Feedback Arborele Înțelepciunii și Luminișul

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 27 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare actualizarea anunțată în 23 aprilie?

Sondaj închis pe 3 Mai 2018.
  1. Îmi place

    98,0%
  2. Mi-e indiferent

    2,0%
  3. Nu-mi place

    0 vot(uri)
    0,0%
  1. zu07

    zu07 Novice forum

    multumesc mult, asa este, multumesc pt timpul acordat, o zi frumoasa
     
    malagambafane apreciază asta.
  2. Chronos

    Chronos Guest

    Cu mare drag. Acum gata cu vorba, ia purcelusii si scoate-i la aer, ca este frumos afara. La iarna vin si cumpar de la tine.:D Daca il gasesc tot asa pigmeu, nu iti mai fac vanzare. O zi frumoasa.
     
    malagambafane, donnadmn, Wing0797 și alți 5 apreciază asta.
  3. adeaio

    adeaio Începător forum

    Buna seara. Am deblocat Runa Pachet start reproductie lilieci si nu stiu la ce ma ajuta si unde gasesc poienita solo. Va multumesc
     
    malagambafane apreciază asta.
  4. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Poienita respectiva o vei gasi in Inventar la sectiunea Special (unde ai itemi). In afara de ce scrie acolo ca ai primit, acel adapost solo, este de fapt poienita solo, unde poti expune un septel.
     
    malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  5. lentzica_blue

    lentzica_blue Avansat

    Buna dimineata,as vrea sa-mi spun parerea despre msg.oficial aparut ptr.stelute! Deci eu ca de altfel inca multi fermieri,mai am nevoie de stelute si nu mi se pare corect sa nu mai primim la eventuri! Nu inteleg de ce anume ii incurca acestea pe cei care nu mai au nevoie de ele!Va multumesc ca ati citit parerea mea si sper ca nu am suparat pe nimeni:)Mentionez ca mai am rune de deblocat la arbore:)
     
    malagambafane și Michelle-V apreciază asta.
  6. -calache-

    -calache- Novice forum

    buna dimi !! cred ca scriu gresit aici, dar nu stiu unde sa fac asta.......am strins cu greu 80 de stelute, si la copac am luat cameleonul...dar in sura, la septel nimic...! ce sa fac oare? multumesc.!
     
    malagambafane apreciază asta.
  7. Chronos

    Chronos Guest

    Buna dimineata! Efectueaza un refresh la joc.
     
    malagambafane apreciază asta.
  8. matei.ionut20

    matei.ionut20 Începător forum

    Buna dimineata! am si eu o mare rugaminte. trebuie sa plec cateva zile si nu o sa am acces la joc, si vreau sa trimit ferma in vacanta. am runa activata la arborele intelepciunii dar.. mai departe nu stiu cum sa procedez ca sa activez modul de vacanta. astept si eu o lamurire din partea uni administrator va rog. multumesc anticipat
     
    malagambafane apreciază asta.
  9. X-mod

    X-mod Guest

    Intri la setari de aici:
    upload_2015-7-6_9-2-47.png
    Apoi apesi pe butonul verde de acolo: "Activeaza" aferent modului de vacanta.
     
    malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  10. alecs14alecs96

    alecs14alecs96 Novice forum

    hello , am deblocat prima runa de jos , la inceputuri ... Si am deblocat iepurasul de zapada , care ajuta la cresterea iepurilor . ok ... Cum il activez ? Ce bonusuri imi ofera , sau cum se procedeaza ? Multumesc !
     
    malagambafane apreciază asta.
  11. giuly1969

    giuly1969 Ambasador forum

    Buna seara! Acel iepuras de zapada iti apartine, il gasesti in sura si poti face ce doresti cu el. Il poti folosi la eventul de reproducere, il poti folosi la piata, etc...
     
    malagambafane, donnadmn, mariolteanu și alți 2 apreciază asta.
  12. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Acela este un septel. Il poti vinde, il poti folosi la reproducerea iepurilor sau il poti pastra in Sura pentru un eventual eveniment unde se va cere septel. Il vei regasi in Sura la categoria Septel.
     
    malagambafane, matusam și alecs14alecs96 apreciază asta.
  13. and1989

    and1989 Novice forum

    De ce nu pot activa runa Pachet animale de reproducere?Am nivel 77 si imi scrie ca este nedisponibil
     
    malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  14. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Probabil nu ai stelutele necesare deblocarii runei sau nu ai deblocat runa anterioara acesteia pentru a o putea debloca si pe aceasta.
     
    malagambafane și matusam apreciază asta.
  15. and1989

    and1989 Novice forum

    Buna seara! Multumesc pentru raspunsul prompt.Nu am deblocata runa anterioara si nici precednta.Am totusi o nelamurire.Aveam 500 de stelute si dupa ce am deblocat runa Clienti am vazut ca am ramas doar cu 16.
     
    malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  16. Chronos

    Chronos Guest

    Acea sarmană runa necesita doar 40 de stelute pentru deblocare :D, asa ca va trebui sa te gandesti bine cate stelute ai avut inainte de a debloca acea runa sau cate rune ai deblocat inaintea ei. Este posibil sa fi avut 500 de stelute, dar sigur ai deblocat mai multe rune sau mai multe subrune in cadrul aceleiasi rune.
     
    malagambafane, roliana57 și matusam apreciază asta.
  17. and1989

    and1989 Novice forum

    a fost singura runa ce am deblocat-o, am vrut sa deblochez runele pana la cea pentru pachet reproducere.De aceea am avut multe stelute.As putea solicita serviciul suport?
     
    malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  18. Chronos

    Chronos Guest

    Binenteles ca da. Te vor lamuri colegii de acolo. Dupa parerea mea, undeva este o incurcatura. Pe ceva ai cheltuit tu stelutele, daca ai avut 500 de stelute. Deci poti trimite un tichet la Serviciul suport.
     
    malagambafane, roliana57 și matusam apreciază asta.
  19. and1989

    and1989 Novice forum

    Multumesc

    Imi cer scuze daca va necajesc dar as vrea sa stiu cum as putea contacta Serviciul suport.Va multumesc
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 14 Noi 2015
  20. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Nu ne necajesti ! Gasesti // AICI // detalii despre cum sa contactezi serviciul de suport !