Feedback Arborele Înțelepciunii și Luminișul

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 27 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare actualizarea anunțată în 23 aprilie?

Sondaj închis pe 3 Mai 2018.
  1. Îmi place

    98,0%
  2. Mi-e indiferent

    2,0%
  3. Nu-mi place

    0 vot(uri)
    0,0%
  1. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Buna! La "Legenda vie" sunt la nivelul 17/30. Daca apas "Utilizeaza cupe" ma directioneaza la inventarul gol. Cred ca le-am avut in parc demult, si le-am sters din greseala.
     
  2. matusam

    matusam Legendă vie

    Cupele tale sunt in Arbore. Nu ai de ce sa le cauti.
    Banuiesc, ca ai pus si upgrade-urile din moment ce inventarul este gol.
    Iti arata nivel 17/30, deoarece nu ai finalizat toate misiunile pentru obtinerea tuturor upgrade-urilor.
    Bafta!
     
    Modificat ultima dată: 20 Mar 2016
    tarasov2, -mamaleone, donnadmn și alți 4 apreciază asta.
  3. Criselt

    Criselt Legendă vie

    OK! Multumesc mult!
     
  4. matusam

    matusam Legendă vie

    Pentru putin!
    Pe masura ce vei obtine alte upgrade-uri, ele vor intra in inventar. In momentul cand dai click pe ele vor ajunge direct in Arbore.
    Spor la treaba!
     
    tarasov2, donnadmn, malagambafane și alți 2 apreciază asta.
  5. Chronos

    Chronos Guest


    Sau poate iti intra in runa Legenda Vie DOAR daca folosesti butonul Utilizeaza cupe, aflat in runa, nu?
     
  6. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Da, mi-am dat seama imediat dupa primul raspuns al lui Matusam, de aceea am postat "OK!" Oricum, multumesc mult pentru detaliile ulterioare Chronos si Matusam. De fapt, era logic, trebuia sa "descopar" raspunsul si singura, inainte de a posta intrebarea, dar din cauza unei perioade cam dificile cred ca neuronii mei nu vor sa mai functioneze in parametri... :p
     
    tarasov2, donnadmn, malagambafane și alți 3 apreciază asta.
  7. realnek

    realnek Începător forum

    salut..am deblocat runa de Legenda vie si nu s.a intamplat nimic ..mi.a luat cele 300 de stelute dar acu cand dau click pe legenda vie imi zice ca trebuie sa o deblochez cu 300 de stelute..ma poate jauta cineva ca sunt cam in aer aici ..multumesc
     
    malagambafane apreciază asta.
  8. matusam

    matusam Legendă vie

    Buna!
    Incearca o stergere de cookies si cache. O relogare la joc. Vezi ce iti apare.
    Bafta!
     
    stoiantudorel, donnadmn, Papy şi o altă persoană apreciază asta.
  9. realnek

    realnek Începător forum

    am rezolvat multumesc frumos :)
     
    donnadmn, Papy, malagambafane şi o altă persoană apreciază asta.
  10. xeniaG53

    xeniaG53 Pretendent

    Dacă tot există înțeleptul satului, pun și eu o întrebare de...râsul norodului...La runa Legenda vie, am nivelul 29/30. am și 300 steluțe acumulate și după cum am citit, trebuie donate....Dacă activez, Înțeleptul mă trimite la inventar care este, ce să vezi ?, gol !Lămuriți-mă, să nu rămân de de căruță !!!
     
  11. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Valabil si in cazul tau:
    https://board-ro.farmerama.com/inde...nica-temă-de-discuții.8323/page-5#post-169513
     
    popescudana42, matusam, EVE.violetta și alți 3 apreciază asta.
  12. xeniaG53

    xeniaG53 Pretendent

    Singura rună neactivată este -oaie îmbrăcată -și mod de vacanță care nu contează....am activat-o și acum trebuie să aștept să adun alte 300 steluțe ? Mulțumesc pentru răspuns...
     
    Modificat ultima dată: 5 Noi 2016
    popescudana42, naivreasastii și malagambafane apreciază asta.
  13. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Nu. Este vorba despre misiunile de la cooperativa unde primesti cupele si upgradele lor Sigur ai ramas "restanta" cu o misiune acolo.
    ACESTE misiuni. :)
     
  14. xeniaG53

    xeniaG53 Pretendent

    :oops:Ai dreptate, ultima misiune la Cooperativa, concurs agricultor, este în ultimă faza, mai am foarte puțin de donat....Multumesc pentru răbdare,s-a dumirit și Păcală a satului...:cry:
     
    tarasov2, davidsiirina08, Veverita02 și alți 5 apreciază asta.
  15. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Misiunile sunt atat de vechi(pentru tine;)), ca in mod sigur ai uitat de ele. :)
     
  16. alex_dany_d

    alex_dany_d Începător forum

    buna ziua. as vrea sa intreb unde pot gasi cate ceva detalii despre "menajerie, arboretum si manufactura". daca le activez din arbore, trebui facute si misiunile la cooperativa? si unde se deschid, ca terenuri sau....?
     
    malagambafane apreciază asta.
  17. Chronos

    Chronos Guest

    AICI ai detalii.
     
    stoiantudorel, -mamaleone și malagambafane apreciază asta.
  18. alex_dany_d

    alex_dany_d Începător forum

    multumesc :)
     
    malagambafane și Chronos apreciază asta.
  19. roxana.valentina

    roxana.valentina Începător forum

    buna dimineata! nu stiu unde-i arborele cunoasterii,imi poate spune cineva? multumesc
     
    malagambafane apreciază asta.
  20. Chronos

    Chronos Guest

    Buna dimineata! M-ai dezarmat. Vezi ca gasesti raspunsul in tema de discutii "Invata si dezvolta". Ti-am raspuns acolo.
     
    stoiantudorel, Georgel72 și malagambafane apreciază asta.