Feedback Cadouri zilnice - Tema oficială de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 28 Sep 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Vă rugăm să acordați o notă acestei caracteristici de joc:

  1. 1

    5,6%
  2. 2

    0,5%
  3. 3

    4,1%
  4. 4

    4,3%
  5. 5

    85,6%
  1. -mamaleone

    -mamaleone Mare-maestru forum

    E valabil doar 2 ore :cry:
     
    ioanagirl94, Cruella, pinok86 și alți 2 apreciază asta.
  2. tweety`

    tweety` Baron forum

    Mersi! Cred ca de la oboseala mi se trage de nu mi-a sarit in ochi. Pusesem mouseul deasupra sa vad ce cadou e si acoperea timpul.
     
  3. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Am activat bonusul dat de loginul zilnic, dar nu se vede efectul pe parcele. Imi indica tot 5 plante pe parcela mare (7 pentru ca am activat chutneyul).
     
    ioanagirl94, donnadmn și malagambafane apreciază asta.
  4. Shepherd

    Shepherd Guest



    Un refresh sau o relogare ar trebui sa rezolve problema. Asta dacă nu cumva s-au terminat cele 2 ore ale bonusului .
     
    ioanagirl94, roliana57, matusam și alți 7 apreciază asta.
  5. doinitza1

    doinitza1 Junior Expert

    Oare cadoul nr.7, care ne va da maine un bonus la recoltare parcele de +1 recolta mai mare, este valabil si pentru terenul special unde cultivam trandafiri de ciocolată si porumb curcubeic?
     
  6. Shepherd

    Shepherd Guest

     
    ioanagirl94, roliana57, matusam și alți 3 apreciază asta.
  7. doinitza1

    doinitza1 Junior Expert

    Multumesc tare mult!
     
  8. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Desi am luat cadoul zilnic in fiecare zi, Conul Vasile mi-a deschis cufarul doar azi. Ieri nici n-am bagat de seama ca nu s-a deschis. Si da, chiar sunt la ziua 22, azi am luat cele 5 tichete de roata. Se mai intampla si minuni!
     
  9. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Daca nu mi-am luat cadoul o zi, va influenta primirea itemului din luna septembrie?
     
  10. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Nu. Dacă ai sărit o zi, nu vei beneficia de cadoul oferit în ultima zi a lunii august.
     
    matusam, ioanagirl94, donnadmn și alți 4 apreciază asta.
  11. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Multumesc frumos ! N-am avut timp sa intru pe 23 in ferma si initial nu am realizat ca n-am luat cadoul cand trebuia. Mi-am dat seama cand am vazut seria conectarilor...
     
  12. lentzica_blue

    lentzica_blue Avansat

    Buna seara,stie cineva ce anume era in cele doua cutii de cadouri de azi de la conu??Multumesc,o seara buna!
     
  13. SSnoP

    SSnoP Începător forum

    Sunt licențe pentru dăruit in cadrul eventului Dăruiește și comercializează
     
    ioanagirl94, donnadmn, popescudana42 și alți 3 apreciază asta.
  14. cotizo

    cotizo Scriitor activ

    In noaptea asta am fost surprins sa aflu de la conu Vasile ca luna septembrie are 31 de zile. Problema a fost ca dimineata a aparut 1 octombrie dar s-a blocat butonul de "revendica" Presupun ca trebuie deblocat.
     
    ioanagirl94, donnadmn și malagambafane apreciază asta.
  15. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Tocmai mi-am luat incercarile gratuite. :)
    O stergere de cache/cookies urmate de o relogare, ar trebui sa rezolve problema.
     
    ioanagirl94, malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  16. lila092003

    lila092003 Novice forum

    buna dimineata nu stiu daca e o problema generala sau numai la mine nu-mi pot lua cadoul de la conul Vasile
     
    ioanagirl94, malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  17. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Verificam daca este o problema doar la unii fermieri si revenim cu detalii. :oops:

    Edit: se pare ca unii fermieri au intampinat probleme la bonusul de login zilnic. Problema este cunoscuta si se lucreaza la remedierea ei.
     
    Modificat ultima dată: 1 Oct 2017
    ioanagirl94, Cruella, malagambafane și alți 2 apreciază asta.
  18. cotizo

    cotizo Scriitor activ

    Revin cu problema de la Conul Vasile caci de dimineata pina acum nu s-a intimplat nimic. Las la o parte ca pierd cele 5 trageri dar s-a resetat si contorul de trageri succesive!
     
    ioanagirl94 și malagambafane apreciază asta.
  19. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

     
    ioanagirl94, malagambafane și misu_mama apreciază asta.
  20. RADY91

    RADY91 Expert forum

    O curiozitate: la toata lumea sa resetat seria de conectari ? Pt ca ieri aveam 365 de zile iar azi noapte la ora 1 am revendicat un cadou ( 3 puieti misteriosi) iar la 10 dimineata cand am intrat pe cont am revendicat un alt cadou cu 5 incercari si acum arata ca seria mea de conectari e de 2 zile :oops: