Ce adaposturi ati obtinut la Fermier Expres?

Discuție în 'Diverse' creată de Chronos, 31 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Si mie imi place! Desi n-au circulat trenurile azi-noapte, pot deschide si eu salonul de coafura, am primit fabrica de gel. Una deocamdata, ma bucur si de un atelier de totemuri tiki in plus, aveam doar unul, vreo 2 de perii de colti, 3 de bule in plus, si 2 sau 3 mai vechi, portocalii. De trimis, eu selectez intai upgrade-uri de ateliere, dupa valoare, si sunt destule de 510 puncte de care nu am nevoie, apoi completez cu de ex. pauni galbeni (upgrade-uri de adaposturi, tot pe valoare ordonate). Mie asa imi convine. Spor si bafta si voua!
     
    adria2, donnadmn, popik70 și alți 7 apreciază asta.
  2. Claudia

    Claudia Duce forum

    Si eu cred ca e cea mai buna si utila editie de pana acum, desi nu am primit prea multe noutati, doar 3 geluri din vreo 40 de incercari. Adapostul rosu de caprite nu a aparut inca din 15 incercari, dar mai e timp. Folosesc cu enorma satisfactie din peste o suta de statii de colectare galbene primite la roata in timp si inca ramase dupa ultimele editii Expres si dau si din sutele de grajduri de magari portocalii primite la stolere. Din pacate sondajul este inchis, fiindca as fi vrut sa dau un mare vot pozitiv.
     
    lucile71, adria2, marcela_f69 și alți 7 apreciază asta.
  3. bmw123bmw

    bmw123bmw Supervizor forum

    2 fabrici de gel si 2 totemuri , din 11 adaposturi ... nu prea a fost asa generos trenuletul ... :)
     
    adria2, -katnik-, marcela_f69 și alți 7 apreciază asta.
  4. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Din 25 de ad pe ferma am primit: 1 bursuc, 5 capre de munte, 5 macaleandri, 4 carabusi, 4 broaste buboase, 3 iaci, urs rosu, iepure rosu si strut rosu
    Din 15 ad pe insula: 4 fabrici de gel de par, 3 fabrici de bule, 4 fabrici de casti, 1 fabrica de colti, 1 fabrica de conuri, 2 fabrici de bikini oranj.
     
  5. adria2

    adria2 Maniac forum

    Cred ca ma opresc aici, din misterioase mi-au iesit : 10 fabrica perii de colti, 5 fabrica de gel, 4 ateliere de totem, 6 fabrica de casti, 6 fabrica de conuri de siguranta, 1 productie de bule, 4 ad capre de munte, 3 vizuina bursuci, 3 ad iaci, toate rosii, cateva ad roz, si mai am pe ferma si pe insula 25 de misterioase puse la copt.
     
  6. bmw123bmw

    bmw123bmw Supervizor forum

    Din 35 adaposturi ferma/baha am obtinut 6x fabrica gel, 12xtotemuri tiki, 10xproductie bule ,4 conuri si 3x casti protectie / 8x capre munte, 8x iaci , 10x broaste , 4x adaposturi roz si 5x macelandrii ... destul de bine a venit trenuletul <3
     
  7. marianvaly6767

    marianvaly6767 Mogul forum

    Am lucrat pe varianta baha. Din 32 de adaposturi mi a iesit doar bule de aer, ateliere totemuri, casti protectie, conuri de siguranta, centre de unt de arahide ll ,zero fabrica perii de colti s ifabrica de gel. Cred ca este binisor.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 11 Feb 2020
    Papy, cp58, MicuNicu și alți 8 apreciază asta.
  8. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Din 44 adaposturi pe ferma am primit :
    - 13 adaposturi de guinnea portocalii
    - 5 musuroi portocalii
    - 7 soimi portocalii
    - 5 macaleandrii portocalii
    - 3 cincila portocalii
    - 2 ad de vaci rosii / 1 iepure rosu / 1 liliac rosu / 1 cameleon rosu / 1 albina rosie / 1 rata rosie
    - 2 ad de gaini roz
    - 1 ad de magari roz
    - 1 ad de porci roz
    Voi reveni cu un edit dupa ce coc si cele 50 de ad de pe baha

    EDIT:

    - 3 ad de pisica portocalii
    - 2 ad de rechin roz, 1 elefant roz, 1 crab roz, 1 papagal roz
    In rest au fost zebre, rinoceri , girafe portocalii, diverse ad rosii. etc...
     
    Modificat ultima dată: 22 Oct 2022
    Papy, вα∂вσу, -jenitrandafir- și alți 4 apreciază asta.
  9. cp58

    cp58 Ambasador forum

    Din cele 30 de adaposturi pe baha cele mai bune au fost 2 bazine pisici de mare portocaliu. In rest girafe portocalii, olarie galbena, maimute rosii etc. Nu stiu daca are sens sa mai reciclez pentru ca tot nu am unde sa le pun pe toate.
     
  10. RazvanAndrei

    RazvanAndrei Expert forum

    Revin :D

    Din cele 30 si ceva de adaposturi pe ferma am primit:

    - 5 adaposturi de guinnea portocalii
    - 4 musuroi portocalii
    - 6 soimi portocalii
    - 5 macaleandrii portocalii
    - 4 cincila portocalii
    - 4 broaste buboase
    - 1 ad de magari, ciori, soricei si biberi roz
    - 1 ad de broaste rosu, iaz pesti rosu, albine rosu, ad porci rosu, curcani si broaste testoase rosu.

    Foarte slab pe rosu/roz.


    Voi reveni cu un edit dupa ce mai fac o tura de 44 de ad de pe ferma.


    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 23 Oct 2022