cadouri

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de iarina56, 17 Sep 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. iarina56

    iarina56 Mogul forum

    De unde pot trimite cadouri vecinilor ? Pana acum intram acolo unde era si topul ... Multumesc
     
  2. aida59

    aida59 Maestru forum

    nici eu nu pot trimite dadouri. Oare ne lamureste cineva?
     
  3. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Accesand vecinul respectiv si alegand optiunea de cadou, sau de la iconita care arata exact ca un cadou, din capul listei de vecini, din dreapta ferestrei.
    cadou.png
     
    roliana57, Janclin și donnadmn apreciază asta.
  4. clnmarius

    clnmarius Junior Expert

    Bună ziua. Ne poți spune Domnule Moderator dacă opțiunea cealaltă s-a scos definitiv sau e ceva temporar?
     
    fantatu2003 apreciază asta.
  5. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Dispariția butonului din meniul din dreapta-sus se datorează unei erori la care se lucrează.
     
    roliana57, naivreasastii și donnadmn apreciază asta.
  6. clnmarius

    clnmarius Junior Expert

    Mulțumesc pentru răspuns și promtitudine!
     
    k0 apreciază asta.
  7. _biia_

    _biia_ Începător forum

    Va rog,sa comunicati echipei tehnice ca,din pacate sunt probleme si cu iconita din zona vecinilor,adica nu se deschide.Multam.
     
  8. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Ba se deschide. Mai încearcă, eventual după un refresh, relogare etc.
     
    roliana57, inanina și donnadmn apreciază asta.
  9. zeea

    zeea Scriitor în devenire

    am si eu o problema,am verificat si ieri si astazi,ce se intampla : nu primesc cadoul (elixir de plante),am rugat un vecin sa imi trimita,astazi aveam stoc zero dupace am pis la produs,la cadouri primite imi apare ca mi-a trimis da in imventar nu apar nici o unitate de elixir,acelas lucru s-a intamplat si ieri,pana acum nu am verificat asa de atent,
     
  10. pariem1234

    pariem1234 Începător forum

    De ce nu primesc cadourile trimise de vecini? Pana acum a mers , dar de 2 zile nu mai merge.
     
  11. Chronos

    Chronos Guest

    Buna dimineata! Ce inseamna, "nu mai merge"?
     
    donnadmn apreciază asta.
  12. pariem1234

    pariem1234 Începător forum

    ieri de exemplu mi a trimis un vecin paine cu morcovi si nu am primit.
     
    donnadmn apreciază asta.
  13. Chronos

    Chronos Guest

    Nu poti sti sigur acest lucru, decat daca acel cont este tot al tau si vorbim de ceva pushing. Trimite te rog un tichet la serviciul suport pentru a verifica ei, daca sunt intr-adevar probleme in privinta trimiterii sau primirii de cadouri in cazul tau.
     
    donnadmn, matusam și roliana57 apreciază asta.
  14. andreinechiti

    andreinechiti Începător forum

    nici acum nu merg cadourile....
     
  15. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Nu merg pentru că n-au picioare. Este vorba totuși de întârzieri de până la câteva ore uneori, dar nu se pierde nimic. Echipa tehnică este înștiințată.