Feedback Cadouri zilnice - Tema oficială de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 28 Sep 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Vă rugăm să acordați o notă acestei caracteristici de joc:

  1. 1

    5,6%
  2. 2

    0,5%
  3. 3

    4,1%
  4. 4

    4,3%
  5. 5

    85,6%
  1. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    In stanga langa inventarul fermei, prima rubrica.
     
    ioanagirl94, roliana57, donnadmn și alți 6 apreciază asta.
  2. -april77-

    -april77- Scriitor în devenire

    Mulțumesc!
     
    ioanagirl94, donnadmn, -elenaion49- și alți 5 apreciază asta.
  3. theo_fermierul

    theo_fermierul Junior Expert

    faine premii... bogdaprosti!
     
    ioanagirl94, cristel.d, -elenaion49- și alți 4 apreciază asta.
  4. Amst3l

    Amst3l Cunoscător forum

    era mult mai frumos dacă nu se arătau premiile ... să fi fost o surpriză în fiecare zi ... dar oricum NOTA 5 ... felicitări BP
     
  5. mona_lica

    mona_lica De-al casei

    felicitari bp frumoase premii,mai astepatam si alte surprize de genul acesta
     
  6. yocoama

    yocoama General forum

    Multumesc bp. si echipei de moderatori pentru noul format "Conu Vasile",este grozav, merita nota 5 cu felicitari.La cat mai multe surprize de acest fel.O zi buna.
     
  7. dadan

    dadan Împărat forum

    Foarte fain!Bravo BP!Nota maxima!
     
  8. mara62

    mara62 Conte forum

    Nota maxima cu FELICITARI ;)
     
  9. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    E foarte bine asa... vrei cadoul pe care il vezi peste 3 zile, nu il ratezi. Se stie ca daca nu intri intr-o zi, nu-ti mai poti lua cadoul pentru ziua respectiva.
    Deci, nota 5 cu felicitari BP !

    Sunt curioasa insa sa vad ce ne pregateste BP in locul lui Conu' Vasile, daca tot scrie ,,in constructie" xD
     
    mara62, ioanagirl94, .felicia.1 și alți 10 apreciază asta.
  10. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    Multumim pentru cadouri!Se cerea o schimbare si acum arata mai bine noul format !Nota 5.
     
    mara62, ioanagirl94, roliana57 și alți 9 apreciază asta.
  11. mary.gabriela

    mary.gabriela Scriitor în devenire

    Frumoasa casa lui conul Vasile , frumoase premiile ,mai variate si mai consistente dar dupa parerea mea trebuia lasat pe pajiste.Avea alt farmec.Cand intrai prima data ii dadeai ''buna dimineata sau ziua sau seara'' , era separat avea locul lui,spatiul lui, stiai ca e acolo.Acum parca si-a pierdut din farmec, nu stiu .... asa vad eu.La noutati pui pe cineva care vine si pleaca , dar el din cate stiu eu, ramane sa ne incante in fiecare dimineata.Nu zic ca nu e frumoasa schimbarea, dar trebuia lasat pe pajiste la locul lui si modificata casuta.Asta e parerea mea si deocamdata nu o sa-l notez, o sa ma mai gandesc daca-i dau 5 sau 4.O seara frumoasa tuturor!
     
    mara62, ioanagirl94, davidsiirina08 și alți 11 apreciază asta.
  12. feliciasmina

    feliciasmina Începător forum

    am dat si eu nota maxima poate de data asta vom primii si noi macar odata pe luna 5 banane si 5 MM ca de nu strica sunt bune venite la casa omului o seara frumoasa tuturor
     
    mara62, ioanagirl94, Chrisstina87 și alți 11 apreciază asta.
  13. -elenaion49-

    -elenaion49- Baron forum

    Bietul Nea Vasile,ce s-o bucura el acum de casa noua,dupa ce a stat atata amar de vreme in soarele arzator!!Si in loc sa ne ducem noi la el cu cadouri de casa noua,tot el,dragutul,se demonstreaza mei generos.
    Foarte benefica schimbarea si pentru el si pentru noi,pentru ca vad ca premiile sunt ceva mai bune decat inainte.Cred ca afisarea premiilor nu strica nimic,din contra.Abia astept itemul special care aduce asa de multe puncte.
    Felicitari echipei pentru schimbarile neintrerupte,nota mea este cea maxima,bineinteles!
     
    mara62, ioanagirl94, roliana57 și alți 18 apreciază asta.
  14. .Raluca06.

