adresa mail

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de cocosica76, 6 Ian 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. cocosica76

    cocosica76 Novice forum

    Buna ziua,
    Sper ca ma puteti ajuta, vreau sa schimb adresa de mail atasata contului,dar nu reusesc. Nu imi vine mailul cu link-ul de activare (schimbare) am incercat de nenumarate ori.
    Multumesc anticipat.
    o zi minunata
     
  2. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Posibil ca adresa ta de email sa fie in blacklist sau iti soseste mail in sectiunea Spam a adresei de email. Trimite te rog un tichet la serviciul support pentru lamuriri si eventual chiar un ajutor.
     
    donnadmn apreciază asta.
  3. azor67

    azor67 Scriitor în devenire

    Buna.Aceiasi problema am si eu.Nu pot sa schimb parola sau sa ma abonez la newsletter.Am trimes tichet la serviciul suport pentru verificare mail ,am primit confirmare dar nu pot sa merg in continuare la urmatori pasi.Daca sunt pus pe blacklist cum trebuie sa procedez ?Multumesc anticipat.
     
  4. Chronos

    Chronos Guest

    Doar Serviciul suport iti poate spune daca ai adresa de email in blacklist sau nu si doar ei te pot ajuta.
     
  5. pisitani

    pisitani Ambasador forum

    Buna ziua, se poate schimba adresa de e-mail la contul farmerama?
    Multumesc.
     
    donnadmn apreciază asta.
  6. Pixel

    Pixel Guest

    Buna ziua!
    Ca sa schimbi adresa de e-mail trebuie sa mergi la cele 2 rotite din meniul de sus, iar apoi la configurare cont ( iconta cu stindardul si cheia).
     
    donnadmn, matusam și pisitani apreciază asta.
  7. -hugio-

    -hugio- Profesionist forum

    o intrebare poate a mai fost pusa. Eu am uitat parola la un cont vechi si nici email nu il mai stiu cum pot sa ma mai conectez la acel cont?sau e pierdut?
     
  8. Chronos

    Chronos Guest

    Este simplu. Ca sa iti recuperezi parola la acel cont de joc, trebuie sa ai acces la adresa de email asociata contului respectiv de joc. Altfel nu se poate.
     
    matusam apreciază asta.
  9. Soricica4

    Soricica4 Scriitor activ

    Vreau sa schimb si eu parola la un cont de joc, dar adresa de e-mail asociata contului respectiv nu mai este activa. Ce pot sa fac ?
     
  10. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Nu mai poti face nimic.
     
    matusam apreciază asta.
  11. Soricica4

    Soricica4 Scriitor activ

    Multumesc pentru raspuns !
     
    dulcica1970 și Chronos apreciază asta.
  12. cory58

    cory58 Novice forum

    Buna ziua,
    Adresa de mail nu mai este activa. Cum pot schimba adresa de e-mail?
    Precizez ca nu mai pot intra pe vechea adresa.
     
  13. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Trebuie neaparat sa ai acces la adresa de email respectiva pentru a iti putea schimba adresa de email la acel cont. Pe adresa de email la care spui ca nu mai ai acces, vei primi acel link de confirmare. Din pacate, alta sansa nu prea exista, decat daca iti recuperezi accesul la adresa respectiva de mail.
     
    dadan și matusam apreciază asta.
  14. marianz

    marianz Scriitor în devenire

    buna ziua , am si eu o intrebare ,la joc ma conectez prin facebook inca de la inceput ,nu am completat nimic cand deschid jocul si nici adresa de email iar chonos mi-a zis ca atunci cand sunt coduri bonus sunt trimise pe email ,eu care nu am completat si nu am adresa trimisa ,cum pot afla codurile cand sunt trimise ?
     
  15. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Au fost perioade cand, aleatoriu, jucatorii primeau anumite oferte pe mail. Codurile bonus sunt mereu anuntate in forum. Oricum codurile bonus sunt destul de rare.
     
  16. marianz

    marianz Scriitor în devenire

    buna seara multumesc de raspuns
     
  17. Chronos

    Chronos Guest

    Cu mare drag.

    Cred ca putem inchide aici.

    O seara buna!
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.