Feedback Arborele Înțelepciunii și Luminișul

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 27 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare actualizarea anunțată în 23 aprilie?

Sondaj închis pe 3 Mai 2018.
  1. Îmi place

    98,0%
  2. Mi-e indiferent

    2,0%
  3. Nu-mi place

    0 vot(uri)
    0,0%
  1. and1989

    and1989 Novice forum

    Multumesc.Asa am facut.O seara frumoasa sa aveti!
     
    malagambafane, donnadmn și Chronos apreciază asta.
  2. Chelsea_8888

    Chelsea_8888 Mogul forum

    Buna seara! :) Am activat runa Maestru de Atelier si am o nelamurire. Am pus hrana si apa la un ranch rodeo, si trebuie sa astept 25 de ore si 52 de minute. Si nu ar fi o problema, dar am observat pe forum ca timpul total ar fi de 23 de ore si 19 minute. Plus ca si la alte ateliere mi se intampla acelasi lucru. Mentionez ca am activa si runa Crestere Fulgeratoare. Sper ca nu am ratat ceva.
     
    malagambafane apreciază asta.
  3. Chronos

    Chronos Guest

    Buna dimineata! Pana una alta, timpul corect, considera-l pe cel din joc ca ar fi. Am testat si eu si am obtinut acelasi timp, de fapt chiar 25:55. In ceea ce priveste runa Crestere fulgeratoare, nu are nici o legatura si nici o influenta cu si la situatia descrisa de tine.
     
    malagambafane, roliana57 și donnadmn apreciază asta.
  4. Chelsea_8888

    Chelsea_8888 Mogul forum

    Da, asa este. Aseara, pe moment, am avut impresia ca runa Crestere fulgeratoare se refera si la apa, probabil eram si putin obosita. Iar despre timpul total, fie 25, fie 23 de ore, tot o lectie de calarie ne da. Multumesc pentru raspuns si sa ai o zi frumoasa.
     
    malagambafane și Chronos apreciază asta.
  5. -dedeutza-

    -dedeutza- Scriitor în devenire

    Buna Seara! Am si eu o mica nelamurire in legatura cu Runa 28: Beneficiul oferit de aceasta este activ continuu sau doar in timpul minieventului Baby Boom?
    28[​IMG]Baby Boom60 steluțeCu o șansă de 20% vei recupera 4 animale normale implicate în reproducere sau, ocazional, vei primi încă un animal reprodus.
     
    matusam și malagambafane apreciază asta.
  6. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Este activa tot timpul, dupa deblocarea ei si are efect tot timpul.
     
    roliana57, donnadmn, -dedeutza- și alți 2 apreciază asta.
  7. -dedeutza-

    -dedeutza- Scriitor în devenire

    Multumesc mult de tot Chronos !:D
     
  8. chitic_dan66

    chitic_dan66 Novice forum

    Domnule chronos am si eu o intrebare cada nu va deranjez,eu plec din tara pentru o perioada de timp.Intrebarea mea este daca activez modulul vacanta pentru 30 de zile as putea sal dezactivez mai devreme de perioada activata sau trebuie sa astept sa expire perioada pentru care am activat modulul vacanta.Domnule Chronos recunosc ca nu am postat corect intrebarea mea dar sincer nu stiu unde as fi putut sa postez aceasta intrebare.
     
    malagambafane și SOSYGMA apreciază asta.
  9. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Ti-am mutat eu postarea unde trebuie. Ce batran ma faci sa ma simt, desi stiu ca ma "domnesti" din bun simt. Bun, deci, nu poti dezactiva modul de vacanta mai devreme decat termenul prevazut de modul de vacanta. Dar nu te deranjeaza cu nimic modul de vacanta daca accesezi ferma si joci pe perioada activarii modului de vacanta, ba dimpotriva chiar.
     
    malagambafane, roliana57 și matusam apreciază asta.
  10. afirut99

    afirut99 Pretendent

    Am nivelul 94 de joc, Movilă de bălegar, Niv 5: Capacitate 300 unități, iar pe alt cont nivelul 84, Movilă de bălegar, Niv 3: Capacitate 200 unități, dar in realitate (la acest nivel inferior de joc) am ajuns sa depozitez aprox. 1120 unitati de ingrasamant. De ce la cei cu un nivel de joc mai mare, nu ne permite sa stocam mai mult ingrasamant??? Multumesc mult!
     
    Modificat ultima dată: 15 Mar 2016
    malagambafane apreciază asta.
  11. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Întrebarea ar fi de fapt cum / când ai reușit să depozitezi mai multe unități pe contul mai mic?
     
  12. pisi201

    pisi201 Începător forum

    malagambafane apreciază asta.
  13. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Asta nu e o explicație. Cel mai probabil stocul respectiv este obținut înainte de modificările anunțate >>AICI<<. Odată consumat, nu se va mai repeta fenomenul, la fel ca orice alt cont.
     
  14. .Sabrynutza.

    .Sabrynutza. Începător forum

    Buna am activat o runa cu 300 de stelute de la arbore si nu imi apare nimic sau acea runa nu oferea nimic,runa se numeste Legenda Vie.
    O zi buna!
     
    malagambafane apreciază asta.
  15. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Pai de ce ai activat-o? :oops:
    Ai citit in tutorialul de AICI ca extinde bonusul trofeelor pe toate terenurile? Evident, dupe ce ai introdus aceste trofee in runa. ;)
     
  16. .Sabrynutza.

    .Sabrynutza. Începător forum

    Multumesc nu o citisem
     
    malagambafane, tuca4747 și _Agathon_ apreciază asta.
  17. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Am si eu o problema. Am completat nivelul 8 la Concurs agricultura si nivelul 9 la expozitie, dar din greseala am sters cupele, deci nu am unde pot pune upgrad-urele. Ce pot sa fac? Cum pot recupera cupele?
     
    malagambafane apreciază asta.
  18. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Le gasesti in Inventar si le poti amplasa din nou. Dar sa le cauti la sectiunea cu itemi.
     
    malagambafane, matusam și roliana57 apreciază asta.
  19. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Evident, e primul loc in care am cautat, dar nu-s. Si nici print-screen-ul cu inventarul nu-l pot insera aici (l-am salvat in format jpeg.). Imi pare rau, pentru problemele create, dar... nu ma descurc!
     
    malagambafane apreciază asta.
  20. matusam

    matusam Legendă vie

    Buna!
    Le puteai amplasa in Parc? Ai deschis Legenda Vie?
    O zi frumoasa!
     
    malagambafane și mariolteanu apreciază asta.