    .Raluca06. Analist forum

    Nea Vasile, Conu Vasile, Mos Vasile cum o fi el...e bun la casa omului, bun si darnic si cu cei "batrani" ca mine. Ca demult nu am avut parte de la el de un cupon de combina...Imi aduc aminte cand am trecut la nivelul 90 am dat click pe cadourile de langa el de mi s-a urat....sperand ca primesc ceva in plus. Ulterior am aflat ca erau doar de decor....Eeee si uite asa Conul Vasile e iubit de toti ca si Mos Craciun. Dar ma intreb ce se intampla cu moara, nu de alta...dar sa nu rugineasca...
     
    mara62, ioanagirl94, roliana57 și alți 17 apreciază asta.
  15. donnadmn

    donnadmn Legendă vie

    Felicitari B.P., o schimbare ingenioasa, nota maxima, evident!!!
     
    mara62, ioanagirl94, roliana57 și alți 8 apreciază asta.
  16. barbumihai00_IF

    barbumihai00_IF Începător forum

    nu mi se pare in regula cu ora daca nu esti acasa sau acces la un pc pierzi .de ce????/
     
    mara62, ioanagirl94, archana57 și alți 2 apreciază asta.
  17. Chronos

    Chronos Guest

    Chiar, de ce ai pierde? Nu pierzi nimic.:D
     
    ioanagirl94, roliana57, -elenaion49- și alți 6 apreciază asta.
  18. papucul_doamnei

    papucul_doamnei Novice forum

    Buna ziua,regret ca nu ma pot "indragosti"de actualul Conu'Vasile,mie chiar nu-mi place si este parerea mea personala. Ma intreb ce rost mai are Roata norocului si daca rotatiile speciale vor mai exista !? Dar pentru ca minoritatea se supune majoritatii zic ASTA E ! Ce-mi pare mai curios si nu prea "democratic" este ca toata lumea primeste acelasi cadou ...DE CE !? Inainte era fiecare cu cadoul sau norocul lui... acum imi pare cam aiurea.
     
  19. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Dar rotatiile pentru modul normal vor mai exista, cine a zis ca nu vor mai fi? Jucatorii premium vor primi in continuare, zilnic, o rotatie pentru modul normal al Rotii Norocului iar lunar, vor mai fi oferite tuturor ca premii, rotatii pentru modul normal. Deci exista suficiente motive ca Roata Norocului sa exista, plus ca mai avem modul Party. Hmmm, treaba cu "fiecare cu norocul lui", nu este indragita de majoritatea jucatorilor, pentru ca majoritatii ii place sa traga cu ochiul si la curtea vecinului care posteaza ca a fost norocos (vezi sutele de postari unde factorul aleatoriu este blamat). In acest fel avem transparenta iar premiile oricum se vor schimba periodic. Oricum, niciodata Conu` Vasile nu s-a numit "Conu` Norocului". Este doar Nea Vasile. ;)
     
    ioanagirl94, roliana57, dydyana97 și alți 10 apreciază asta.
  20. papucul_doamnei

    papucul_doamnei Novice forum

    Hmmmmmmm !!! acum citeva minute am pus o intrebare mesajului primit,vad c-a fost rapid sters
    cei care nu sunt "JUCATORI PREMIUM" ce vor primi !?
    sper sa nu-mi stergeti mesajul,nu cred ca jignesc pe cineva sau ca folosesc cuvinte injurioase
    MULTUMESC !!!!
     
    ioanagirl94 și malagambafane apreciază asta.