Adăposturile misterioase - ce adaposturi ati obtinut?

Discuție în 'Diverse' creată de Chronos, 31 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. yoneela

    yoneela Începător forum

    am cumparat 9 stolare si am optinut : 2 bibierti clasic ++ , stupina 2 portocaliu , frizerie oi , cirtita , soricel , broscuta , lup si barza inafara de barza le aveam pe toate dar ma bucur ca am mai obtinut inca un adapost pe care nul aveam deci pot sa zic ca sunt multumita poate data viitoare obtin si un kiwi sau un ornitoring bafta tuturor
     
  2. gggggg53

    gggggg53 Conte forum

    Da, mi-am facut herghelie oranj si acum crescatorie de biberi++. M-am decis sa fac haine de blana, doritori? Inca o editie dezamagitoare pentru mine.
     
  3. yonelaa

    yonelaa Novice forum

    am fost cam nehotarit tura la editia acasta de stolare misterioase nu stiam sa cumpar sau nu deoarece la editia anterioara am cumparat multe si nam prea avut noroc dar totusi am cumparat de inceput 4 sa vad daca am ceva noroc si am obtinut ; 2 bibieri clasic ++ , cirtite si iata si norocul meu adapostu de kiwi :D:D:D:D:D am mai luat doua poate poate vine si un lup sau ornitoring ca doar astea imi lipsesc din animalute bafta tuturor
     
  4. bibiutzza4

    bibiutzza4 Începător forum

    buna din 5 stolare am obtinut trufe galben , struti trei rosu , pisici , arici si ratoni pot sa zic ca sunt multumit
     
    popescudana42, bibiutzza3, Morgana și alți 6 apreciază asta.
  5. myhaelaa

    myhaelaa Începător forum

    de data asta am fost cam saracuta si nam avut mm decit de 3 stolare din care am obtinut ratoni , cocosi si soareci le aveam pe toate 3 dar nu strica cite unu in plus poate data viitoare voi avea mm mai multe si voi putea spera la lup , kiwi si ornitoring ce sa zic bafta tuturor
     
    popescudana42, bibiutzza3, yonelaa și alți 4 apreciază asta.
  6. yoneela2

    yoneela2 Începător forum

    am cumparat 4 stolare ca doar de atitea am mai avut mm si am obtinut 2 pisici o broscuta si o cocina de porci trei rosie le aveam pe toate adevarul e ca din ultimile animale lupi kiwi si ornitoring nu am nici unu asaca am mai cumparat 10 stolare misterioase noroc cu misiunile de la cooperativa ca am facut 150 de mm ca altfel ......... sa vdn ce va iesi macar unu din cela trei daca iese sunt multumit revin cu rezultatul bafta tuturor... si iata rezultatul cam dezamagitor gaini 2 oranj , pesti 2 portocaliu , pisici , 3x soricei si 4x bibieri nam avut bafta deloc poate data viitoare
     
    myhaelaa, popescudana42, bibiutzza3 și alți 3 apreciază asta.
  7. robert-adila

    robert-adila Locuitor permanent

    Dezamagita,:cry:am cumparat 10 stolare si nici urma de lup,kiwi si ornitoring,poate data viitoare, sa aveti noroc ,o zi bunaxD
     
    ariana40, myhaelaa, alexachim și alți 8 apreciază asta.
  8. yonelaa

    yonelaa Novice forum

    Din ultimile 2 stolare a iesit un adapost cameleoni 2 portocaliu si adapost de pisici pot sa zic ca e bn din ambele aveam doar cite unu si cum pisicile e ultima editie de stolare la care se mai gaseste pot sa zic ca sunt multumit
     
    myhaelaa, alexachim, popescudana42 și alți 6 apreciază asta.
  9. -hugio-

    -hugio- Profesionist forum

    din cele 4 adaposturi mi-a iesit un barlog de lupi adapost de vulpi cartita si cai ii oranj
     
  10. alex.keegan

    alex.keegan Cunoscător forum

    Mie mi-au iesit 2 berze, 1 grajd magari portocaliu si o cocina porci portocalie.
     
    myhaelaa, alexachim, robert-adila și alți 4 apreciază asta.
  11. gggggg53

    gggggg53 Conte forum

    Cai oranj, gaini oranj, ratoni si in sfarsit barza.
     
    robert-adila, bibiutzza3, H3ra și alți 4 apreciază asta.
  12. вα∂вσу

    вα∂вσу Conte forum

    din cele 4 adaposturi misteriaose mi-au iesit: 1 lup,1 broasca,1 raton,1 soricel sunt multumit ca lupul nu il aveam :)
     
    myhaelaa, robert-adila, pisitani și alți 8 apreciază asta.
  13. SunnyGarden

    SunnyGarden Profesionist forum

    Buna seara,
    De la frumosul nostru event am obtinut din cele 4 stolere: 1 adapost iepure orange, 1 cartita, 1 biber ++ si cel mai important un adapost lupi. Mult noroc celor care mai asteapta rezultatele !
     
  14. Aleksa

    Aleksa Pretendent

    Eu am obtinut asa:
    -staul oi IV roz
    -2x adapost arici
    -cotet cocosi ... si nu aveam :D
     
  15. lorentonton

    lorentonton Expert forum

    De la eventul acesta din cele 4 stolere am primit ın gradina mea 1 biber ++,adapost de capre roşu,adapost de oi roşu şi.....ARİCİ ...asta chiar de ma ınteapa ımi este foarte drag :D
     
    myhaelaa, H3ra, robert-adila și alți 7 apreciază asta.
  16. Cristela81

    Cristela81 Cunoscător forum

    Din cele 4 stolere am primit: 1 arici, 1 barza, 1 vulpe si 1 capra portocalie. :) bune toate, desi mi-as fi dorit un lupisor din care nu am inca. :(
     
    lauraadina, H3ra, robert-adila și alți 8 apreciază asta.
  17. lorentonton

    lorentonton Expert forum

    Buna dimineata,vreau sa multumesc iepuraşilor,mi-au daruit 2 stolere din care a ieşit exact ce nu aveam,o cartita şi un KİWİ :D.
     
    myhaelaa, EVE.violetta, matusam și alți 11 apreciază asta.
  18. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Din 2 stolere de la event mi-au iesit 2 soricei....
     
    myhaelaa, alexachim, EVE.violetta și alți 9 apreciază asta.
  19. mona030663

    mona030663 Scriitor în devenire

    la mine din 4 stolere au iesit 4 vulpi
     
    myhaelaa, alexachim, EVE.violetta și alți 6 apreciază asta.
  20. robert-adila

    robert-adila Locuitor permanent

    Buna
    Din cele 4 stolere mi-au iesit
    Un cocos ,un lup ,un porumbar si o cartita
    Sa aveti bafta la o pasare kiwi si ornitoring.
     
    ariana40, myhaelaa, alexachim și alți 13 apreciază asta.