Feedback Care caracteristică a jocului vă place mai mult?

Discuție în 'Păreri despre joc' creată de Chronos, 3 Feb 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Care caracteristică a jocului vă place mai mult?

Sondaj închis pe 8 Feb 2015.
  1. Roata Norocului

    13 vot(uri)
    14,6%
  2. Vrejul Magic

    7 vot(uri)
    7,9%
  3. Piața

    13 vot(uri)
    14,6%
  4. Cooperativa

    28 vot(uri)
    31,5%
  5. Vilișoara

    1 vot(uri)
    1,1%
  6. Moara

    0 vot(uri)
    0,0%
  7. Oficiul Poștal

    1 vot(uri)
    1,1%
  8. Cartierul Meșteșugăresc

    9 vot(uri)
    10,1%
  9. Arborele Înțelepciunii / Templul Maimuțelor

    4 vot(uri)
    4,5%
  10. Nu mă pot decide

    13 vot(uri)
    14,6%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Chronos

    Chronos Guest

    Salutare dragi fermieri

    De asemeni și în această săptămână vă supunem atenției un sondaj, la care așteptăm un feedback din partea voastră. În caz ca aveți argumente serioase în ceea ce privește votul efectuat, vă puteți posta argumentele în topicul sondajului.

    Vă mulțumim și vă așteptăm să vă oferiți feedback-ul în număr cât mai mare.

    Echipa voastră Farmerama!
     
    -steaua2009-, Andra7575, fl_o1950 și alți 5 apreciază asta.
  2. .Vlady_V.

    .Vlady_V. Pretendent

    Am ales cooperativa, deoarece in ultimul timp sau introdus multe sarcini convenabile, are un design mai atractiv, gasesc "ajutor" donand la misiuni(adica primesc GG, PE, combina, iteme, etc), exista benzile desenate si comenzile tot convenabile, care au fost mutate acolo.

    Nu am ales altceva deoarece:
    -Roata norocului: nu putem cumpara rotatii obisnuite, iar cele party au un pret ridicat, parerea mea.
    -Vrejul magic: Nu exista un buton de recoltare automata, chiar daca randuri de iteme sunt foarte multe.
    -Piata: Preturile se ridica intotdeauna in functie de cerintele in joc, presupune mult pushing.
    -Vilisoara: De cand comenzile au fost mutate la cooperativa, ea este cam inutila. Sera o am fixata pe cateceva si nu umblu la ea(cam inutila sera), albumul de stickere este prea plin la mine(avem nevoie de pagini), scoala fermierilor nu functioneaza deloc.
    -Moara: Cateodata necesita prea multe produse(prea multe animale in joc).
    -Oficiul postal: Limita de mesaje si timpul aferent de asteptat, fac aceasta functie inervanta cateodata, iar timpul de sosire a unui mesaj este cam mare.
    -Cartierul mestesugaresc: Prea multe meserii, prea multe resurse necesare. Mai rentabil este sa cumperi produse.
    -Arborele si templul: Prea multe banane necesare. Arborele... Este deblocat complet cam la fiecare cont de peste nivel 75. Iar stelutele continua. Avem nevoie de rune noi.

    Acesta este feedback-ul meu. :)
     
    liuyangyan, -steaua2009-, donnadmn și alți 11 apreciază asta.
  3. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Inchidem aici sondajul.

    Va multumim!
     
    -steaua2009- apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.