Feedback Cadouri zilnice - Tema oficială de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 28 Sep 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Vă rugăm să acordați o notă acestei caracteristici de joc:

  1. 1

    5,6%
  2. 2

    0,5%
  3. 3

    4,1%
  4. 4

    4,3%
  5. 5

    85,5%
  1. Chronos

    Chronos Guest

    Ai si tu dreptate. Tot din graba si somnoros am raspuns si eu, mama lui de cufar, ca sa nu zic mama leone.:D Mea culpa.8)
     
  2. IonicaPorumbel

    IonicaPorumbel Novice forum

    Îmi place foarte mult noul format și mă determină să mă loghez zilnic. 5 cu felicitări!
     
    ioanagirl94, SOSYGMA, roliana57 și alți 2 apreciază asta.
  3. alexbosu99

    alexbosu99 Avansat

    Buna ,Cutiile de scule ce le primesc zilnic de la vecini se deschid singure sau le gasesc undeva de unde sa le deschid...asa era mai demult acum nu le mai gasesc.
    Multumesc
     
    ioanagirl94, SOSYGMA și malagambafane apreciază asta.
  4. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Buna ziua! Sunt in Inventar - Consumabile.

    unelte.PNG

    Click pe Folosire si se deschid.
     
    ioanagirl94, SOSYGMA, roliana57 și alți 4 apreciază asta.
  5. alexbosu99

    alexbosu99 Avansat

    Multumesc.Le-am gasit am 5000 si doar cate 100 se deschid deodata:)))
     
    ioanagirl94, rusu.stefi, matusam și alți 2 apreciază asta.
  6. Chronos

    Chronos Guest

    Lasa ca este mai bine asa, sa nu cada peste tine, ca in Tom si Jerry.;)
     
  7. dadan

    dadan Împărat forum

    De ce am eu vaga senzatie ca dupa itemii astia de la Conu Vasile urmeaza si o linie de vrej?Acesta va fi cadoul nostru de Craciun??Ar fii tare frumos sa fie asaxD
     
  8. pedrutu

    pedrutu Scriitor în devenire

    Buna dimineata.
    Desi am luat zilnic cadourile la Conu Vasile, nu am primit itemul Paseaza zaharul, aferent lunii octombrie.
    Mai sunt si alti jucatori in aceasta situatie?
    Azi vad cufarul iarasi cu lacate, pentru luna curenta.
    Care este problema ?
     
  9. mara031991

    mara031991 Expert forum

    da si eu am sesizat ca nu am primit itemul. Poate mai tarziu
     
    ioanagirl94, Ambra., malagambafane și alți 2 apreciază asta.
  10. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    Buna dimineata ,chiar daca ati luat zilnic cadoul trebuia sa deschideti cufarul ca sa il puteti primi ,in acest fel cred ca din pacate ati pierdut itemul Pastreaza zaharul :(
     
  11. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    :cry::cry::cry:Si eu am pierdutxD
     
  12. pedrutu

    pedrutu Scriitor în devenire

    Multumesc pt raspuns.
    In acest caz as ruga sa mi se indice si mie unde era mentionata aceasta indicatie, daca exista, ca eu nu am gasit-o.
    Dupa parerea mea ar fi trebuit subliniata cu alta culoare in context, pt a atentiona jucatorii.
    Chiar sunt curios cam cati jucatori au "pierdut" itemul in lipsa acestor indicatii.
     
  13. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    Imi pare tare rau trebuia dat clik pe cufar pt a se deschide ,nici eu nu am stiut :(abia la cateva zile am realizat ca ,cufarul se ,,misca,,ca si cand ceva trebuia sa iasa din el
     
    ioanagirl94, malagambafane, dadan și alți 5 apreciază asta.
  14. Oh vai, nici eu, si voiam itemul ala :cry:
     
    ioanagirl94, malagambafane, dadan și alți 3 apreciază asta.
  15. Ambra.

    Ambra. Împărat forum

    Buna, ma inscriu si eu in familia pierzatorilor .
     
    ioanagirl94, malagambafane, dadan și alți 4 apreciază asta.
  16. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Si eu am pierdut,,imi pare asa de rau,,,
     
  17. mari241000

    mari241000 Rutinat

    Offf, am pierdut itemul...dupa 32 conectari zilnice,dar chiar nu am stiut de ce topaia cufarul...
     
    ioanagirl94, malagambafane și roliana57 apreciază asta.
  18. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Si eu am deschis cufarul "din greseala". Am dat din greseala pe el cand am revendicat premiul dintr-o zi si, surpriza! Altfel nici nu-mi aminteam ca e un premiu special de primit.
     
    ioanagirl94, malagambafane și roliana57 apreciază asta.
  19. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua tuturor! Nu vreau sa pun si eu paie pe foc prea mult dar asa putin doar, de control, voi pune. Nu o sa vin cu chestii de genul "dar eu de ce am urmarit sirul cadourilor si mi-am luat itemul dand click pe lada care se zbatea?". Altceva ma intreb: cum de nici un jucator din cei "pagubiti" nu a sesizat si nu a intrebat de-a lungul lunii octombrie despre acel item, in ideea cand il vor mai primi ca se cam facuse aproape jumatatea lunii cand s-a putut luat, daca nu chiar si mai bine. La ce valoare are itemul, eu as fi stat cu ochii pe el sa vad cand ii soseste randul la cadouri. As fi intrebat in forum daca mai dureaza mult, in caz ca din tutorial nu mi-as fi dat seama sau din postarile jucatorilor. Cel putin din postarea jucatoarei (cred ca este jucatoare) -mamaleone- se putea deduce ca s-a primit itemul. Oricum cred ca ar fi topait toata ziua acel cufar. Stiu ca nu ar fi corect sa gandesc asa, dar din exterior poate parea ca asa mult v-a interesat acel item incat s-a uitat de el cu desavarsire. Daca nu intelegeti ceva, tutorial, anunt, intrebati oameni buni, cereti lamuriri oricat de banale ar parea, oricum am raspunde noi, cereti lamuriri. Nu toate tutorialele ies perfect. Sunt jucatori carora nu le ies intrebarile perfect daramite un tutorial. Daca nu sunt pe intelesul vostru, sesizati, intrebati. Unele lucruri in joc sunt intuitive, unii oameni sunt mai curiosi de fel, cerceteaza jocul, dau click pe colo, pe dincolo. Altii poate nu au timp dar daca nu intelegi, intrebi.
    Stiu ca poate nu era necesara postarea mea dar pana la urma, de ce nu? Acuzatiile la final si vitejii dupa razboi, ma fac uneori sa zic "de ce nu"? O dupa amiaza placuta va doresc si imi exprim regretul pentru jucatorii care nu au luat item-ul dar cine stie...nu se stie.;)
     
  20. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    Cufarul a topait multe zile nu doar in ziua cand am deschis lacatul cu nr.3 si tot asteptam sa se deschida ,ma bucur ca am reusit sa il iau 8000 de PE nu sunt deloc de lasat ;)