Feedback Basm de Halloween

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 24 Oct 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 31 Oct 2017.
  1. Îmi place

    73,5%
  2. Mi-e indiferent

    4,0%
  3. Nu-mi place

    22,5%
  1. -katnik-

    -katnik- Comisar forum

    Uffffffffff greu cu ”pașii” astia obținuți prin recoltarea bârloagelor fermecate .
    Event finalizat si misiunea de la cooperativa !
    Spor tuturor fermierilor !
    Ferma - lvl.124, Bahamarama - lvl.362
    Brutar - lvl.5, Confiturier - lvl.5
    Spa Bahami - lvl.5, Florar - lvl.5
    Alchimist - lvl.5
     
    -elenaion49-, amy46, robert-adila și alți 19 apreciază asta.
  2. geckofeet666

    geckofeet666 Supervizor forum

    Event terminat si la mine, cu greu. Sincer nu am crezut ca il voi termina, si faptul ca a necesitat recoltare la ore fixe ma face sa-mi schimb votul in unul negativ, iar pe viitor nu voi mai participa la timpul acesta de eventuri. Vreau sa joc de placere, sa ma destind, nu sa fiu cu ochii pe ceas. Binenteles nimeni nu m-a obligat sa fac acest event, vina mea ca nu mi-am dat seama de la inceput.
     
    -elenaion49-, -katnik-, miracol31 și alți 19 apreciază asta.
  3. blackangel773

    blackangel773 Comisar forum

    Mie nu mi s-a parut greu.Am terminat totul inca de ieri si-s multumita de recompense.
     
    -elenaion49-, -katnik-, amy46 și alți 12 apreciază asta.
  4. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Linia de vrej am activat-o de ieri....mai am de recoltat cativa bulbisori veninosi pentru a finaliza ultima misiune la pomisori...restul fiind finalizate. Nu prea am fost prea activa....dar se pare ca voi reusi sa "Miau tot ce vreau".:p
    Multumesc Cruelle pentru incurajare si mobilizare! A fost un event foarte reusit si generos!
     
    -elenaion49-, -katnik-, pinok86 și alți 18 apreciază asta.
  5. georgeta

    georgeta Scriitor activ

    greu cu statul cu ochiii pe ceas , greu de recoltat la ore fixe, greu de inteles mecanismul , am votat negativ de la inceput si asa va ramane. eventurile au inceput sa semene cu niste maratoane pe langa faptul ca sunt foarte dese sunt din ce in ce mai intortocheate si mai consumatoare de timp- ramai lipit cu ochiii de calculator.:oops:
    voi termina la limita daca nu ratez finalul eventului
     
    kiri2270, -elenaion49-, -katnik- și alți 16 apreciază asta.
  6. -elenaion49-

    -elenaion49- Baron forum

    Abia acum am terminat si eu acest event, dar recunosc, am recoltat cand mi-am adus aminte.:D:D
    Sa nu uitam ca asa am inceput cu totii sa jucam farmerama, fara chutney, fara rezerve de compost super, fara alte ajutoare.
    Aveam pe terenuri numai parcele mari, ceva animalute, iar in spatiile mici puneam pomisorii nostri care in acea vreme infloreau extraordinar de frumos. Si asteptam ca si acum sa treaca timpul, fara sa putem face nimic pentru a mari productia sau a micsora timpul.
    He,he,he, ce vremuri...:inlove:
     
    -katnik-, leczeg_laura, dadan și alți 16 apreciază asta.
  7. yocoama

    yocoama General forum

    Vrejul luat de ieri iar misiunea acum.Mi-au placut mult aceste eventuri,sper sa se repete cat mai des:D;)
     
    -elenaion49-, -katnik-, dadan și alți 9 apreciază asta.
  8. florinik22

    florinik22 Scriitor în devenire

    Felicitari celor ce au reusit sa termine eventul! Din pacate eu nu am reusit decat 35 pasi, am terminat misiunea de la cooperativa si astept un alt event :). Un plus pentru grafica deosebita! ;)
     
    -elenaion49-, roliana57, -katnik- și alți 8 apreciază asta.
  9. robert-adila

    robert-adila Locuitor permanent

    Buna seara.
    Event finalizat pe ultima suta de metri.!!
     
    roliana57, mariuta48, -katnik- și alți 7 apreciază asta.
  10. regina091963

    regina091963 Junior Expert

    Pentru 5 minute nu pot termina!!!!Mi se fac plantele cu 5 minute dupa finalizarea eventului...stie cineva ce pot face sa accelerez ?
     
    donnadmn, -katnik-, dadan și alți 2 apreciază asta.
  11. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Dacă ai pus apă și îngrășământ, nu mai poți face nimic.
     
    donnadmn, roliana57, -katnik- și alți 3 apreciază asta.
  12. regina091963

    regina091963 Junior Expert

    Multumesc, mai aveam o speranta.....
     
    donnadmn, -katnik-, dadan și alți 3 apreciază asta.
  13. luciabara

    luciabara Locuitor permanent

    Si eu as mai avea putin!! asta e!!:mad::oops::oops::oops:
     
    roliana57, donnadmn, malagambafane și alți 4 apreciază asta.
  14. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    Cumpara un cos de marimea care te ar ajuta Sa termini ,,,daca vrei neaparat !
     
    donnadmn, cerbul, malagambafane și alți 4 apreciază asta.
  15. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Eveniment terminat integral pe la ora 5 si ceva. Am mai pus o tura de plante sa mai fac niste masa pentru barloguri doar ca mi-au iesit 196 de plante. In concluzie am ramas cu plantele si cu suflul in sura :)).

    Edit : Scuze de caps, tastatura, bat-o vina ! xD
     
    Modificat ultima dată: 1 Noi 2017
    roliana57, donnadmn, malagambafane și alți 5 apreciază asta.