Feedback Calendar de Halloween

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 13 Oct 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest calendar?

Sondaj închis pe 28 Oct 2021.
  1. Îmi place

    100,0%
  2. Mi-e indiferent

    0 vot(uri)
    0,0%
  3. Nu-mi place

    0 vot(uri)
    0,0%
  1. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la ediția 2021 a calendarului de Halloween. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI anunțul, iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
  2. lentzica_blue

    lentzica_blue Avansat

    Cadourile sant intotdeauna binevenite! Multumim BP!
     
    Criselt, davidsiirina08, SidTheKid și alți 8 apreciază asta.
  3. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Multumim pentru cadouri BP.:D:D
     
    in.the.rain, Criselt, davidsiirina08 și alți 7 apreciază asta.
  4. .mpond.

    .mpond. Profesionist forum

    Finalul a fost un pic dezamagitor,ma asteptam la un upgrade la oricare alt adapost.Pt toate celelalte cadouri insa,multumesc.
     
  5. maximm

    maximm Duce forum

    Buna ziua.
    Cum folosim noul upgrade?
    Spor la fermuit!
     
  6. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Ca pe orice upgrade la adaposturi!
    Intai plasezi pe camp adapostul de baza, peste el pui upgrade-ul si il folosesti!
     
    -katnik-, in.the.rain, malagambafane și alți 4 apreciază asta.
  7. maximm

    maximm Duce forum

    Asa stiam si eu, dar nu am adapost de caini ai iadului, doar caini diabolici. Merge peste barlogul de caini diabolici? Daca da, imi cer scuze pentru neatentie...O sa incerc.... Multumesc. :)
     
  8. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Pai ai primit cadou 2 barloguri simple, si 2 upgrade-uri... Unul portocaliu si unul rosu... probabil ca la cel portocaliu e o eroare de denumire sau traducere, ca nimeni nu are "cainii iadului", ci "caini diabolici", dar sa avem bunavointa! Tot aia produc, vorba ceea, "daca macane ca o rata, e rata"!
     
    -katnik-, geta_numai_eu, k0 și alți 8 apreciază asta.
  9. stormy_ania

    stormy_ania Scriitor în devenire

    Sincer nu înțeleg rostul introducerii adăpostului de câini ai iadului portocaliu cu durată de 10.30 ore când avem adăpost de câini diabolici roșu de 9 ore......și dau tot 2 câini diabolici!
     
    -katnik-, Criselt, in.the.rain și alți 4 apreciază asta.