Feedback Aventuri acvatice

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 13 Iul 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 9 Aug 2022.
  1. Îmi place

    59,3%
  2. Îmi este indiferent

    0,8%
  3. Nu-mi place

    39,8%
  1. EllaBalerina

    EllaBalerina Board Administrator Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în acest topic pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la evenimentul Aventuri acvatice. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul, sau pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
  2. aida59

    aida59 Maestru forum

    va rog frumos nu inteleg cum si cu ce incepem eventul ? Token de la ce eventuri luam ? Multumesc
     
  3. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Probabil cel mai frumos event! Vot pozitiv!
    Cu balonasul nr. 10, unde donezi un urs. Tokenurile le luam de la alte 4 eventuri, primul fiind cel de reproducere.
     
  4. Archfiend_ZZ

    Archfiend_ZZ Scriitor în devenire

    Din cate am observat la cerinte sunt necesare 4 token-uri neon, dar in FAQ (la eventul neon) sunt doar 3. La sarcina 4 unde se ofera ca si recompensa un token de sezon, cred ca ar trebui sa fie token neon (sezonul s-a terminat). Eventul imi place, deci +1 vot pozitiv :)
     
  5. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Eventul meu preferat cu pescuitul deci un vot pozitiv.
     
  6. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Tot suntem in repaus in viata reala putem merge si la pescuit virtual!:)
     
    kameliana59, vion2, Daciana_36 și alți 9 apreciază asta.
  7. luciana1949

    luciana1949 Locuitor permanent

    Pana acum,usurel,usurel dar,sa trecem la pescuit de perle ! Ultima data am cam alergat perlele.......sper sa nu mai fie asa...e cam cald !
     
    stiucarul, kameliana59, Daciana_36 și alți 12 apreciază asta.
  8. -*rosana*-

    -*rosana*- Avansat

    nu inteleg ce trebuie sa fac?cum obtin token?
     
    stiucarul, kameliana59, valemnd158 și alți 6 apreciază asta.
  9. sclau8

    sclau8 Cunoscător forum

    Se obtin la alte eventuri. Primele se obtin la eventul actual de reproducere.
     
    kameliana59, stiucarul, valemnd158 și alți 7 apreciază asta.
  10. lotsipa

    lotsipa Începător forum

    de la ce animale de reproducere,se obtin
     
    stiucarul, kameliana59, in.the.rain și alți 5 apreciază asta.
  11. sclau8

    sclau8 Cunoscător forum

    Eventul este " petrecere pe plaja in culori", iti cere sa inmultesti salamandre si testoase,de unde vei primi "bat luminos". pe langa bete la event ti se va cere sa donezi animale/septel de anumite valori. Daca te duci pe ferma principala,poti intra pe cladirea event,este pusa intre combina si cladirea pt reproduceri.
     
    kameliana59, paulici_01, in.the.rain și alți 6 apreciază asta.
  12. -katnik-

    -katnik- Comisar forum

    Deocamdata am activat randul de vrej magic - Aventuri acvatice I.
    Spor tuturor fermierilor !
     
    kameliana59, zeepinkstar, adriane45 și alți 14 apreciază asta.
  13. stiucarul

    stiucarul General forum

    mai adun momeli...
     
  14. gggggg53

    gggggg53 Conte forum

    Noroc cu postarea ta ca am vazut ca-mi trebuie perle pentru vrejuri , cu primele 15 m-am repezit la piccolo. Sa vad cat de bine pescuiesc sa adun perle, altfel raman doar cu un vrej.
     
    paulici_01, derby54, -katnik- și alți 6 apreciază asta.
  15. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Ei lasa ca mai gasesti tu 2 perle, ca 8 le ai rezervate de la balonase... in eventul urmator!
    Si eu am stat in dubiu daca sa iau piccolo mai intai (am 16 perle dupa ce am activat primul vrej) dar pentru ca nu deschid piccolo imediat (le colectionez pana la 12 buc.- stil propriu!) n-avea rost sa ma grabesc!
    PS:
    Apropos, am facut si eu azi o tura de pescuit...daca au fost generosi cu perlele, si daca tot nu pun acum Piccolo la copt, am venit inapoi calare... pe un cal neon!
    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 25 Iul 2022
  16. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Am dat si eu azi o tura pe lac...perlele au aparut cu generozitate!
    [​IMG]
     
  17. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Cel mai aleatoriu dintre aleatorii. Prima data deschizi lazile. Aleatoriu, poate fi simpla, dubla sau tripla. Pescuiesti. Suprapui cercurile. Aleatoriu. Poti prinde de la Merlin pana la... Apoi fiecare peste poate sa-ti de-a .... aleatoriu. Mai sunt si alte lucruri negative la acest event, dar asta v-am spus asa... aleatoriu, dintre motive. :). BAFTA
     
    luciana1949, bmia_maria, oni2012 și alți 20 apreciază asta.
  18. cp58

    cp58 Ambasador forum

  19. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Asteptam si eventul de weekend (sa nu uitati de el!) sa putem pescui linistiti!
    [​IMG]
     
    stiucarul, in.the.rain, dulcica1970 și alți 7 apreciază asta.
  20. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Am luat si eu a doua linie de vrej..Eventul de weekend il ratez de data asta..:(
     
    stiucarul, in.the.rain, raisa2005 și alți 9 apreciază asta.