Ce ați câștigat la Roata Norocului?

Discuție în 'Diverse' creată de Chronos, 25 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. -hugio-

    -hugio- Profesionist forum

    pana acum am laut de 2 ori vrojitorul 3 speriotori 2 margatere si lupin hazliu din vreo 30 de incercari
     
    SkumpikaNina, RADY91, mara62 și alți 3 apreciază asta.
  2. branzica80

    branzica80 Avansat

    90 incercari si in final am reusit:cry:
    cam greu s-a lasat, dar pana la urma l-am luat;)
     
    SkumpikaNina, RADY91, mara62 și alți 3 apreciază asta.
  3. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Din 15 incercari mi-a aparut o singura data nout item. Dar bineinteles ca am castigat doar premii neinsemnate. Cel mai mare premiu 10 SH. Nu cred ca merita sa dai bani reali pentru asemenea premii.
     
    SkumpikaNina, RADY91, mara62 și alți 2 apreciază asta.
  4. alex.keegan

    alex.keegan Cunoscător forum

    Vrajitorul nu l-am prins, insa am reusit sa cistig crinul vesel si floarea de incarcare si am completat linia la vrej.
     
    SkumpikaNina, RADY91, mara62 și alți 5 apreciază asta.
  5. Lorelei

    Lorelei Junior Expert

    In 85 de incercari - 25 tichete cumparate + 60 stranse ca de un harciog, in timp - vrajitorul a aparut doar de 7 ori ca marele premiu. Cand mai aveam doar 8 tichete si foarte putin calm ramas, s-a lasat castigat. In rest, au fost premiile obisnuite: PE, PET, GG, un Pogo, 3 flori diverse, 3 animale de septel, 4-5 produse mestesugaresti, mult compost Turbo, ceva SC, putine SH.
    Am castigat marele premiu doar de vreo 6-7 ori, asa ca e un mare noroc sa prind sperietoarea magica in aceste conditii.
     
    RADY91, marcela_f69, mara62 și alți 2 apreciază asta.
  6. tudor1966

    tudor1966 Împărat forum

    Din 4 incercari, am luat sperietoarea magica !
    [​IMG]
     
    deea4u, andrew1997, Lorelei și alți 14 apreciază asta.
  7. -hugio-

    -hugio- Profesionist forum

    din 240 de incercari cele mai inportante premii au fost. de 4 ori sperietoarea ff putin parerea mea , 3 pogo 3 captan sperieciori 2 disco argareta 2 lupin hazliu restu compost sh ateliere ff multe si cam atat nu se merita
     
    RADY91, SOSYGMA, tudor1966 și alți 2 apreciază asta.
  8. angelica.d

    angelica.d Ambasador forum

    Din 35 incercari a iesit si noul item...nu inteleg de ce pun aici adaposturi si pomi...
     
    deea4u, Lorelei, RADY91 și alți 6 apreciază asta.
  9. mara62

    mara62 Conte forum

    Azi nu am avut noroc la Vrajitor, din 15 incercari am castigat 1 Podo si 1 captan Sperieciori, 1 lalea cantareata, restul fara importanta. Dar mai e si maine o zi si poate Vrajitorul va poposi si la ferma mea. (mai am 16 tichete petrecere )
     
    deea4u, Lorelei, RADY91 și alți 5 apreciază asta.
  10. marianvaly6767

    marianvaly6767 Mogul forum

    din 29 de incercari...2 floare incarcare,un crin vesel ,o lalea cantatoare,un dr lu peste,mausoleu lilieci rosu .Restul nimicuri.Nici un vrajitor sau cpt sperieciori.
     
