Cartierul Meșteșugăresc - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 10 Sep 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. dragos1971

    dragos1971 Începător forum

    Buna ziua, reteta de chutney mere si morcov cum se poate obtine, de la ce nivel de mestesugar. Multumesc
     
    paulici_01, MicuNicu și in.the.rain apreciază asta.
  2. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    dulcica1970, paulici_01, MicuNicu și alți 5 apreciază asta.
  3. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Buna. Pina acum vreo 3 saptamini, am lipsit luni bune de la joc. Cind m-am reintors, am vazut la piata, la produse mestesugaresti, * cupa cu unt de arahide*. Imi poate spune cineva cum si unde se produce, nu ca mi-ar trebui dar nu se stie niciodata? La cartierul mestesugaresc nu o gasesc. Multumesc.

    Multumesc frumos. Acum imi este clar. Normal ca, daca nu am facut eventul, nu am cum sa am reteta la brutarie.​
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 26 Mar 2024
    paulici_01, dulcica1970, in.the.rain și alți 4 apreciază asta.
  4. cp58

    cp58 Ambasador forum

    Reteta Cupa cu unt de arahide s-a castigat la eventul Brutaria iubirii 8 februarie-14 februarie. Oferă 5% șanse de drop crescute pe terenurile tropicale. Ocupă un slot de aur. Rețetă nivelul 5 Brutar
     
    paulici_01, dulcica1970, in.the.rain și alți 4 apreciază asta.