Arborii minune - ce pomi ati obtinut?

Discuție în 'Diverse' creată de Chronos, 31 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. donnadmn

    donnadmn Legendă vie

    Din pacate :oops:inca nu am primit Coada de maimuta, am mai cumparat 3xD.
     
    cuculetcristina, Papy, marcela_f69 și alți 9 apreciază asta.
  2. kiri2270

    kiri2270 Legendă vie

    :cry:si eu ma coc pt un pin Norfolk, care tot nu vrea sa apara si la mine...
     
    cuculetcristina, petra2172, mara62 și alți 14 apreciază asta.
  3. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Din 20 arbori misteriosi santorini am pprimit 2 pomelo (nu aveam deloc), 2 merisor stea, 3 nucsor si 3 curmal chinezesc XXL.
    Destul de bunicel rezultatul.
     
    cuculetcristina, petra2172, amy46 și alți 8 apreciază asta.
  4. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Eeee... inca 2 mangrove si un curmal chinezesc XL (aveam cate un singur arbore din fiecare, XXL ce-i drept, dar cate unul) si... siii... pam-pam! Coada de maimutaaaa!!!! xD
     
    cuculetcristina, donnadmn, pinok86 și alți 10 apreciază asta.
  5. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Aveam si eu 5 arbori madagascar, 3 tiki maui, 4 santorini; am primit un palmier salak XXL, coada de maimuta, pomelo si arbore de sapun.
    Sunt foarte incantata de rezultat, mai ales ca nu aveam deloc arbore coada de maimuta, din ceilalti mai aveam cate 2 exemplare.
     
    cuculetcristina, roliana57, kiri2270 și alți 9 apreciază asta.
  6. mara62

    mara62 Conte forum

    Diamantul rosu mi-a adus printre altele un merisor stea (nu-l aveam). Poate data viitoare ... am mai mult noroc.
     
  7. dadan

    dadan Împărat forum

    Si eu am primit o coada de maimuta...xD
     
    cuculetcristina, roliana57, kiri2270 și alți 8 apreciază asta.
  8. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Eu nu am primit coada de maimuta, felicitari celor care au reusit sa il obtina.
     
    cuculetcristina, kiri2270, roliana57 și alți 5 apreciază asta.
  9. geckofeet666

    geckofeet666 Supervizor forum

    Pe ferma, din 3 pachete nici un pecan ( inafara celui din pachet), dar am primit mar XXL si corcodusi fara numar....
    Concluzia mea este ca pomii noi nu sunt in pachete, stie cineva daca sunt mai multe sanse la pomii cumparati la bucata ?
     
    cuculetcristina, shimo82, roliana57 și alți 6 apreciază asta.
  10. donnadmn

    donnadmn Legendă vie

    Eu am cumparat pe ferma principala 5+4+3 si nimic nou sub soare, evident am foslosit aceiasi schema si pe bahama si nici acolo nu am primit noutatile anuntate. Acum am la copt inca 4 bucati si, si. Multa bafta fermieri!!!
     
    cuculetcristina, shimo82, roliana57 și alți 5 apreciază asta.
  11. alex.keegan

    alex.keegan Cunoscător forum

    Nici la pomii la bucata nu sunt sanse mai mari, tot corcodusi si mesteacan au iesit si la mine.
     
    cuculetcristina, shimo82, roliana57 și alți 5 apreciază asta.
  12. popik70

    popik70 General forum

    Nu am cumparat pomi , dar mi-a iesit 1 pecan , 1 pitanga si 1 coada de maimuta din arborii de la misiunile noi.
     
    cuculetcristina, amy46, shimo82 și alți 9 apreciază asta.
  13. Criselt

    Criselt Legendă vie

    O "Coada de maimuta" am primit si eu de la misiunea "Petrecere in pijamale". Desi mai aveam unul, m-am bucurat!
     
    cuculetcristina, amy46, shimo82 și alți 8 apreciază asta.
  14. вα∂вσу

    вα∂вσу Conte forum

    Buna ziua din puietii cumparati atat pe insula cat si pe ferma am luat: 5 arbore de guma din care 3 xxl,2 nuc pecan si un pitanga,2 yangmei xl din pomii noii, un coada de maimuta,3 pomelo,4 mar stea,3 castan dulce,2 larice astia ar fi mai interesanti
     
    cuculetcristina, traian1971, amy46 și alți 7 apreciază asta.
  15. donnadmn

    donnadmn Legendă vie

    Din 25 + 25 m-am umplut de arbori de gumaXXl, Xl si simpli. Oricum nu-mi lipsea nici un arbore din urma, iar pe bahama Coada de maimuta si Yangmei fara numar. Am mai cumparat cate 4 bucati si nu stiu cand o sa am spatiu sa-i pun la copt. Usor dezamagita!!
    Multa bafta voua!!!
     
    Modificat ultima dată: 1 Mai 2018
    cuculetcristina, traian1971, amy46 și alți 8 apreciază asta.
  16. catapen

    catapen De-al casei

    Din cei 6 de la event pentru insula am obtinut.

    2 Arbori Yangmei XXL :inlove:
    1 Arbore Yangmei XL:)
    1 Palmier Salak XXL :p
    1 Papaya XXL
    1 Cacao XXL

    Sunt foarte multumit de ei :)
     
  17. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    De la event am primit ceva nesemnificativ...nu mai tin minte:(
    De la petrecerea in pijamale am primit un pitanga. Cozile de maimuta cred ca vor fi mult de tot in asteptare:sleepy:
     
  18. vivien_vivi85

    vivien_vivi85 Novice forum

  19. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Inca o larice si 2 salcie capreasca XL. Restul... irelevant!
     
  20. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Din 12 arbori sinistri am primit un cactus lumanare funerara (acum am 2) si 2 arbori sarcofag (acum am 3)
    Sunt multumita, in sfarsit a mai iesit si ceva bun, nu doar salcii sau arbori fosforescenti ;)
     
    catapen, roliana57, malagambafane și alți 3 apreciază asta.