Feedback Cadouri zilnice - Tema oficială de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 28 Sep 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Vă rugăm să acordați o notă acestei caracteristici de joc:

  1. 1

    5,6%
  2. 2

    0,5%
  3. 3

    4,1%
  4. 4

    4,3%
  5. 5

    85,5%
  1. fermierulluca

    fermierulluca Conte forum

    Daca am asteptat cuminte ultima zi din luna ca sa primesc cadoul din cufar inseamna ca am pierdut? Am vazut lada topaind dar am crezut ca face parte din animatie. Voi fi foarte atent luna aceasta.
     
    ioanagirl94, popescudana42, dadan și alți 2 apreciază asta.
  2. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    Din pacata da ,ai pierdut cadoul
     
    ioanagirl94, popescudana42, dadan și alți 2 apreciază asta.
  3. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Trebuia urmarita cheia, ca in tutorial. Ai primit a treia cheie, inseamna ca vei deschide cufarul deci atunci poti lua itemul.
    Animatia din filmulet spunea TOTUL.
     
  4. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Eu am fost plecata si nu prea am avut timp sa urmaresc nici filmuletul, nici topaiala cufarului pe care, chiar nu am vazut-o...In schimb, m-am logat zilnic...atat cat mi-a permis timpul. Nu ma asteptam ca un cadou care presupune logarea zilnica sa necesite atentia unui event. Asta este....Uneori lucrurile simple...sunt cele mai complicate.
     
    ioanagirl94, -elenaion49-, donnadmn și alți 5 apreciază asta.
  5. Chronos

    Chronos Guest

    Total eronat.;)
     
  6. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Din punctul tau de vedere..poate. Pana acum, personal, nu am avut "probleme" vis a vis de conu Vasile...care s-a smecherit. Nicio problema...cu acel item si cu alte cadouri. Nu voi suspina dupa ele:D
     
    ioanagirl94, donnadmn, popescudana42 și alți 4 apreciază asta.
  7. Chronos

    Chronos Guest

    Din punctul meu de vedere, evident, pentru ca eu privesc lucrurile altfel. Nu ai nevoie de atentia acordata unui eveniment. Ideea este sa citesti acel minitutorial, sa urmaresti cu atentie filmuletul si stii ce ai de facut. Multe lucruri in ferma le faceti automat si le facem automat, din automatism fara a mai fi atenti la detalii. Mai sunt lucruri care imi scapa si mie dar nu dau vina pe tutorial. Tutorialele nu sunt citite cu atentie, filmuletele nu sunt privite cu atentie si deci neintelese.
    Acum, chiar ma determini sa intreb asa, retoric: oare de ce eu si alti jucatori am stiut ce avem de facut ca sa luam ametitul acela de item? Crezi ca mi-a tinut Bigpoint vreun training online? ;)
     
    ioanagirl94, llyillyi, -elenaion49- și alți 6 apreciază asta.
  8. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Nici eu nu am stiut dar o jucatoare a scris ca a dat click pe cufer si l-a primit (poate mamaleone cum zice Chronos,dar nu imi mai amintesc )si mi-am adus aminte de postarea aia dupa citeva zile si am dat click pe cufar. Altfel il pierdeam si eu.
     
    ioanagirl94, roliana57, donnadmn și alți 5 apreciază asta.
  9. Chronos

    Chronos Guest

    Avem Anunt Oficial.
     
  10. Dr.Mike

    Dr.Mike Junior Expert

    Eu am luat item-ul. Cred ca si dezvoltatorii au venit in sprijinul celor care nu au vazut topaiala cufarului.
    Spor la farmerit tuturor!
     
  11. mari241000

    mari241000 Rutinat

    Avand in vedere faptul ca fac parte dintre jucatorii neatenti,multumesc dezvoltatorilor pentru ca ne-au acordat inca o sansa!
     
  12. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Multumiri multe dezvoltatorului,acum am luat itemul...
    Felicitari tuturor.....
     
  13. -*rosana*-

    -*rosana*- Avansat

    unde apare cufarul? eu nu am vazut nici un cufar desi ma loghez zilnic.macar pe parcurs sa stiu dupa ce sa ma uit.
     
  14. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Dupa Conu Vasile trebuie sa te uiti. AICI gasesti metoda de agatat.
     
    ioanagirl94, mariuta48, -mamaleone și alți 5 apreciază asta.
  15. -elenaion49-

    -elenaion49- Baron forum

    Ce de cadouri frumoase ne aduce Nea Vasileeee!!!Cred ca in curand va veni si o linie de vrej.
    Abia astept!
     
  16. Ambra.

    Ambra. Împărat forum

    Buna seara!
    Multumesc pentru item. Marturisesc ca nici nu vazusem cufarul, am considerat ca e un simplu decor.
    Acu sincera sa fiu, daca acolo era un tip marfa cu o masina bengoasa ( sa o parafrazez pe soacra-mea ) sincer nu-mi scapa. Din vedere, sa nu ne gandim la alte alea.:p
     
  17. blckmn.

    blckmn. Începător forum

    Buna ziua, itemul ''paseaza zaharul'' se va putea darui la D&C?
     
    ioanagirl94 și malagambafane apreciază asta.
  18. DANUTZA1965

    DANUTZA1965 Avansat

    Multumiri pentru acest cadou neasteptat !!! A trecut neobservat, nici nu stiam de existenta lui.Mai multa atentie nu strica niciodata.
     
    ioanagirl94, malagambafane și roliana57 apreciază asta.
  19. luminitamamamea

    luminitamamamea Novice forum

    cum ai primit itm pt ca eu nu am vazut nimi, multumesc
     
    ioanagirl94 și malagambafane apreciază asta.
  20. tweety`

    tweety` Baron forum

    Ca sa primesti acel item atat de dezbatut, trebuie sa ai minim 21 de cadouri zilnice colectate.
     
    ioanagirl94, yocoama și malagambafane apreciază asta.