți 11 apreciază asta.
  15. mariag98

    mariag98 Scriitor activ

    Din 8 stolere au iesit:un kiwi, un cocos, un ornitorinc, o broasca, un soarece, o barza, magar rosu, si capra portotocalie:D, super ca in rest le am pe toate, mi-a iesis exact ce aveam nevoie;). Multa bafta celor care isi incearca norocul in continuare:).
     
    Morgana, donnadmn, -MONA2010- și alți 14 apreciază asta.
  16. bibiutzza2

    bibiutzza2 Începător forum

    Am cumparat 4 stolare si am obtinut : oi oranj , laptarie galben , cirtite si soricei cam dezamagit poate altadata am mai mult noroc
     
    bibiutzza4, misu_mama, bibiutzza3 și alți 7 apreciază asta.
  17. bibiutzza3

    bibiutzza3 Începător forum

    pot sa zic ca sunt multumit din 4 stolare cumparate am obtinut : oi oranj , arici , broaste si ratoni bafta tuturor
     
    Morgana, bibiutzza4, misu_mama și alți 7 apreciază asta.
  18. Cristela81

    Cristela81 Cunoscător forum

    am luat 14 stolere. mi-au iesit: 3 biberi ++, 2 broaste, 2 kiwi, 1 arici, 1 raton, 1 soricel, 1 ornitorinc, 1 trufe portocaliu, 1 laptarie capre galbena, 1 cuib de clocit portocaliu
     
    Morgana, yonelaa, misu_mama și alți 8 apreciază asta.
  19. Lorelei

    Lorelei Junior Expert

    Din primele 8 stolere mi-au iesit pisici, cai, magari si biberi ++, doar o barza ce a fost mai deosebita.
    Pentru ca distributia nu e favorabila, cum a fost la precedentul event cu stolere, am luat un pachet de stolere si bine am facut. In afara de ornitorincul primit bonus initial, nu a mai iesit absolut niciunul din cele 30 de stolere. Dar macar au mai venit 2 lupi, 2 kiwi si 2 cocosi dintre animalele care se cauta si se vand f. bine la piata. In plus, 2 berze, 2 adaposturi portocalii si 1 rosu de cameleoni, 1 pisica, 6 (!) biberi ++, cateva adaposturi portocalii de magari, gaini, cai.
    Bine ca e gata rapid ornitorincul cu SH, in 4 ore si ceva cu produse activate, asa ca misiunea o s-o termin rapid, chiar si cu un singur adapost.
     
    bibiutzza3, Morgana, yonelaa și alți 8 apreciază asta.
  20. yoneela2

    yoneela2 Începător forum

    am cumparat 4 stolare ca doar de atitea am mai avut mm si am obtinut 2 pisici o broscuta si o cocina de porci trei rosie le aveam pe toate adevarul e ca din ultimile animale lupi kiwi si ornitoring nu am nici unu asaca am mai cumparat 10 stolare misterioase noroc cu misiunile de la cooperativa ca am facut 150 de mm ca altfel ......... sa vdn ce va iesi macar unu din cela trei daca iese sunt multumit revin cu rezultatul bafta tuturor
     
    Morgana, myhaelaa, bibiutzza4 și alți 8 apreciază asta.