Bonus de PE/PET L

Discuție în 'Probleme generale' creată de RADY91, 15 Mai 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. RADY91

    RADY91 Expert forum

    Salutare, nu prea ma pricep eu la bonusuri si as vrea sa stiu daca acest bonus are efect asupra tuturor terenurilor de joc( 3 ferma + 3 insula) inclusiv parc/far/conac bantuit/insula comorii/coasta naufragiatilor....sau pt cele unde se pot amplasa doar iteme trebuie sa folosesc bonus articol datator PE/PET L ? Si banuiesc ca nici unul din cele doua bonusuri nu au efect asupra linilor de vrej de pe nori .

    [​IMG]
     
  2. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Da. Are efect asupra tuturor terenurilor (acest lucru este valabil pentru toate bonusurile din sura PE/PET, PE pe terenurile fermei, PET pe terenurile tropicale, recolta) si se poate prelungi cu tarta Pinkie, ca este un bonus din Sura. Bonusurile de la Roata sunt cele care nu se pot prelungi. Nu are efect la liniile de vrej.
     
  3. RADY91

    RADY91 Expert forum

    Multumesc mult pt lamuriri :D Am o gramada de bonusuri in sura si ma gandeam sa incep sa le folosesc :p dar nu stiam care merita folosit :oops:
     
    Modificat ultima dată: 15 Mai 2022