Arborii minune - ce pomi ati obtinut?

Discuție în 'Diverse' creată de Chronos, 31 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. alex.keegan

    alex.keegan Cunoscător forum

    Din 24 arbori Clar de luna - 1cactus lumanare funerara, 2 arbori fantomatici de bezea, 1 agatatoare cu ochi rosii, 1 arbore sarcofag, restul meliferi si arbori fosforescenti.
     
    Modificat ultima dată: 3 Ian 2018
    mara62, donnadmn, roliana57 și alți 4 apreciază asta.
  2. corby-white

    corby-white Novice forum

    un cactus a poposit si la mine la ferma...dar tinand cont de timpul de coacere...abia peste cateva editii voi avea si eu ceva productie sa termin misiunea
     
    mara62, donnadmn, amy46 și alți 3 apreciază asta.
  3. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    din 17 arbori, am obtinut o padurice de arbori fosforescenti, cateva salcii tentaculare si 1 agatatoare cu ochi rosii.
     
    mara62, donnadmn, amy46 și alți 4 apreciază asta.
  4. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Eu stransesem 15 arbori minune pt clar de luna, au rezultat: 2 x salcie tentaculara, 5 x meliferul reginei, 6 x arbore fosforescent, 1 x arbore de bezea, 1 x agatatoare cu ochi rosii
    Printre ei a mai fost si cate un XL, dar nu mai stiu cati si cum...
     
    mara62, donnadmn, amy46 și alți 4 apreciază asta.
  5. geckofeet666

    geckofeet666 Supervizor forum

    Si am avut stransi 15 arbori, nu stiu in rest dar au iesit si 2 cactusi....dar inca nu am vazut sa ne trebuiasca undeva fructele lor....:)
     
    mara62, Claudia, cerbul și alți 8 apreciază asta.
  6. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    uitate mai bine la misiunea Semnul Vampirului de la cooperativa si ai sa vezi ca sunt necesare Lumanari funerare , si la Arboretumul Sinistru 2 iti sunt de mare ajutor , avand valoare de 2440 gg in sura , sa nu uitam ca se strang foarte greu aceste fructe ,din cauza timpului exagerat de mare de coacere 350 ore !
     
    mara62, Claudia, kiri2270 și alți 7 apreciază asta.
  7. geckofeet666

    geckofeet666 Supervizor forum

    Merci tare mult Marcela, dar eu nu o sa ajung niciodata sa fac acele misiuni....
     
    mara62, kiri2270, dadan și alți 6 apreciază asta.
  8. gggggg53

    gggggg53 Conte forum

    Magnolii, corcodusi,mesteacan si salcii.
     
    mara62, Claudia, marcela_f69 și alți 6 apreciază asta.
  9. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    am avut in sura 17 arbori minune...cind i-am recoltat dupa 5 ore am avut o surpriza "placuta"...nimic interesant sau de trebuinta...i-am bagat repede in inventar...ca si adaposturile misterioase,nici arborii misteriosi nu mai ma tenteaza,nu mai alerg dupa ele...
     
    mara62, Claudia, marcela_f69 și alți 10 apreciază asta.
  10. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Ceva care merita mentionat...am obtinut pe insula: arbore sapun, curmal chinezesc, nucsor, palmier salak
     
    usordetinutminte, mara62, Claudia și alți 11 apreciază asta.
  11. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Din 3 baikal, 5 mondsee, 10 xi hu si 20 benanee am obtinut un castan dulce, 4 salcii plangatoare, 3 mesteacan si o salcie capreasca XXL
    Restul.....istorie!
     
    usordetinutminte, mara62, Claudia și alți 10 apreciază asta.
  12. Criselt

    Criselt Legendă vie

    In sfarsit, doua noutati: curmal chinezesc si mar-stea. Restul... in depozit, asteapta trenuletul pentru reciclare. xD
     
    usordetinutminte, mara62, Claudia și alți 9 apreciază asta.
  13. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Asa cum am promis in alt topic, am revenit aici cu rezultatul celor 13 puieti ,,de groaza": 5 meliferi din care 3 xl, 3 fosforescenti din care unul xl, 4 salcii tentaculare si un arbore sarcofag.
    Pentru mine, dezamagire totala...
     
  14. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Si eu mi-am imbogatit colectia de meliferi, fosforescenti si salcii tentaculare. Nimic din arborii noi.Poate am mai mult noroc maine, la "Frenezie"...
     
  15. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Din 15 arbori sinistri mi-a iesit un cactus lumanare funerara (nu aveam deloc), iar restul au fost meliferi, fosforescenti si vreo 2 salcii
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 3 Feb 2018
    traian1971, kiri2270, вα∂вσу și alți 8 apreciază asta.
  16. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Ceilalti 6 puieti mi-au adus 4 fosforescenti si 2 tentaculare, toate simple o_O.
     
    kiri2270, malagambafane, dadan și alți 4 apreciază asta.
  17. donnadmn

    donnadmn Legendă vie

    Buna fermieri,
    Am cumparat 3 pomi minune pe ferma si 3 pe bahama.
    Pe ferma nimic notabil, pe bahama 1 mar stea, ma bucurat.
    Am mai cumparat cate 5 bucati atat pe ferma cat si pe bahama.
    Revin cu ceea ce am primit.
    Multa bafta la noii pomi implementati in joc!!!
     
  18. cathyrock90

    cathyrock90 Cunoscător forum

    Primit 3 pomelo, 3 coada de maimuta 1 mar stea si 2 pin norfolk. Am cumparat pachetele maxim cu MM
     
  19. donnadmn

    donnadmn Legendă vie

    Bun...am primit Pin Norolk pe ferma ...dar nu am primit pe bahama decat arbori sapun,aveam, m-am hotarat si am mai cumparat inca 3
    Astept sa se coaca.
     
  20. cuculetcristina

    cuculetcristina Cunoscător forum

    di pachetul baha am primit 3 coada de maimuta iar de pe cel din ferma principala,2 norfolk...
     
    вα∂вσу, malagambafane, dadan și alți 5 apreciază asta.