Ce ați obținut din cutiile magice "Piccolo"?

Discuție în 'Diverse' creată de Cruella, 12 Apr 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. ca_zaza

    ca_zaza Pretendent

    Din 21 cutii am obtinut : 3 cosas, 3 umbrelute cu puncte, 1 comoara strigoilor. 4 geniu multitasking, 1 vanatoare comori, ape termale feerice, elevul lui ingrid, pogo show. Pentru mine e ok, asteptam de mult cosasii.
     
    -iulia1992-, x3qthr, in.the.rain și alți 6 apreciază asta.
  2. .mpond.

    .mpond. Profesionist forum

    Aleluia !:inlove:Primul pom cu MM din Picollo !Nici nu mai știu numărul dezamăgirilor.....Poate s-a încheiat ghinionul.
     
    adriane45, -iulia1992-, x3qthr și alți 13 apreciază asta.
  3. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Sa vedem ce iese!
    [​IMG]
     
    -iulia1992-, matusam, ani.vajai și alți 4 apreciază asta.
  4. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Eu am fost tare mulțumit după 7 cutii:
    Pom cu mm, Jobenul magic, 2 x Cântece Florale, Umbreluță cu puncte, 2 x Pogo Show...
    De mult n-am mai avut așa randament!
    Am mai pus 6, poate azi e ziua mea norocoasă!
    N-au mai fost așa de grozave celelalte 6 cutii (la mâna a 2-a!)
    Joben magic, 2 umbreluțe, Vânătoarea eternă, Prietenul urs, și celebra ape termale feerice... 50-50 (bune-gherle)
    Dar nu mă pot supăra, recolta a fost normală la tura asta! Prima dată a fost excepțională!
    Și face bine la moral să știi că se mai poate întâmpla!
     
    Modificat ultima dată: 31 Iul 2023
    ca_zaza, adriane45, z.zoita și alți 15 apreciază asta.
  5. geta57

    geta57 Rutinat

    Din 7 cutii a ieșit, în sfârșit, un pom cu MM!
     
    Cruella, z.zoita, -iulia1992- și alți 12 apreciază asta.
  6. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Nimic notabil!:(
    [​IMG]
     
    derby54, adriane45, -iulia1992- și alți 9 apreciază asta.
  7. cp58

    cp58 Ambasador forum

    16 cutii: 3 comoara strigoilor, 3 floare capcana pentru hamsteri, 1 prietenul urs, 1 pogo show, 1 dansul frunzelor, 1 buchet de flori, 1 joben magic, 1 vânătoarea eternă de comori, 1 arta pulverizării florilor, 1 cadoul lui Jack, 1 distractie la inot, 1 ape termale feerice.
     
    derby54, marcela_f69, tutica62 și alți 12 apreciază asta.
  8. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Am mai pus si eu la copt niste cutii...
    [​IMG]

    si rezultatul;
    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 19 Sep 2023
    derby54, marcela_f69, -katnik- și alți 9 apreciază asta.
  9. ca_zaza

    ca_zaza Pretendent

    18 cutii pe terenul nou, colina florilor de soare : 1 copac MM, 1 cantece florale, 1 cosas, 4 joben magic, 2 floare capcana pt hamsteri, 1 comoara strigoilor, 1 umbreluta cu puncte, 2 dansul frunzelor, 3 ape termale feerice, 1 pogo show, 1 elevul lui ingrid
     
    Modificat ultima dată: 19 Sep 2023
  10. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Cred că le are deja! parcă am văzut 3 arte în colțul din dreapta jos, în poza cu cutiile nedeschise! Felicitări!
     
  11. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Am 12 in diferite stadii!
     
  12. -vladutz98-

    -vladutz98- Scriitor în devenire

    In sfarsit, un copac de mamudele! Primul!:D
     
  13. DW..

    DW.. Avansat

    Eu am 6 buc in 10 ani de jocxD
     
    Modificat ultima dată: 10 Oct 2023
  14. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Din cele 9 cutii puse la copt mi-au iesit asa;comoara strigoilor,umbreluta cu puncte,distractie la inot,jobenul magic,2 loveste viermele,buchet de flori,arte pulverizarii si copac cu mm.
     
    .mpond., dulcica1970, adriane45 și alți 13 apreciază asta.
  15. cp58

    cp58 Ambasador forum

    11 cutii = comoara strigoilor, distractie la inot, buchet de flori, 2 cantece florale, floare capcana pt hamsteri, comoara strigoilor, dansul frunzelor, ape termale feerice, geniu multitasking si prietenul urs.
     
    giuly1969, derby54, dulcica1970 și alți 10 apreciază asta.
  16. ca_zaza

    ca_zaza Pretendent

    21 cutii : 1 cadoul lui Jack, 2 arta pulverizarii florilor, 2 dansul frunzelor, 2 ape termale, 1 elev ingrid, 2 umbrelute cu puncte, 1 comoara strigoilor, 2 geniu multitasking, 2 cantece florale, 1 festivalul luminii, 1 buchet flori, 1 joben magic, 2 vanatoarea de comori, 1 prieten urs
     
    in.the.rain, matusam, -iulia1992- și alți 8 apreciază asta.
  17. NM1969

    NM1969 Conte forum

    Din 12 cutii am obtinut: 1 cadoul lui Jack, 2 dansul frunzelor, 1 ape termale, 1 elev ingrid, 1 comoara strigoilor, 1 geniu multitasking, 1 cantece florale, 1 festivalul luminii, 1 buchet flori, 1 joben magic, 1 prieten urs.
     
    in.the.rain, cp58, -iulia1992- și alți 7 apreciază asta.
  18. cp58

    cp58 Ambasador forum

    Din 22 de cutii am obtinut: 4 dansul frunzelor, 2 geniu multitasking, 2 jobenul magic, 1 cadoul lui Jack, 2 floare capcana pentru hamster, 1 ape termale, 1 elev ingrid, 1 comoara strigoilor, 4 prieten urs, 1 festivalul luminii, 1 vanatoarea de comori, 1 pogo show, 1 umbreluta cu puncte.
     
    -katnik-, in.the.rain, matusam și alți 7 apreciază asta.
  19. haptalap

    haptalap Novice forum

    Sunt foarte dezamagita, am strans si am deschis cutiile.
    Din 21 de cutii am primit: 1 cosas, 1 loveste viermele, 2 dansul frunzelor, 2 geniu multitasking, 1 cadoul lui Jack, 2 floare capcana pentru hamster, 2 ape termale, 1 elev ingrid, 4 comoara strigoilor, 2 festivalul luminii, 1 vanatoarea eterna de comori, 1 pogo show, 1 umbreluta cu puncte.
     
    -katnik-, stoiantudorel, -iulia1992- și alți 6 apreciază asta.
  20. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Nu am facut poza dar , din 15 cutii , au iesit DOI pomi de MM! wow!!!!!:)
     
    .mpond., -katnik-, stoiantudorel și alți 13 apreciază asta.