Car Otilia

Discuție în 'Diverse' creată de OtimOtilia, 27 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. AniOevet

    AniOevet Novice forum

    Am trimis de astazi pentru grupa din data de 18.12.2015 (sambata)
     
    SOSYGMA apreciază asta.
  2. solange20101990

    solange20101990 Novice forum

    buna..ai facut bine,nu este nici o problema..o seara buna si spor la event ;)
     
    SOSYGMA apreciază asta.
  3. solange20101990

    solange20101990 Novice forum

    am trimis celor 2 de astazi si in avans celor de maine..o seara placuta..
     
    SOSYGMA apreciază asta.
  4. AniOevet

    AniOevet Novice forum

    Buna, am trimis de astazi pentru ambele grupe
     
    SOSYGMA și OtimOtilia apreciază asta.
  5. AniOevet

    AniOevet Novice forum

    Am trimis de astazi si grupei din data de 31.12
     
    SOSYGMA apreciază asta.
  6. AniOevet

    AniOevet Novice forum

    Am trimis astazi si celor de ieri ( 3.01) pt ca ieri m-am luat cu altele si am uitat
     
    SOSYGMA apreciază asta.
  7. AniOevet

    AniOevet Novice forum

    Am trimis de astazi si pentru grupa de maine
     
    SOSYGMA și dacul1963 apreciază asta.
  8. traian1971

    traian1971 Analist forum

    toti vrem si cind vezi ca unii vecini iti trimit cirlige iti vine sa dai cu undita in balta!fir intins tuturor!!
     
  9. auras

    auras Începător forum

    După atâta frig și ceață iar se-arată soarele ... Aurașu:D Dragii mei dragi, dragele mele dragi:inlove:bine v-am regăsit!:D
    Ziua de astăzi îmi dă prilejul de a resimți bucurie în suflet pentru că vă pot adresa câteva cuvinte, vouă, colegelor mele(prietenelor mele, chiar dacă virtuale!)
    Sper din tot sufletul ca și în acest an, 8 Martie să fi fost o zi senină și frumoasă, să fi zâmbit soarele și voi alături de el. Vă doresc din suflet să vă bucurați de fiecare floare, de fiecare îmbrățișare, să simțiți aprecierea, admirația și iubirea celor din jur!
    Sufletul și gândul , preț de măcar o clipă, să simtă căldura celor din jur și deopotrivă, copii, bărbații din viața voastră să vă facă să vă simțiți așa cum sunteți: deosebite, valoroase, de neînlocuit!
    Stimate doamne,
    Sunteți cele care înseninați fiecare moment al celor cu care vă împărțiți viața, vă aplecați cu dragoste și multă căldură spre cei cărora le-ați dat viață, dați lumii mai multă frumusețe prin gingășia cu care pășiți , sunteți puternice și hotărâte, îi învățați pe cei din jur ce e iubirea, cum se dăruiește și cum se primește ea și pentru tot ceea ce reprezentați, pe plan personal și profesional, cu siguranță timpul se oprește puțin în loc, la fiecare început de primăvară, pentru a vă aduce un omagiu, pentru a vă lăsa să vă bucurați de ziua voastră!
    Cu mult drag și respect deosebit, permiteți-mi să vă urez și eu tradiționalul „ La mulți ani”, să mă bucur alături de voi, să vă fiu alături cu gândul și sufletul, să împărtășesc de la distanță clipele frumoase pe care le veți trăi alături de colegi, sau familie.:music:
    Și domnilor din jurul nostru :), colegilor mei;), le doresc să se bucure alături de noi în această zi, să le ajute pe toate doamnele din viața lor profesională sau personală să simtă magia primăverii, să se simtă deosebite, importante, iubite și apreciate!

    Pentru toate florile primite, pentru toate gândurile voastre sincere,
    noi toate, vă îmbrățișăm și vă mulțumim!
    La mulți ani! :music:
    P.S. Oti:inlove:liber la rămurele pentru amândouă..de îndată ce este posibil!
    [​IMG]
     
    dacul1963, vivien_vivi85 și OtimOtilia apreciază asta.
  10. dacul1963

    dacul1963 Avansat

    Buna ziua!Nu stiu daca va va supara postare mea dar,m-am gindit ca poate ar fi timpul sa ne cunoastem mai bine,poate,daca sunteti de acord,sa postam fiecare datele noastre reale.Nu de alta dar viata ne-a aratat atitea coincidente placute incit intr-o zi e posibil sa trecem unul pe linga celalant si sa nici nu ne salutam deoarece nu ne cunostem.In cazul in care vet fi de acord imi voi face timp pentru a sparge ghiata.Multumesc frumos pentru timpul acordat si bafta multa la farmerit!
     
    OtimOtilia apreciază asta.
  11. dacul1963

    dacul1963 Avansat

    Multumesc frumos pentru cunostinta!Deci, ma numesc Serbanescu Constantin nascut in Petrila-Huneduara,actualmente locuiesc in Rm.Valcea la virsta de 53 de ani,am doi copiii frumosi,un baiat de 27 de ani si o fetita de 20 de ani.Actualmente datorita boli sunt pensionar.Pentru cei ce doresc sa ne vedem pe facebook tastati numele meu.Ah cel mic mia atras atentia sa scriu ca mai am un baietel pe care il am in plsament simplu de la zece zile,cind nu sunt pe joc inseamna ca a venit Doamna mea din Italia si ma ocup special de ea!
     
    OtimOtilia apreciază asta.
  12. mamica90

    mamica90 Scriitor activ

    Buna ziua, sunt Gabriela Vasiliu (pe facebook ma gasiti cu acelasi nume). Locuiesc in Iasi, am 58 de ani, sunt pensionata pe caz de boala,si am doi naieti. Cel mare de 28 (se casatoreste in mai ), iar cel mic are 26. Va pup dulce
     
  13. Pr0meTheus

    Pr0meTheus Conte forum

    As dori sa ma alatur si eu carului, astept confirmarea daca mai exista locuri
     
    malagambafane și dadan apreciază asta.
  14. dacul1963

    dacul1963 Avansat

    Doamna Gabi ne invitati si pe noi la nunta?Casa de piatra si pensia mica si lunga!
     
    malagambafane și dadan apreciază asta.
  15. dacul1963

    dacul1963 Avansat

    Buna!Frumos oras craiova!Acolo in 1981 am terminat liceul!
     
    malagambafane și dadan apreciază asta.
  16. dacul1963

    dacul1963 Avansat

    Event finalizat,trec la scule!Bafta celor ce mai muncesc!
     
    malagambafane și vivien_vivi85 apreciază asta.
  17. ralandra

    ralandra Novice forum

    Daca e posibil, as dori sa particip si eu. Intru zilnic si promit solemn sa fiu "darnica":p
     
    malagambafane și OtimOtilia apreciază asta.
  18. dacul1963

    dacul1963 Avansat

    As vrea si eu multe tablite de piatra!
     
    malagambafane apreciază asta.
  19. dacul1963

    dacul1963 Avansat

    LA MULTI ANI!tuturor celor care alaturi de mine serbeaza onomastica!
     
  20. dacul1963

    dacul1963 Avansat

    Multumesc frumos!
     
    malagambafane apreciază asta.