Ce ați câștigat la Roata Norocului?

Discuție în 'Diverse' creată de Chronos, 25 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Cristela81

    Cristela81 Cunoscător forum

    Nu am avut noroc de nici o floare pana acum nici din rotatiile castigate, nici din rotatiile zilnice. Dar odata si-odata tot vor trebui sa imi pice si mie. :) Nu ma supar, is bune si celelalte lucruri castigate.
    Sa ma laud si eu putin cu ce am castigat la rotatiile de petrecere de la eventul asta ...: 1 mixer de culori, 1 laptarie capre, 1 cocina porci oranj, 1 portocal XXL, 16 SH, 1 buchet oribil, 1 gem de lavanda, 5950 PE si 12750 gologani. Toate sunt foarte bune si bine venite.
    Din celelalte 4 tichete obtinute la event am castigat: 1 iaz crapi, 20 SC, 1 peste balon si 1 gaina bantam.
     
    Modificat ultima dată: 21 Ian 2015
    theomanditza, matusam, giuly1969 și alți 5 apreciază asta.
  2. alex.keegan

    alex.keegan Cunoscător forum

    Uraa, din ultimele 4 incercari am primit un lupin hazliu.
     
  3. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Nu prea am avut noroc:cry:Data viitoare...poate...:D
     
  4. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Sunt foarte multumita de recompense,
    ---lupiu hazliu
    ---floare de incarcare
    ---lalea cantareata
    ---crin vesel
    si diverse utile jocului imi lipseste itemul Disco-margareta sa termin linia vrejului.
     
  5. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    Multumita si eu de recompense ...
    -floare de incarcare
    -lupin hazliu
    -lalea cantareata
    lipseste doar... crinul vesel ...:(
     
  6. Ambra.

    Ambra. Împărat forum

    De data aceasta nici eu nu ma put lauda cu prea mult noroc, desi nu pot spune ca sunt nemultumita,
    am primit:

    1 lupin hazliu
    2 lalele cantareate
    1 crin vesel
    1 disco margareta

    Deci prin urmare, astept sa prind data viitoare si floarea de incarcare, sau eventual sa schimb o lalea cantareata, fireste daca acest lucru va fi posibil.
     
    Modificat ultima dată: 21 Ian 2015
    donnadmn, theomanditza, blackspace77 și alți 9 apreciază asta.
  7. Cristela81

    Cristela81 Cunoscător forum

    In timpul eventului noaptea vrajitoarelor am reusit sa mai fac cateva misiuni la cooperativa si am obtinut 6 tichete de petrecere. Din ele am obtinut 1 adapost magari rosu, 1 laptarie, 10 SH, 20SC, 1 gem de lavanda si 2970 PET. Pe langa astea am mai obtinut din rotatia zilnica 1 cotet de curcani portocaliu. :)
    Inca astept dupa floricele ... :p
     
  8. Margo15

    Margo15 Maestru forum

    [​IMG]
    Din 4 rotatii de petrecere am prins 2 capitani. Mai am 4 rotatii dar le las pentru Jackpot-ul lunii viitoare.
     
  9. alex.keegan

    alex.keegan Cunoscător forum

    Am prins si eu un capitan sperieciori din prima incercare. E bine, este chiar foarte bine.:D
     
    Wing0797, theomanditza, andrew1997 și alți 8 apreciază asta.
  10. _Chihuahua_

    _Chihuahua_ Profesionist forum

    Buna seara,
    Dupa.... nenumarate rotatii,acesta a fost rezultatul.

    [​IMG]
     
    mara62, theomanditza, blackspace77 și alți 18 apreciază asta.
  11. lorentonton

    lorentonton Expert forum

    Norocul meu ın aceasta dimineata :D[​IMG]
     
    Wing0797, Diana_Florea, mara62 și alți 15 apreciază asta.
  12. -hugio-

    -hugio- Profesionist forum

    dupa socoteala mea mia personal mi-a dat 1 capitan sperietori la 100 de rotatii.deci cel mai inportant au fost asa 4 capitani vreo 5 adaposturi rosii de magari am cate 3 sau 4 din fiecare lup hazliu lalea margareta si care o mai fi .restu vreo 600 supercompost vreo 300 sh septeli destui de multi na cam slabut la cate rotatii am avut.am mai luat 4 capitani in total am 8 imi mai pastrez rotatii pt data viitoare
     
    Modificat ultima dată: 2 Mar 2015
    Diana_Florea, mara62, theomanditza și alți 8 apreciază asta.
  13. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Din 3 rotatii am obtinut 2 sperietori si un adapost portocaliu. Dar e drept ca nu am tras decat atunci cand erau mai multe premii pe care le-as fi vrut.
     
