Ce adaposturi ati obtinut la Fermier Expres?

Discuție în 'Diverse' creată de Chronos, 31 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. adria2

    adria2 Maniac forum

    Pana acum au iesit 5 piscine si am pus " la copt " alte 20 de misterioase, sper sa mai iasa ca sa pot darui :)

    Edit. Acum la sfarsitul evenimentului am 7 ponei... dar misterioase "la copt" sunt 16 + alte 21 de misterioase care asteapta in inventar, cumintele, sa le vina randul...
     
    Modificat ultima dată: 1 Oct 2018
    -katnik-, вα∂вσу, deea4u și alți 15 apreciază asta.
  2. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Eu nu am primit nici un adapost de ponei pana acum, am facut vreo 17 sau 18 plimbari. Mai am vreo 2 adaposturi de pus, dar le las pe alta data, nu cred ca am eu norocul ca din ele sa iasa poneiul. Ma opresc din plimbat.
     
    -katnik-, вα∂вσу, deea4u și alți 13 apreciază asta.
  3. catapen

    catapen De-al casei

    [​IMG]

    Asta am obtinut eu din 17 plimbari cu trenul (centrul de productie de unt de arahide oranj a iesit dintr-un adapost Titan), nu am folosit mamudele si in seara asta le-am recoltat. Sunt multumit avand in vedere ca niciodata nu am obtinut la plimbarile cu trenul noii copacei sau adaposturi. E prima data cand obtin ceva nou si a iesit 2 piscini pentru ponei, 3 adaposturi galbene hipopotam si un adapost galben flamingo. Problema e ca nu pot sa prepar hrana pentru ponei :(. Sunt multumit si de adapostul roz de panda si de adaposturile oranj de foci, tucan si koala (in afara de foci nu mai aveam pana acum alt adapost oranj din astea 3). Facusem atatea plimbari cu speranta ca o sa obtin 2 adaposturi de rechini si 2 de pinguini (la astea pot sa prepar hrana :)), nicidecum adaposturile noi pentru ponei. Sunt foarte multumit si mi-a alinat seara, avand in vedere ca dropul la pomi a fost pe zi ce trece mai mic. Bafta tuturor si o seara cat mai frumoasa sa aveti :D.
     
    -katnik-, вα∂вσу, deea4u și alți 18 apreciază asta.
  4. -elenaion49-

    -elenaion49- Baron forum

    [​IMG]
    Gata si bilantul meu !:music:
     
  5. blackspace77

    blackspace77 Cunoscător forum

    [​IMG]
    ..rezultatul meu ..aprox.400 adaposturi!!
     
    Modificat ultima dată: 5 Oct 2018
    marianvaly6767, вα∂вσу, Papy și alți 17 apreciază asta.
  6. deea4u

    deea4u Analist forum

    Rezultatul final din 748 AD misterioase.

    [​IMG]
     
  7. amy46

    amy46 Comandant forum

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 29 Mar 2019
    -katnik-, tudor1966, stoiantudorel și alți 12 apreciază asta.
  8. Margo15

    Margo15 Maestru forum

    Din 30 adaposturi:
    -6 caracatite
    -6 colibri
    -3 pinguini
    -3 gazele
    -2 zebre
    -3 rinoceri
    -2 homari
    -4 adaposturi rosii
    -1 ponei de mare
     
    -katnik-, вα∂вσу, donnadmn și alți 8 apreciază asta.
  9. blackangel773

    blackangel773 Comisar forum

    E super editia asta!
    Am primit pana acum 10 ateliere de lumanari,7 de condeie,2 fabrici de manusi de box,4 de skateboarduri,4 centrale solare,4 croitorul cu centura neagra,5 fabrici de seifuri,6 piscine ponei de mare,5 cuiburi de colibri,6 habitate de pinguini.
    Sunt mai mult decat incantata! :)
    Continui si aici cat de mult se va putea.Asa eventuri sa tot fie!
     
