Buton UNDO

Discuție în 'Actualizări și idei' creată de clody1, 7 Sep 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. clody1

    clody1 Novice forum

    Buna ziua fermieri! Nu stiu daca s-a pus problema asta inainte, parerea mea e ca ar fi util un astfel de buton, adica sa anuleze ultima comanda facuta, macar pentru o perioada limitata de timp (de ex. 10 secunde). Cred ca tuturor le-a parut rau dupa ce au sters din greseala/graba un item pe care nu trebuia sa-l stearga. Pareri?
     
    miaandrei59, geckofeet666, amy46 și alți 4 apreciază asta.
  2. donnadmn

    donnadmn Legendă vie

    Buna,
    Idee buna,:) speram sa o transmita mai departe dezvoltatorilor...poate , poate se si aplica.;)
     
    miaandrei59, malagambafane și amy46 apreciază asta.
  3. geckofeet666

    geckofeet666 Supervizor forum

    Buna idee, dar sper sa nu fie cu suparare ca spun , citeste regulile de postare, ca trebuie sa faci sub forma de sondaj, alftel poti risca sa fie sters postul. Vorbesc si eu din experianta...:p
     
  4. clody1

    clody1 Novice forum

    N-ar fi prima oara, sarut-mana!
     
  5. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    De mai multe ori.
    Vând la Piață un produs, este cumpărat, eu mă răzgândesc iar cumpărătorul se trezește că nu a cumpărat nimic; trimit cadou unui alt fermier apoi mă răzgândesc iar destinatarul primește un mesaj că respectivul cadou a fost retras? Un buton de anulare a acțiunilor într-un joc MMORPG ar avea un domeniu de utilizare foarte restrâns și cel mai probabil ar provoca mai multe probleme decât ar rezolva.
    Nici n-ar fi fără motiv. Fiind deja o idee transmisă și, în principiu, respinsă, închidem aici.
     
    yocoama, Agro80, marcela_f69 și alți 4 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.