Ce ați câștigat la Roata Norocului?

Discuție în 'Diverse' creată de Chronos, 25 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Chronos

    Chronos Guest

    Salutare dragi fermieri

    Va stiti ca sunteti norocosi de felul vostru? Va asteptam atunci la Roata Norocului sa profitati de norocul vostru. Nu prea aveti noroc de obicei? Nici o problema, va asteptam de asemeni la Roata Norocului sa va schimbati norocul.

    Daca doriti sa impartasiti cu ceilalti fermieri ceea ce ati primit de la Roata Norocului, o puteti face doar in acest topic.
    Nu uitati ca puteti ca puteti consulta tutorialul
    AICI.

    Orice parere, opinie, nelamurire sau sesizare cu privire la Roata Norocului, o puteti face doar in Tema de discutii.

    Mult noroc!
    Echipa voastra Farmerama!
     
  2. pisitani

    pisitani Ambasador forum

    din 25 rotatii petrecere asta am castigat

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    paulici_01, theomanditza, mara62 și alți 6 apreciază asta.
  3. Margo15

    Margo15 Maestru forum

    E incredibil, am vazut postarea lui pisitani si pozele, si ma gandeam ce noroc a avut sa prinda toate florile, asa ca mi-am incercat si eu norocul la roata si din 25 de rotatii am prins: 2 flori de incarcare, 2 crini veseli, 2 lalale cantarete si 1 disco margareta.
     
  4. ad_1o1

    ad_1o1 Scriitor în devenire

    Tot incredibil din 30 rotaţii nu am prins nici-o floare :( adică fiecare cu norocul lui 8)
     
  5. ez2010

    ez2010 Novice forum

    Eu din 12 rotatii am prins 2 disco-margarete,1 floare incarcare si 1 crin vesel.
     
  6. вα∂вσу

    вα∂вσу Conte forum

    buna seara din cele 25 de rotatii am reusit sa iau 1 floare de incarcare,1 lalea cantareata si o disco margareta mai imi lipseste crinul :p

    ps: am mai luat 4 tichete am dat la roata si am mai luat o disco margareta :D:p
     
    Modificat ultima dată: 25 Noi 2014
  7. RADY91

    RADY91 Expert forum

    Din 13 rotati cel mai important premiu castigat a fost un cupon combina 12 ore:oops:....o mare dezamagire acest event , cred ca am folosit peste 30 de rotati dea lungul timpului si nu am reusit sa castig macar o floare>:(:cry:...
     
    andrew1997, theomanditza, mara62 și alți 5 apreciază asta.
  8. Sirena11

    Sirena11 Veteran Forum

    Ma declar ,,norocoasa''...50 de incercari=2 margarete disco! Succes si mai mult noroc va doresc voua!
     
    adriantrandafir, mara62, -katnik- și alți 4 apreciază asta.
  9. Stefan].

    Stefan]. De-al casei

    Până acum nu am prins nici măcar o floare,dar nu mă supăr.Poate unii au noroc şi vor primi o floare.
     
    theomanditza, fl_o1950, mara62 și alți 3 apreciază asta.
  10. pisitani

    pisitani Ambasador forum


    vin astazi si cu cea de a 5 floricica. bafta tuturor

    [​IMG]

    ce super arata

    [​IMG]
     
  11. Margo15

    Margo15 Maestru forum

    Din 32 de rotatii am prins o floare de incarcare si o lalea cantareata. Nici urma de ultima floricica. Mai adun incercari de petrecere si mai incerc editia viitoare.
     
  12. grasu_tul

    grasu_tul Scriitor în devenire

    75 incercari : 5 lupin, 1 lalea, 1 crin, 1 disco-margareta
     
  13. Aleksa

    Aleksa Pretendent

    Din 10 incercari castigate la event, am primit o floare de incarcare, si mai aveam una.-.-
     
  14. alex.keegan

    alex.keegan Cunoscător forum

    Din 35 incercari, am primit doua disco margarete, si mai aveam 4. Daca nu se vor putea schimba la D&C, ma voi supara foarte tare.:p
     
    popescudana42, theomanditza, mara62 și alți 6 apreciază asta.
  15. giuly1969

    giuly1969 Ambasador forum

    Bună ziua!
    Din 47 încercări am primit noul ghiveci. Cum le aveam şi pe celelalte 4, am reuşit completarea liniei de vrej.
    Baftă tuturor fermierilor la încercări!
     
    theomanditza, mara62, -katnik- și alți 7 apreciază asta.
  16. RADY91

    RADY91 Expert forum

    Dupa 22 de incercari am reusit sa castig si eu un Lupin hazliu :oops: , pana acum am 3 din cele 5 flori xD si sincer nu stiu cum voi reusi sa fac rost de Floare de încărcare si Lalea dansatoare pt ca nu am deloc noroc la roata:cry: dar totusi speranta moare ultima :p
     
    theomanditza, roliana57, mara62 și alți 3 apreciază asta.
  17. popik70

    popik70 General forum

    eu am castigat 4 lupin hazliu si un crin ( mai aveam un crin ) . nu am avut noroc si pt disco margareta :(
     
  18. SunnyGarden

    SunnyGarden Profesionist forum

    Buna seara,
    Da, eu vreau sa impartasesc ce am primit la roata norocului...si anume Lupin hazliu....desi imi lipseste Crinul vesel si Laleaua cantareata, nu pot sa spun decat ca ma bucur foarte mult de premiu, poate pe viitor vor veni si celelalte, (sau poate ca la o editie viitoare de DC vom putea schimba intre noi aceste minunate floricele, (eu am mai multe flori de incarcare de ex.) Toate cele bune tuturor si multe multumiri pentru premiu ! Mult noroc la roata !
     
    theomanditza, mara62, -katnik- și alți 3 apreciază asta.
  19. giuly1969

    giuly1969 Ambasador forum

    Salutare!
    Din 47 încercări am obţinut cel mai important, o disco-margaretă şi un lupin hazliu.
    Mult succes şi voie bună!
     
    theomanditza, fl_o1950, mara62 și alți 5 apreciază asta.
  20. mara62

    mara62 Conte forum

    Eu am castigat doar Crinul vesel doar din incercarile castigate la event din care mai am 5, mai imi lipsesc Lupin hazliu si Floare de încărcare, dar sper sa am noroc si la ele in viitorul apropiat xD
     
    ~Sweety1~, theomanditza, lorentonton și alți 6 apreciază asta.