    -katnik-, cosmincody, malagambafane și alți 5 apreciază asta.
  10. donnadmn

    donnadmn Legendă vie

    Dupa ce am cumparat 1 adapost zebra de la Event, am primi inca 2 de la Fermier expres. Ce se ofera la schimb am, mai putin zebrele.
    Multa bafta va doresc!!!
    [​IMG]
     
    -katnik-, stoiantudorel, pinok86 și alți 7 apreciază asta.
  11. adria2

    adria2 Maniac forum

    Sunt multumita de schimburile facute, pana acum am 5 zebre, 3 anaconde roz, 4 gazele, multe adaposturi ( nu am mai tinut socoteala ) de rinoceri, ponei de mare, caracatite, homari, colibri, ad. rosii camila, de acum incep schimburile pe continent, timp este... :inlove::inlove::inlove:
     
    -katnik-, pinok86, deea4u și alți 7 apreciază asta.
  12. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Am pus adaposturile misterioase in Bahamarama si Expresul asta m-a umplut de rinoceri si caracatite..nu mi-a iesit nimic important...Nu vroiam sa mai fac altele dar mai calatoresc putin sa dau inapoi toate caracatitele si rinocerii pe care mi-a adus trenul.Pe terenurile continentale nu am pus inca nicio marfa misterioasa dar nu mai fac altele,m-am oprit ptr ca se pare ca de data aceasta nu-mi suride norocul.
     
    -katnik-, traian1971, вα∂вσу și alți 6 apreciază asta.
  13. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Am pus si eu cele 20 de adaposturi misterioase pe continent, printre alte ateliere ce le aveam am primit un atelier de lumanari si 2 fabrici de manusi de box. Nu le aveam pe astea.
    Acum am "plantat" si 20 de adaposturi misterioase in baha. Sa vedem ce noroc am acolo.
    M-am oprit dupa 40 de plimbari cu trenuletul, cred ca sunt suficiente, mai pastram resurse si pt alte editii.
     
    -katnik-, traian1971, davidsiirina08 și alți 9 apreciază asta.
  14. cp58

    cp58 Ambasador forum

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 7 Feb 2020
  15. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Clar, ai 'pile' la nasul trenului, sau l-ai mituit cu ceva MM...Eu inca ma uit in lungul peronului...Deh, bine zice Vinfiert, mai Economic, asa...
     
  16. popik70

    popik70 General forum

    Gata , mi-am deschis fabrica de gel. Din 25 plimbari cu trenul prin jungla ( am defrisat si am facut cale ferata pt tren xD ) , printre altele , m-am pricopsit si cu asa ceva :

    [​IMG]

    Iar pe continent din 10 plimbari :

    [​IMG] E suficient pt mine . Calatorii placute sa aveti.
     
  17. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Ce "sageata-albastra" e trenul tau, Popikuto! Al meu merge ca marfarul, a plecat abia in a doua cursa pentru ca nu mai am MM sa-i imbunatatesc viteza... :p Le-am cheltuit pe calugarita "garantata". Dar... incet-incet sper sa-mi descarce si mie o fabrica de gel de par!;)
     
  18. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    30 de plimbari in jungla rezultat 1 singura bucata de fabrica de gel de par ,,,deci raman ciufulita o sa ma aranjez doar de sarbatori :D , in ferma 15 plimbari nici un adapost de capre de munte rosu ,in schimb au sarit multi carabusi rosii ,,, am cumparat si 5 misterioase din care a iesit 3 adapost panda rosu galben , 1 ponei de mare si 1 lenes ++:wuerg:
     
  19. leutzu61

    leutzu61 De-al casei

    La 100 Marfa misterioasa pentru ateliere din Baha am primit;casti de protectie=9 ,totem tiki=10 ,conuri siguranta=10,perii de colti=15,Gel de par=5,bule de aer=16 restul pana la 100 upgrade atelier portocaliu.
     
  20. blackangel773

    blackangel773 Comisar forum

    Frumoasa surpriza cu atelierele tiki si fabricile de conuri si bule.Imi pare rau pentru caprite dar cred ca am sa pun trenulete doar pentru baharama.
    Am primit deja o fabrica pentru gel,4 productie bule,5 ateliere tiki,6 fabrici de perii de colti si 4 fabrici conuri de siguranta .
    Normal ca mai vreau,asa ca am sa continui :)
    Imi place!
     
    marianvaly6767, donnadmn, petra2172 și alți 5 apreciază asta.