Bara de progres nefunctionala

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de crinavasile, 15 Mar 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. crinavasile

    crinavasile Începător forum

    Buna ziua .Ma confrunt cu o problema de ceva timp. Bara de progres nu functioneaza atat pe ferma cat si pe bahamarama iar acest lucru ma exaspereaza. Va rog daca se poate face ceva in aceasta privinta si ma puteti ajuta va sunt profund recunoscatoare. Va multumesc.
     
    donnadmn apreciază asta.
  2. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Explica-ne te rog ce inseamna "nu functioneaza". Nu apare, nu avanseaza sau ce se intampla mai exact?
     
  3. mihaivasile

    mihaivasile Începător forum

    Avanseaza dar nu imi arata cate puncte de experienta am si cate au mai ramas pana la urmatorul level.
     
  4. crinavasile

    crinavasile Începător forum

    Avanseaza dar nu vad cate puncte de experienta am si cate au mai ramas pana la urmatorul level.
     
  5. Chronos

    Chronos Guest

    O stergere de cache and cookies la browser ai efectuat? Ai incercat sa folosesti alt browser? Verifica si la setari avanasate, sa ai optiunea Sfaturi bifata pe ON.
     
    donnadmn apreciază asta.
  6. crinavasile

    crinavasile Începător forum

    Multumesc asa voi face.
     
  7. Chronos

    Chronos Guest

    Cu mare drag. Nu uita sa revii sa ne spui daca a functionat.
     
    -ciocollate- și donnadmn apreciază asta.
  8. ~Aryana~

    ~Aryana~ Începător forum

    Buna seara,ma confrunt cu o problema bara de progres de la bahamarama nu cred ca functioneaza de cand am inceput arata ca se umple dar cand sa treaca nivelul tot la nivelul doi ramane,nici bananele nu mi le da,am dat refresh,am oprit si am intrat din nou si tot asa ramane,a luat-o de la inceput cu nivelul doi....
     
  9. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Cel mai probabil ai trecut deja nivelul 3 insa un refresh sau poate chiar o stergere de cache and cookies din browser, iti va rezolva eroarea vizuala.