Feedback Bâlciul lui Renzo

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 20 Ian 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre noutăți?

Sondaj închis pe 24 Ian 2021.
  1. Îmi plac

    69,0%
  2. Îmi sunt indiferente

    4,8%
  3. Nu-mi plac

    26,2%
  1. fermierul

    fermierul Scriitor în devenire

    adevarat , din pacate asa este si la mine
     
    cp58, MicuNicu, in.the.rain și alți 8 apreciază asta.
  2. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Am fost un pic ocupat si nu am avut timp si de balci! Deocamdata , dupa ce am citi mai sus , strang tichetele ptr. data viitoare:) , poate merge mai bine!
     
    -katnik-, malagambafane, clauliviu și alți 3 apreciază asta.
  3. -alexutza14-

    -alexutza14- Scriitor activ

    Depinde si de internetul/calculatorul fiecaruia. Eu una nu am avut nici o problema. Am spart balonase incontinuu.

    In medie, la 5 tickete am facut 100 de jetoane. (20 pe runda) +/-

    Am luat cam tot ce a fost util din perspectiva mea.

    [​IMG]
     
    -katnik-, malagambafane, Claudia și alți 5 apreciază asta.
  4. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Nici la mine nu merge stralucit.Eu joc la aruncatul ciocanului, dau click acum ptr. stop si el se opreste cind vrea el nu cind vreau eu plus ca mousul imi danseaza o lambada de nu se poate....gindeste incet nenea Renzo...Am incercat de citeva ori, am vazut ca nu vrea, i-am spus "la revedere" si am iesit...
     
    -katnik-, malagambafane, clauliviu și alți 4 apreciază asta.
  5. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Mersi mult! Am avut o fereastra si am reusit sa iau Piccolo . Ai avut dreptate ... o medie de 20/runda!
     
    -katnik-, malagambafane, clauliviu și alți 5 apreciază asta.
  6. Claudia

    Claudia Duce forum

    Am reusit si eu astazi sa joc pe Unity si sa iau premiile care m-au interesat. Nu se compara cu ce a fost ieri, azi a mers totul snur. Se vede ca au lucrat si au reparat joculetele, bravo lor!
     
  7. simonelena

    simonelena Începător forum

    de ce nu apar si tichetele obisnuite
     
    in.the.rain, paulici_01, clauliviu și alți 2 apreciază asta.
  8. flory69

    flory69 Începător forum

    Am cumparat superhrana, mi a luat jetoanele, dar nu mi a dat o. Am dat refresh la joc, dar tot nu imi apare in inventar.
     
  9. lentzica_blue

    lentzica_blue Avansat

    Buna ziua!Nu stiu daca se intampla doar la mine;cand joc la Renzo,mi se scad jetoanele si se adauga la bilete aceiasi cifra:(Poate stie cineva ce se intampla?Multumesc!
     
  10. nhjgcnhftgyju

    nhjgcnhftgyju Scriitor în devenire

    Buna ziua, S-a strecurat vreo greseala in anuntul oficial legat de zi sau ora? Scrie ca incepe pe 28 martie, ora 11 a Romaniei si este 11:41 si nu se poate accesa.
     
    malagambafane, ioanagirl94 și maryan_spataru apreciază asta.
  11. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Corectat. Multumim.