    Lorelei, RADY91, donnadmn și alți 2 apreciază asta.
  11. sweetycry01

    sweetycry01 Avansat

    Din 31 de incercari am obtinut: 1 floare de incarcare, 1 crin vesel, o disco margareta, un pogo sperieciori, capra zburatoare, iepuras de zapada, 36 sh , 1 cupon de 12 h, mausoleu de lilieci rosu...per total sunt multumita pentru ca nu aveam nici un item de la Roata Norocului :)
     
    Lorelei, RADY91, marianvaly6767 și alți 4 apreciază asta.
  12. -hugio-

    -hugio- Profesionist forum

    din alte 66 de incercarcari am mai luat2 perietoare magice 2 pogo 1 captan sperietoare si crin vesel cel mai inportant
     
    RADY91, donnadmn, marianvaly6767 și alți 2 apreciază asta.
  13. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    ff slabe premii se castiga la tichetele de petrecere am dat acum de vreo 15 ori din care mi-a picat gem de lavanda ,laptarie galbena grajd vaci buchete de nunta , pai premiile gen mestesug gem de lavanda ,buchete de nunta sau mai stiu si eu ce nimicuri si adaposturi /ateliere galbene nu cred ca doreste cineva sa plateasca bani reali ptr niste chestii ce se pot lua cu gg ,,din 140 de tichete am prins doar 2 item noi , deci cam mare dezamagirea ptr mine ...poate s-ar putea transmite catre BP sa mai imbunatateasca premiile care se platesc cu bani reali .
     
    adria2, Lorelei, mihaelaiuhas și alți 9 apreciază asta.
  14. RADY91

    RADY91 Expert forum

    Asa mai merge :inlove: Daca ar fi toate editiile asa nu ar mai fi probleme:p

    [​IMG]

    Am avut nevoie doar de 3 incercari pt a castiga noul item :)

    In continuare vanez floarea de incercare(este singura floare care imi lipseste si nici cum nu o pot castiga , sincer va spun astept de mai bine de o luna sa apara ca posibil jackpot dar nici macar de atat nu am parte :cry: )....totusi sper ca o voi castiga intr-o zi xD
     
    misu_mama, Agro80, andrew1997 și alți 8 apreciază asta.
  15. Ambra.

    Ambra. Împărat forum

    Eu de data asta nu am investit, in urma celor 5 bilete petrecere am obtinut: un bondar, 25 SC, o floare de incarcare, un gutui XXL si un cupon combina 12 h. Zic multumesc, mai mult nici nu puteam cere.
     
    Agro80, Lorelei, donnadmn și alți 3 apreciază asta.
  16. RADY91

    RADY91 Expert forum

    Nu o sa va vina sa credeti (la fel ca mie) dar MINUNEA s-a intamplat xD.... am castigat dupa luni de asteptare si frustrare FLOAREA DE INCERCARE !!!!!!!!!!!!:inlove: In sfarsit am reusit sa am tot setul de flori:inlove:

    [​IMG]
     
    SkumpikaNina, roliana57, mimozaa61 și alți 12 apreciază asta.
  17. вα∂вσу

    вα∂вσу Conte forum

    buna seara din cele 35 de tickete stranse de la eventuri am castigat inafara de 1 cupon combina 12h si un mausoleu rosu -.-restu au fost o gramada de gg, super compost, compost special a la suzi >:(si 2 ateliere de cratita galbene :wuerg: nici macar un item pt vrej nu am luat de cand au fost introduse cele noi ma refer, spor si poate aveti voi mai mult noroc la roata...
     
    deea4u, roliana57, misu_mama și alți 3 apreciază asta.
  18. misu_mama

    misu_mama Pretendent

    Buna,

    Din 99 de tichete party stocate am tras la Roata 71 ! Am reusit sa iau azi si cel din urma item pentru linia de vrej. Ce-i drept,Sperietoarea fioroasa s-a cam lasat asteptata dar pana la urma am reusit !:)

    2 Sperietoare fioroasa, restul PE,PET,septel,SH,SC, 2 lalea cantareata,lupini ,crin vesel... per total sant super multumita de rezultat!
     
    -ciocollate-, tudor1966, donnadmn și alți 3 apreciază asta.
  19. popik70

    popik70 General forum

    si eu din 150 tichete am reusit sa completez linia de vrej. septel la greu , sh, sc , pe / pet .... destul de multumita.
     
    deea4u, ~Sweety1~, -ciocollate- și alți 5 apreciază asta.
  20. angelica.d

    angelica.d Ambasador forum

    Eu sant suparata..din 50 rotatii cumparate nu mi-a iesit nici macar penultimul item ,daramie ultimul..nu pot sa cred.....
     
    deea4u, ~Sweety1~, roliana57 și alți 3 apreciază asta.