Amplasare pom XXL

Discuție în 'Probleme generale' creată de CoachG, 10 Feb 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. CoachG

    CoachG Începător forum

    Howdy, fermieri! ‍‍

    Recent m-am lovit de o rădăcină de santal care nu are de gând să mă lase să folosesc upgrade-ul:

    [​IMG] [​IMG]

    Între timp a mai venit o iarnă și mi-era teamă să nu mi fi venit de hac încât să-mi tremure mâinile, hehe, așa că am apelat la meșterul satului, zadarnic și de această dată. Aparent nici zicala 'Hei-rup!',atât manuală cât și automatizată, nu pare să mai funcționeze.
    *Completez cele spuse mai sus cu o problemă similară a adăpostului de gâște portocaliu.

    Amintesc faptul că am:
    -folosit funcția 'caută'
    -șters cache&cookies
    -încercat alt motor de căutare, ba chiar și pe un telefon nou (la vremea respectivă), fiindcă am tot așteptat să se rezolve de la sine

    ️️ Odată cu topirea zăpezii și nevoia de a-mi pregăti grădinile de primăvară m-am decis să pun capăt așteptării și să caut alte soluții. Idei?
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 10 Feb 2019
  2. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Cu functia cautare poate fi gasita de exemplu solutia:

    In forum nu se fac verificari dar, dupa cum bine stii, poti trimite un tichet la Suport pentru verificarea contului.
    Pe viitor te rog sa te limitezi la expunerea problemei, "impanarea" cu povesti frumoase si lungi pot ingreuna intelegerea corecta a ei.
     
  3. CoachG

    CoachG Începător forum

    Mmmulțumesc, dar nu mă împiedic chiar de orice.
    Se poate închide, am să trimit tichet.

    Zi frumoasă!
     
  4. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Stim, dar poti totusi incerca si varianta propusa.
    Inchidem.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.