cadouri vecini

Discuție în 'Arhiva ajutor' creată de gabrielamun, 31 Dec 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. gabrielamun

    gabrielamun Începător forum

    salut! trimit cadouri vecinilor, imi apare ca le-am trimis, insa nu imi apare de la cine primesc! am deselectat, cumva, vreo optiune?
     
  2. Chronos

    Chronos Guest

    Buna dimineata! Ai o optiune, la Setari avansate, intitulata "Arata cadourile intr-o fereastra pop up". La acea optiune trebuie sa ai bifat ON. Poti de asemeni vizualiza cadourile primite din fereastra News.
     
    giuly1969 apreciază asta.
  3. giuly1969

    giuly1969 Ambasador forum

    Buna ziua,
    As vrea sa mai adaug, ca se mai pot vizualiza cadourile primite si accesand sageata verde aflata deasupra user-lui.
    O zi frumoasa.
     
  4. Chronos

    Chronos Guest

    Atunci sa mai adaug si eu ceva, la adaugare. Acea optiune nu este cea mai fericita, pentru ca este valabila doar pe ziua in curs, deci nu iti poate oferi un istoric mai indelungat, plus ca in anumite conditii, informatiile de acolo pot disparea chiar daca ne aflam in decursul aceleiasi zile. Tot aici, informatiile despre cadourile primite se amesteca cu informatiile despre cadouri trimise, drop si alte bonusuri.

    Consider ca am oferit destule informatii asa ca vom inchide aici.
     
    giuly1969 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.