    mara62, -ciocollate-, donnadmn și alți 6 apreciază asta.
  14. trancesound

    trancesound Junior Expert

    Salutare! De cand s-a implementat jackpoturile acestea noi la roata norocului, la extragerile party am in total pana acum:

    13 Cap'tani Sperieciori
    4 Disco-margarete
    12 Flori de incarcare
    13 Lalele cantarete
    16 Crini veseli
    10 Lupini hazlii
     
    Modificat ultima dată: 3 Mar 2015
    -ciocollate-, Diana_Florea, mara62 și alți 13 apreciază asta.
  15. AgentGumball007

    AgentGumball007 Începător forum

    Eu nu am castigat doar un noroc care mi a placut : Sera de Fluturi:p
     
  16. RADY91

    RADY91 Expert forum

    De data asa am fost mai norocos si am reusit sa castig jackpot-ul dupa 6 incercari :)

    In continuare tot mai incerc sa castig singurul item care imi lipseste si anume floare de incarcare dar nu am pic de noroc in aceasta operatiune xD:cry:
     
    mara62, donnadmn, -ciocollate- și alți 6 apreciază asta.
  17. adriana_eu

    adriana_eu Mogul forum

    Eu din mai multe incercari am prins si mult asteptatul lupin hazliu de care aveam nevoie pentru a completa vrejul :D mi-a mai dat si 2 crini o lalea cantareata o floare de incarcare,spetel,4 cupoane combina de 12 ore,in jur de 60 unitati super compost si super hrana,buchete de flori de mai multe feluri,3 pogo :D gem de lavanda,1 capitan,si altele...Ma declar multumita :D :D si inca mai imi incerc norocul la roata :p Bafta tuturor si va doresc sa castigati ceea ce va doriti. O zi minunata!
     
    mara62, -ciocollate-, donnadmn și alți 4 apreciază asta.
  18. trancesound

    trancesound Junior Expert

    La aceasta editie dintr-un pachet de 200 rotatii party au iesit:

    10 x Cupon 12 ore
    128 x Super hrana
    250 x Super compost
    86 x Compost Turbo a la Suzy
    196 x Compost special a la Suzy
    11 x 17.100 PE
    3 x 8.400 PET
    7 x 34.200 GG

    2 x Cires XXL , 2 x Catalpa XXL , 1 x Gutui XXL , 2 x Stejar XXL


    3 x Floare de incarcare
    2 x Lalea cantareata
    2 x Crin vesel
    2 x Lupin hazliu
    5 x Disco margarete
    3 x Cap'tan Sperieciori
    5 x Pogo Sperieciori


    1 x Gaina bantam, 2 x Iepuras de zapada, 1 x Capra zburatoare, 1 x Curcan la rotisor, 3 x Rata de cauciuc,
    3 x Purcelus pigmeu, 1 x Oaie imbracata, 2 x Cioara delicventa, 1 x Liliac Dracula, 3 x Cal lipitan, 2 x Strut florar,
    2 x Strut scormonitor, 4 x Peste balon, 1 x Dr. lu' Peste, 1 x Albina santinela, 4 x Magar muzicant

    5 x Mausoleu lilieci III: rosu, 2 x Laptarie, 1 x Laptarie capre I: galben, 1 x Frizerie angora I: galben,

    4 x Productie guano I: galben, 1 x Culturi de trufe, 3 x Iaz crapi, 1 x Ranch rodeo, 1 x Ranch rodeo I: galben,
    2 x Cuib de clocit oua strut, 1 x Atelier de cratite, 1 x Laborator bio-lipici

    4 x Gem de lavanda, 5 x Shake, 2 x Prajitura cu branza si cirese, 1 x Aranjament tomnatic, 1 x Buchet de nunta,

    1 x Clatita cu ciocolata, 1 x Smoothie de potocale si mango
     
    mara62, ~Sweety1~, -ciocollate- și alți 9 apreciază asta.
  19. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    La aceasta editie 120 tichete party :
    4x Cap'tan Sperieciori
    4x Pogo Sperieciori

    1x crin vesel
    1x disco margareta
    2xcupon combina 12 ore
    Laborator bio lipici ,cuib clocit oua strut ,statie colectare pene ,super compost ,super hrana ,compost special suzi ,mestesug ,septel .PE insula ,gg.

    Eu ma declar multumita ...bafta tuturor !
     
    mara62, ~Sweety1~, Diana_Florea și alți 5 apreciază asta.
  20. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Din peste 20 de incercari, nu mi-a aparut noul item decat de 2 ori. Bineinteles ca nu l-am castigat. Am castigat doar de 2 ori marele premiu, flori.
     
    SkumpikaNina, RADY91, mara62 și alți 6 apreciază asta.