Ce ați câștigat la Roata Norocului?

Discuție în 'Diverse' creată de Chronos, 25 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. cristimiha

    cristimiha Scriitor activ

    Din 60 +25 de rotatii am nimerit de doua ori castelul pasarila in rest dubluri la ce aveam ....iar linia de flori incompleta.In schimb la sperietori linie completa...ura.
     
    Modificat ultima dată: 8 Dec 2015
    mara62, Ambra., misu_mama și alți 7 apreciază asta.
  2. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    Salut ! Din 3 bilete am luat 2 Castel Pasarila.
     
    mara62, SOSYGMA, Ambra. și alți 13 apreciază asta.
  3. adriantrandafir

    adriantrandafir Talent de excepţie

    Buna, din cele 3 rotatii castigate la calendar am primit 4 compost turbo, exp pe ferma si 1 buchet Rosalia.
    De fiecare data iau lucruri marunte, indiferent daca le cumpar sau le castig la vreun event/misiune.
     
    mara62, SOSYGMA, Ambra. și alți 8 apreciază asta.
  4. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    1 curcan la rotisor, 1 gem de lavanda xD, 8x SH
     
    mara62, SOSYGMA, Ambra. și alți 7 apreciază asta.
  5. blackspace77

    blackspace77 Cunoscător forum

    din cele 3..destul[​IMG] de multumit!;):D
     
    mara62, tcmxxl1975, Ambra. și alți 8 apreciază asta.
  6. Chivu_Cristi

    Chivu_Cristi Novice forum

    Am luat 3 bilete azi la calendarul de craciun si din 3 am luat un Capitanu sperieciori.
     
    mara62, tcmxxl1975, Ambra. și alți 8 apreciază asta.
  7. Ambra.

    Ambra. Împărat forum

    Buna, eu am cam nimerit asa: 20 SC,16 SH, 1cuib clocit oua strut galben, o sperietoare topaitoare, atelier cratite I galben, un stejar XXL,o gaina bantam, de doua ori 27.300 GG, si 10 compost special a la Suzi. Imi doream premiul cel mare, dar nu a fost sa fie. Nu ma stresez, intrucat din experienta stiu ca se poate castiga acest premiu ulterior. La fel am procedat si cu liniile de flori si sperietori care acum sunt complete, si chiar detin cate doua flori si cate doua ciori in plus.
     
    blackspace77, mara62, SOSYGMA și alți 9 apreciază asta.
  8. popaalex44

    popaalex44 Novice forum

    ce sa zic super petrecere la ferma mea....v-as spune ce al luat da e cam greu...am dat in total 625 de tichete....aproximativ...60 de sperietori,20 tichete combina,500 Sh, 60 aniamale septel,si multe cotete,pomi,buchete,composturi,etc
     
    SOSYGMA, mara62, blackspace77 și alți 10 apreciază asta.
  9. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    Buna dimi ..azi am spart jackpotul de doua ori :p[​IMG]
     
    qrunty, mara62, mariuta48 și alți 15 apreciază asta.
  10. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Am castigat multe dezamagirixD: 1stejar XXL, 1 productie guano lilieci galben, 4x compost turbo, 1 buchet de nunta (care nu-mi foloseste de niciun fel si il pot darui cu drag daca cineva are nevoie pentru ca mai ammm...xD)10 x CS a la Suzi...
    Mi-am luat adio de la sperietoarea fioroasa:(
     
    marianvaly6767, blackspace77, mara62 și alți 7 apreciază asta.
  11. blackspace77

    blackspace77 Cunoscător forum

    <>..bilantul tichetelor la roata pe 2015!!..sarbatori fericite!!..<>

    [​IMG]
     
    zyf_laura, marianvaly6767, AMMA72 și alți 19 apreciază asta.
  12. mara62

    mara62 Conte forum

    Din prima incercare am luat jackpotul Pagoda Pasarila :)
     
    deea4u, -ciocollate-, misu_mama și alți 13 apreciază asta.
  13. marianvaly6767

    marianvaly6767 Mogul forum

    Din 5 incercari a venit si pagoda,restu este compost, superhrana si compost turbo.Deci totul a mers bine ,de data aceasta roata a mai tinut si cu mine.
     
    -ciocollate-, misu_mama, AMMA72 și alți 10 apreciază asta.
  14. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Eu am castigat multe dezamagiri....Nu le mai mentionez pt ca nu merita:(
     
  15. traian1971

    traian1971 Analist forum

    am cumparat 5 tichete am cistigat de 2 ori compost turbo,o topaitoare,un gem levanda si un laborator boi lipici.bani aruncati degeaba.
     
  16. EVE.violetta

    EVE.violetta Legendă vie

    Din 35 incercari am reusit sa primesc Pagoda, 3 Sperietori magice, 1 Sperietoare topaitoare, 3 septeluri, 2x8 SH. In rest, GG, PE, SC, Turbo, ateliere.
    Per total, sunt foarte multumita.
     
    mara62, marianvaly6767, roliana57 și alți 9 apreciază asta.
  17. SOSYGMA

    SOSYGMA Profesionist forum

    Nicio pagodă din 16 încercări...
     
    mara62, roliana57, -ciocollate- și alți 6 apreciază asta.
  18. -carmen-83-

    -carmen-83- Novice forum

    Din 25 de incercari am luat 4 cupoane combina 12h,pogo sperieciori,castelul pasarila,pagoda pasarila,1 mausoleu lilieci rosu,2*8 SH+sc si altele.
     
    mara62, marianvaly6767, roliana57 și alți 6 apreciază asta.
  19. вα∂вσу

    вα∂вσу Conte forum

    Din cele 22 de incercari m-am ales cu multe chesti.... si nici macar un jackpot -.- asta e poate cu alta ocazie...
     
  20. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Din aproximativ 35 de incercari am luat premiul cel mare doar de 2 ori, un castel pasarila si o sperietoare la dublura. Inca nu am reusit sa iau ultima sperietoare din serie. In rest gem de lavanda de pot deschide magazin (cred ca totusi premiile ar trebui sa fie toate adecvate unui bilet party), ceva SH, mult SC de ma intreb ce o sa fac cu el, gologani de care am oricum destui, 7000 PET, cate 4 turbo, ce mai, adevarate premii de petrecere.