Feedback Cadouri zilnice - Tema oficială de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 28 Sep 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Vă rugăm să acordați o notă acestei caracteristici de joc:

  1. 1

    5,6%
  2. 2

    0,5%
  3. 3

    4,1%
  4. 4

    4,3%
  5. 5

    85,6%
  1. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Nu ar fi mai simplu să citești ce ai citat?
     
  2. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Cu riscul de a ma repeta, e foarte buna schimbarea asta. Eu una m-am saturat de sarma si sare (fara a fi florar sau brutar) de la conu' Vasile. Ce folos ca aveam rotatie zilnica daca luam 1750 PE, 2000 GG sau cele de mai sus... Cand ai lvl mai mare, nici nu simti... In schimb, chiar si 5 SC sau SCS, face diferenta in a termina un event sau nu.

    Nu te obliga nimeni sa-ti iei premiile oferite...
     
    ioanagirl94, crivio, adria2 și alți 5 apreciază asta.
  3. -mamaleone

    -mamaleone Mare-maestru forum

    Salutare!
    Imi place noul Conu'Vasile: parca e ceva mai generos cu premiile si, in orice caz, daca intr-o zi nu ai putut intra pe ferma, sau pur si simplu ai uitat sa-l vizitezi, premiul ramane acolo, nu pleaca nicaieri. Il iei pur si simplu cu o zi mai tarziu. Elegant si eficient.
    Si, mai ales, pentru ca situl acela in constructie imi da mari sperante ;)
     
    ioanagirl94, Ambra., raisa2005 și alți 5 apreciază asta.
  4. yocoama

    yocoama General forum

    Conu'Vasile este super, iar faptul ca vezi premiile in avans te ajuta la anumite strategii .Ca sa nu mai vorbim ca am scapat de premiile anoste si fara folos.In ceea ce priveste roata norocului prefer putin si bun decat mult si prost.Deci inca o data multumim tuturor celor implicati in aceasta schimbare benefica.spor lajoc tuturor.
     
    ioanagirl94, crivio, naivreasastii și alți 6 apreciază asta.
  5. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Imi place....arata bine;)si merita nota maxima:)
     
    ioanagirl94, naivreasastii, Ambra. și alți 4 apreciază asta.
  6. raisa2005

    raisa2005 Talent de excepţie

    Buna,
    Eu ma bucur ca-i inapoi in casa, (a mai fost acolo). o casa mai aranjata, mai stilata ... Pe langa acest aspect nu mai sta in ploaie, tot timpul cand uitai sa treci pe la el risca o pneumonie..... Acum fiind in casa poate are si el posibilitatea sa-si gateasca ceva mai consistent si mai sanatos decat acel tort anost din care servea si nu prea ....
    Una peste alta consider ca este un update binevenit si pentru el dar si pentru noi ... daca s-ar mai umbla putin si la cadourile rotii ....!!!
     
    ioanagirl94, roliana57, crivio și alți 10 apreciază asta.
  7. -calache-

    -calache- Novice forum

    Azi nu am primit cheia, oare de ce? am intrat zilnic,am accesat...nu inteleg, e o greseala undeva
     
    ioanagirl94 și malagambafane apreciază asta.
  8. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Buna seara! Daca ai accesat cadourile timp de 14 zile consecutiv, ar fi trebuit sa primesti cheia. Imaginea arata asa:

    [​IMG]

    Esti sigur ca nu ai sarit nicio zi?
     
  9. gabcre

    gabcre Începător forum

    Item-ul care il primesc de la Conu Vasile dupa 21 de zile pot sa-l trimit de misiunea Daruieste si comercializeaza ?
     
  10. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Nu știm, dar poate ar fi mai bine să nu fie disponibil drept cadou pentru a nu încuraja pushing-ul.
     
    ioanagirl94, roliana57, tweety` și alți 5 apreciază asta.
  11. -calache-

    -calache- Novice forum

    De ce nu am primit bonusul de azi? 1ora combina...adica, o parte din ea, dar...nu am primit!! inca nu s-a mai intamplat, si sper sa nu se repete...!!
     
    ioanagirl94, naivreasastii și malagambafane apreciază asta.
  12. ramonyka99

    ramonyka99 Pretendent

    ai primit doar grajdarul,strange balegarul,pune apa si hrana
     
    naivreasastii și malagambafane apreciază asta.
  13. -calache-

    -calache- Novice forum

    De ala vorbeam si eu, insa, nu l-am primit...,am deblocat ,dar....
     
  14. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Buna ziua! A fost valabil o ora.
     
    ioanagirl94, roliana57, matusam și alți 4 apreciază asta.
  15. Danutz_9

    Danutz_9 Începător forum

    'Neața!
    Din viteză și chior de somn nu am fost atent la ce cadou am descoperit în cufăr. Am ieșit și din joc între timp. Cum pot afla ce am primit?
    Mulțumesc
     
    ioanagirl94 apreciază asta.
  16. Chronos

    Chronos Guest

    Buna dimineata! Nu prea poti afla din joc, eventual doar Serviciul Suport. Dar te pot ajuta eu. Daca ai fost la zi , azi trebuia sa primesti 5 rotatii normale. Daca iti mai aduci aminte ce ai primit ieri, cred ca te pot ajuta din nou.
     
  17. -mamaleone

    -mamaleone Mare-maestru forum

    'Neata!
    Daca toata lumea primeste acelasi cadou din cufar, atunci ai primit un item "Paseaza zaharul" pe care ai sa-l gasesti in inventar, la decoratii.
     
    ioanagirl94, malagambafane și matusam apreciază asta.
  18. Danutz_9

    Danutz_9 Începător forum

    Așa e.
    Mulțumesc
     
    ioanagirl94, -mamaleone și malagambafane apreciază asta.
  19. Chronos

    Chronos Guest

    Buna dimineata! Sigur? De data aceasta s-a nimerit dar daca, de la implementarea noului sistem de cadouri de la Conu Vasile, ar fi fost zile in care nu ar fi cules cadoul? Ar mai fi fost la categoria "toata lumea primeste la fel" dar nu s-ar mai fi incadrat la categoria "toata lumea primeste la fel in acelasi timp", ar fi fost decalat. Plus ca jucatorul nu a precizat daca azi nu mai stie ce a primit sau daca ieri. Din cate stiu, itemul bonus s-a primit ieri, daca erai cu totul la zi.
     
  20. -mamaleone

    -mamaleone Mare-maestru forum

    Buna dimineata!
    Imi cer scuze daca am gresit! Nu a fost deloc intentia mea sa ma bag unde nu-mi fierbe oala :oops:
    Mie mi s-a parut ca e vorba despre o neintelegere: cadourile zilnice apar din cutii, iar Danutz_9 intrebase de cadoul din cufar, cel incuiat cu 3 lacate, adica surpriza lunii octombrie. Tot din neatentie si din viteza, desi am descuiat al treilea lacat de ieri, abia astazi am deschis cufarul xD
     
    ioanagirl94, Fabinica, armarius1998 și alți 5 apreciază asta.