Adăposturile misterioase - ce adaposturi ati obtinut?

Discuție în 'Diverse' creată de Chronos, 31 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. mariuta48

mariuta48 Împărat forum

Din cele 2 misterioase "Zentangle" de la Puzzle-ul ierburilor unul e mult asteptatul helesteu de peste- cutie. :inlove:

mara62, Papy, giuly1969 și alți 19 apreciază asta.
  2. bmw123bmw

bmw123bmw Conte forum

Ca sa nu mai stau in tensiune am cumparat direct pachetul cu suricatele garantate!Am pus si cele 30 adaposturi ... revin cu un edit dupa ce se fac.

mara62, -katnik-, cp58 și alți 13 apreciază asta.
  3. deea4u

deea4u Rutinat

mara62, -katnik-, Papy și alți 19 apreciază asta.
  4. amy46

amy46 Comandant forum

Din adaposturile primite la eventul " Povestiri cu rechinul de piscina ", am primit....[​IMG]

deea4u, mara62, petra2172 și alți 14 apreciază asta.
  5. -iulia1992-

-iulia1992- Comandant forum

Norocoaso :*
    Eu din 7 adaposturi n-am luat nici o agama... Aia e... mai astept, vine ea si la mine...

deea4u, davidsiirina08, Criselt și alți 12 apreciază asta.
  6. Criselt

Criselt Legendă vie

Din 7??? Eu am batut recordul ghinionului... Nu am cumparat un pachet de adaposturi misterioase cand a fost oferta, m-am gandit ca e prea scump si nici nu am ce face cu 30 de adaposturi sau upgrade-uri "obisnuite". Asa incat le-am luat in grupuri de cate 10... vreo 4 grupuri in total, deci am cheltuit mai multe MM decat pe un pachet! :cry: Nimic, nici o agama! Apoi au mai fost vreo 2 adaposturi Dom la un event parca, vreo 6 -7 repetari la Sezon, 2 cumparate acum cu monezi-stea... in total, din peste 50 de adaposturi misterioase, nu am nici o agama! Dar... o multime din celelalte. :p Ce pot spune? Sunt ilustrarea vie a proverbului "Lenesul mai mult alearga si zgarcitul pagubeste"! xD

deea4u, davidsiirina08, mara62 și alți 11 apreciază asta.
  7. mariuss_borsann79

mariuss_borsann79 Junior Expert

Am reușit să adun 5 adăposturi de agama, din 30 de adăposturi misterioase adunate din eventuri si runda finală de la sezonul de plajă.
    Super, sunt mulțumit. ;)

deea4u, MicuNicu, Papy și alți 10 apreciază asta.
  8. mara62

mara62 Veteran Forum

Din singurul adapost de la shopul Piscina a aparut si in ferma mea mult dorita agama ;)

deea4u, MicuNicu, geta_numai_eu și alți 12 apreciază asta.
  9. cp58

cp58 Baron forum

Din 13 adaposturi misterioase am obtinut si un cuib de gaite albastre

mara62, deea4u, stiucarul și alți 8 apreciază asta.
  10. bmw123bmw

bmw123bmw Conte forum

Din 20 adaposturi <3 a venit norocul peste mine :p

mara62, deea4u, stiucarul și alți 7 apreciază asta.
  11. .mirela85.

.mirela85. Scriitor în devenire

un cuib de gaite

mara62, deea4u, pinok86 și alți 8 apreciază asta.
  12. amy46

amy46 Comandant forum

Din adaposturile misterioase primite la event-ul " Pe tarmuri nordice "....a iesit....

malagambafane, giuly1969, derby54 și alți 8 apreciază asta.